Denní horoskop 28.10.2021

By | 28.10.2021

Beran

Jsou lidé, od kterých logické myšlení očekávat nemůžete. Pokud vznikne potřeba soustředěného myšlení a zodpovědného přístupu, je to jenom na vás.

Býk

Volný den berte jako příležitost buď k relaxaci, nebo k provozování vlastních koníčků. Na dohánění práce doma zapomeňte. Na to bude dost času jindy.

Blíženec

Volný den využijte k prohlídce budov a památek, kam se jinak nedostanete. Můžete sice říkat, že tam jdete hlavně kvůli dětem, ale vás to zajímá taky.

Rak

Dopoledne si dávejte pozor na zbytečné rozčilování. To, že něco neprobíhá tak úplně podle vašeho scénáře, ještě neznamená, že je to špatné.

Lev

Využijte sextil mezi Venuší a Jupiterem. Když to jenom trochu půjde, vytáhněte partnera na romantickou procházku na místo, spojené se vzpomínkami.

Panna

Volný den je velice příjemný. Dopoledne si ale rezervujte pro kamarády. Zavolají vám ve chvíli, kdy budou v háji, a kdy jim můžete pomoci jen vy.

Váhy

Volný den využijte především ke zvládnutí spánkového dluhu. Opravdu nemusíte dohánět to, co jste v posledních dnech zanedbali, a co může klidně počkat.

štír

Na energii sextilu mezi Venuší a Jupiterem raději moc nespoléhejte. Ostatním může pomáhat, ale vás žene do aktivit, které jsou vyloženě riskantní.

Střelec

Dnešní volný den vám dělá vyloženě dobře. Při sextilu mezi Venuší a Jupiterem se budete svému miláčkovi věnovat tak, jak si dosud mohl jenom přát.

Kozoroh

Dopoledne dovolte partnerovi, aby se pořádně dospal. To, co jste měli v plánu, mu nepřipomínejte. Odpoledne všechno bez problémů doženete.

Vodnář

Pokud se chcete smířit s někým, s kým jste se pohádali. Máte odpoledne skvělou šanci. Při sextilu Venuše s Jupiterem vám to půjde naprosto samo.

Přečíst  Denní horoskop 21.10.2018

Ryby

Hlavně si dejte pozor, abyste se hned ráno nepohádali. Dnes je volno, takže máte dost času, kdy byste všechno rozebírali a tím si jen kazili den.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..