Reiki energie

Napsala | 12.11.2013

Energie REIKI]Víte co je to „reiki“? Jedná se o určitý druh energie, kdy se reiki rovná v překlad z japonštiny vesmírná, nebo také léčivá energie. Reiki energie je určitý druh léčení, který probíhá pomocí doteků rukou, kterými se tato léčivá energie přenáší nejlépe a nejrychleji. Každý člověk na planetě v sobě má léčivou reiki energii, kterou dokáže určitým způsobem léčit – jenom jde o to, aby energii uměl najít a náležitě používat.

S reiki energií se lidé již narodí a jedná se o léčivou a pozitivní energii, kterou v sobě každý z nás musí najít, objevit a naučit se ji určitým způsobem používat. Používáním a léčením ostatních lidí se stáváme pozitivně myslící i my samotní.

Když má člověk dost energie, cítí se pozitivněji, má lepší a zdravější myšlení. Člověk se pak cítí nabitě, pozitivním myšlením doslova srší, všechno hravě zvládne levou zadní a celkově se cítí jak by dnešní mládež řekla “v pohodě” a “na pohodu”.

Celý svět díky pozitivní energii dostává úplně jiný směr, který je daleko radostnější, pohodlnější a celkově příjemnější. Člověk plný reiki energií i lépe vnímá okolní svět, daleko rychleji všechno chápe a také lépe reaguje na různé podněty.

Pokud chcete někomu svoji reiki energii předat a navést ho tak na lepší vlnu, stačí když se dotýkáte dlaněmi obou rukou, ničím se nenecháte rušit, nad ničím nepřemýšlíte a pouze si užíváte přesun energie, který je v této fázi poměrně i silně cítit.

Přesun energie REIKI

Nicméně přesun vaši reiki energie není nekonečný a tím pádem ji musíte svým známým nebo v rodině předávat vždy s rozumem. Reiki energie je pozitivní, vesmírná energie, kterou máme neomezené množství a proto s ním musíme jednat velice opatrně.

Reiki energie je tedy energií pozitivní, kladnou a celkově nesmírně potřebnou pro naše tělo. Energii můžeme jak přijímat, jak ji i díky dlaním darovat.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 02.01.2017 do 09.01.2017

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..