Rozhovor s bylinkářkou

By | 13.02.2020

Bylinky v hrnečku]Radek: Dnes tu vítám bylinkářku a astroložku, spisovatelku Zdeňku Sládkovou na téma tušení nové doby a bylinky.

Zdeňka: Přeji všem krásný den a Slunce v duši.

Radek: Zdeničko, dnes mě zajímá budoucnost a celý tento rok, dále zdraví a co pro něj můžeme udělat?

Zdeňka: Radku, vezmeme to popořádku. Abyste znali budoucnost, musíme žít přítomností. Mnozí lidé v dnešní době nežijí svou přítomnost. Zapomínáte na to. Oslovují mě lidé, co říkají, jak to budu mít do budoucnosti a já se ptám, uvědomujete si svou přítomnost? Vždy musíte začít od přítomností a poté se až ponořovat do budoucnosti. Hledání cesty a pravdy je strašně lehká věc, ale umět jí jít a žít to je obtížné. Začneme nejdříve u zdraví Země, abyste pochopili zdraví své.

Žijeme v nejlepší civilizované době, do které se naše duše mohly narodit. Máme tu možnosti, které v jednom století přesahují vývin celé civilizace lidstva (věda, technika apod.). Měli bychom tedy být ti nejchytřejší. Radku nejsme! Naopak si myslím, že moderní doba lidem zakalila možnost vědění a čerpání síly a energie z kosmu. Mám stále více lidí, co mě oslovují: pomozte mi, vše se hroutí. Já se jich ptám, jak žijete? Naučím je meditovat, nastavím jim sezení a oni se naučí vnímat sami sebe. Poslouchat svůj vnitřní zrak a instinkty. A poznají, která cesta je pro ně dobrá, i za cenu osobních zvratů, překopání svého života a možnosti že někdy stojí a nic nevidí, než najdou stabilitu.

Mnoho lidí se naučilo vážit si sebe sama. Ale je stále a bohužel mnohonásobně více, lidí co si neváží ničeho. Země, matka Země, je nimi ničena. Ať to jsou továrny, co vypouští jedovaté látky, nebo spalovny, elektrárny, ale hlavně se nejvíce na tom podílí člověk. Člověk ničí vše kolem sebe. Ničíme matku Zemi a ta je nemocná. Příroda je mocná a má schopnost regenerace a ta schopnost se od toho všeho otřepat přijde v tomto roce 2012. Země se otřepe a bude regenerovat, protože by jinak onemocněla něčím podobným, jako je rakovina. Radku, ptáte se mě, co můžeme udělat pro své zdraví? Odpověděla jsem: za prvé, musíme uzdravit Zemi a vodu v ní, protože voda nám nese informace. Za druhé musíme uzdravit své myšlení. 80% lidí v ČR nemyslí pozitivně, jsou přetažení, rozhádaní, unavení. Radku je to tak lehké. Začít však vždy musíme u sebe. My jsme původci všech nemocí a zapříčinili jsme i nemoc Země a ostatních živočichů.

Radek: Zdeničko, jsme u rakoviny, nemoci, o které jste se zmínila, máte na ní svou léčbu a své bylinky?

