Strava podle horoskopu – co mají jíst rak, lev nebo panna?

Napsala | 10.07.2018

Jídlo a hubnutí je věčné téma pro spoustu lidí, zejména pak žen. Ty se snaží vypadat stále dobře a krásně. Zkouší nejrůznější diety, jíst do šesti hodin, všechno light a mnoho dalšího. Chcete-li však zhubnout, musíte se zaměřit na jídelníček komplexně a k tomu navíc také přidat pohyb. Zaměřte se na svou stravu podle horoskopu!

Hubnutí podle zvěrokruhu

Diety více či méně fungují, někdy jsou opravdu šílené, jako například jahodová dieta, mléčná dieta a podobně. Začít pracovat na své postavě a jídelníčku je určitě dobré. Zkoušeli jste už jíst podle hubnout podle horoskopu? Znamení zvěrokruhu mají své silné a slabé stránky, podobně je tomu i ve stravě.

Rak (22. června – 22. července)

Těžké potraviny rakům obecně nesvědčí, například čokoláda, tučné jídlo nebo houby, takže je důležité s nimi nakládat opatrně. Milují však čokoládu, takže co s tím? Ideální je konzumovat čokoládu opatrně a spíš „za odměnu“. Některým rakům dělá problémy trávit i mléčné výrobky, takže je dobré je nahradit odtučněnými variantami. Ideální je pro ně zelenina, mají rádi nejrůznější saláty a podobně. Pozor však na česnek nebo cibuli, to není úplně nejlepší varianta.

Lev (23. července – 22. srpna)

Slabinou pro lva jsou všechny alkoholické nápoje, dokonce i tvrdý alkohol. Občasná sklenice červeného vína je v pohodě, ale víc už tělo nenese dobře. K vínu si dají nějaké ty chipsy a už je zaděláno na kila navíc, pozor na to. Skvělé je libové maso a to nejlépe grilované nebo pečené. Na srdce a krevní oběh je ideální avokádo a olivový olej.

Panna (23. srpna – 22. září)

Toto znamení nemá problém konzumovat zdravou stravu a občas si trošku zahřešit nebo jak se říká osladit život. Měly by se vyhnout většímu množství kávy a také čaji s teinem. Skvělou volbou je celer, potraviny s vysokým obsahem hořčíku. Pokud je provází životem stres, nervozita nebo podrážděnost může skvěle pomoci banán, obiloviny, ořechy nebo také kousek kvalitní hořké čokolády.

Přečíst  Nevěra – která znamení k ní mají sklony?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.