Psychické poruchy a problémy zdraví

By | 18.01.2021

Zužování tepen]Začínáme s problémy ledvin a močovým měchýřem. Proč? Protože ledviny jsou párové, dva lidé dvě ledviny značí milence a partnery. Pokud máte problémy s ledvinami, ukazuje to na problémy s partnerstvím. Rozdávejte lásku a pochopení a buďte příjemně naladěni, pokud se naučíte být příjemní k sobě i k svému okolí, bude u vás vše v pořádku. Pokud se jeden partner obává budoucnosti vztahu, či žárlí apod.. má vždy problémy s jednou ledvinou. To samé močový měchýř. Máte starosti, zda je vám věrný či věrná, obáváte se s kým se stýká apod.. Pokud toto v sobě pěstujete, budete mít problém s močovým měchýřem. Zbavte se myšlenek, jako se zbavíte odpadních látek z močového měchýře. Pokud bude chodit spát s příjemným pocitem, bude vše ok.

Játra a žlučník
Játra jsou odrazem nás a našeho chování k ostatním lidem, to samé žlučník. Žlučník vyjadřuje zlobu a nekalé úmysly. Vraťme se k játrům. Očisťují naše tělo a očišťují i naši duši. Je to jediný orgán, který lze regenerovat. Myslete i na to, že vaši prudkou, silnou a arogantní povahu lze změnit. Jen musíte chtít. Pokud vás zlobí játra či žlučník. Sáhněte si do svého svědomí. Pokud vás zlobí žlučník, jste agresivní je důležité více dávat a méně brát.

Plíce a tlusté střevo

Zbavuji se škodlivin, zbavuji se strachu, zbavuji se vzpomínek na špatnou minulost, dětství, nehody, vztahy, ale i hádky, rozepře, rozvody a křivdy. Pokud se všeho zbavíte ve své mysli, tyto orgány začnou fungovat lépe.

Slinivka, slezina a žaludek

Slinivka nám dává i bere lásku. Pokud s ní máte problémy, máte problémy i s láskou. Dořešte křivdy, nepochopení a ukončete nefungující a počněte nové. Pak vše bude pořádku. Slezina je orgán obrany. Pokud máte problémy s mandlemi, infekce apod.. je problém okolo vás. Někdo se vás snaží napadnout a vy to cítíte. Také si ji dokážeme poškodit cítěním, rozladěním či rozčilováním. Nezapomínejte, že nikdy nikoho nemáte soudit. To přísluší jiným. To samé žaludek – nahromadila se na nás katastrofa, máte nezvladatelné situace, pokud ano pak počítejte s problémy trávením žaludkem a vředy. Myslete pozitivně, i když vám život hází klacky pod nohy, nezáviďte a odpouštějte.

Srdce a tenké střevo

Srdce je centrem lásky. Vyjadřuje nás samé a naši osobnost. Je důležité pro naši lásku i naše názory. Myslíme srdcem, pokud myslím pozitivně je vše pořádku. Pokud špatně, je vaše srdce špatné. Srdce pohání láska, radost, cit a hlavně dobrá nálada. To vše dělá i štěstí kolem nás. Je také důležité se mít rád a mít rád i své okolí. Tenké střevo je párový orgán srdce. Na stavu střeva, záleží stav vaší harmonie. Je důležité vědět a umět se smířit s tím, že to co se stalo, může mít i svůj důvod. Nepitvejte a nerozebírejte věci, které si neumíte připustit a smířit se s nimi. Říkejte si, přijímám situaci, která se stala a smiřuji se sní. Pak budete zdraví.

Rozdávejte radost a optimismus, pak budete vy i vaše okolí zdravý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Andělské karty – jak z nich věštit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..