Zdeňka: Radku rakovina je složitá věc. Na každého zabírá něco jiného a nejde s ní léčit jedinou formou bylinky. Pokud člověk rakovinu má a je ještě silný a fyzický a psychicky hlavně, je dobré začít půstem. Týden před půstem do sebe dostat vitamíny a vápník. A začít 21 denním půstem. Ale jak říkám, lze to udělat u člověka co má ještě hodně životní síly. Půstem se rakovina tlumí a umírá. Musíte však vědět, co při tom máte dělat. Při půstu se pijí zeleninové šťávy a to jednou denně 500 ml. Abychom z těla nevylučovali vápník a ostatní minerály. Extrém je držení půstu po tyto dny a pití jen obyčejné vody a to po dobu stejnou až delší 41 dní. Znám několik lidí, co se tak kompletně vyléčilo, i z jiných nemocí. Dále na rakovinu zabírá naše obyčejná přeslička rolní. Pije se z ní čaj, začíná se týden na 250 ml ráno před snídaní a 250 ml večer před večeří. Po týdnu se pije 1,5 až 2 litry denně, během dne se usrkává po doušcích. Počítejte, že tělu trvá dva týdny, než se s přesličkou srovná. Pokud máme rakovinu, je důležité pít přesličku dlouhodobě, ale mezi léčbou se dělají pauzy. Rakovinu léčím také peruánskými bylinami, jako je vilcacora, nebo lapacho. Ale vždy je to dle nemoci a člověka, proto se nemocný se mnou vždy musí spojit.Dnes však většina lidí trpí moderní dobou. To se projevuje únavou, přetažením, vyhasnutím, psychickými problémy, bolestmi zad a páteře. A víte, Radku, kde je původ? V tom, že se málo hýbeme, málo relaxujeme, málo myslíme na sebe, humor, přátele. Víte, Radku, že lidé co žijí pomalejším životem, nespěchají, udělají si čas pro sebe, jsou spokojenější. Ptám se, proč se živíme materialismem, proč stále více toužíme po penězích, jsou bezcenné, to jen my samotní si nastavujeme jejich hodnotu. Místo toho zapomínáme na své pocity, emoce, lásku a pozitivní myšlení.

Radek: Teď se zeptám na vývoj tohoto roku. Co nám přinese?
Zdeňka: Tento rok je ve Vodním Drakovi. Vodní Drak nám nese informace. Také čistí, čistí nás, a přírodu. Ale také moc bere. To znamená, že hodně nemocní lidé, mají svou novou cestu. Drak vládne poslednímu pátému roku, období posledního dvanáctiletí Země a období posledního šedesátiletí a prvního stoosmdesátiletí a období nového devítisetletí. Dle Čínského kalendáře. Rok Draka je moudrý a začíná formovat myšlení lidí na této planetě. Pátý rok však přináší různé živly jako je oheň, Slunce a jeho zvýšená aktivita, sucho a následné povodně. Ale Drak přináší i zprávy, přináší léčivou energii, o které jsem mluvila na začátku rozhovoru a regeneraci Země.

Radek: A z astrologického hlediska, jak to vidíte?

Zdeňka: V této době je Cheiron na necelých 8°v znamení Ryb. Cheiron je léčitel, tudíž můžeme využívat jeho sílu a moudrost Ryb. Dne 11. 6. 2012 vstoupí planeta Jupiter z hvězdného souhvězdí Býka do Blížence. To znamená, že nám vláda v červnu zdraží léky a skřípne jejich doplatky. Měli bychom se opět vracet k bylinkám. Vždyť ty konstelace na nás přímo křičí, že znamení máme dost, jenom je neposloucháme. Dále se nám zdraží potraviny. Mnoho lidí si to ještě neuvědomuje, ale čeká nás krásný přechod do duchovní doby a krásný čas, kdy si okolo poloviny roku začneme říkat co je pro nás důležité. Většina lidí začne myslet na rodinu a utužovat jí, dále se začnou více přátelit a nacházet více času pro sebe a kamarády. Je to čas, kdy opět chalupy se opráší a lidé začnou jezdit po ČR a více se shlukovat dohromady. Věřím v dobrý rok a silný rok, Drak nese moudrost a přátelství. Čekají nás krásné okamžiky. Více si budeme pomáhat a přicházet na nové nápady, ať kulinářské, tak kutilské.

Radek: Zdeničko, chystáte nějakou novinku v knižní podobě?

Zdeňka: Ano chystám, vychází mi naučné pohádky pro děti: Pohádky pejsků Piškotka a Elišky z českého statku. A chystám knihu, kterou považuji za své dílo moc vysoko s názvem: Když duše mluví. A něco z umění, krásnou knihu: Umění staré korespondence. Je doplněna starými pohledy a korespondencí z let 1895 a výše. Tady poznáte, jak se mnohé změnilo.

Přečíst  Čokoláda IV. díl: Rozhoduje kvalita
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..