Denní horoskop 14.1.2019

Napsala | 14.01.2019

Beran

Po celý den poletujete od jedné důležité záležitosti k druhé, která je ještě důležitější. Překvapivě všechno zvládnete tak, abyste mohli být spokojení.

Býk

Dostanete se do situace, s níž nemáte sice velké zkušenosti, ale již dokážete zvládnout. Když se pak otočíte, nebudete chápat, jak se vám to povedlo.

Blíženec

Je čas, abyste ze svého života rychle a důsledně eliminovali všechny zbytečnosti. Nebude to těžké. Po prvním kroku budou ty další daleko snadnější.

Rak

To, že nejste s něčím spokojení, dávejte jasně najevo. Není to úplně taktické, ale zase to pročistí atmosféru a do vašich vztahů vnese čerstvý vzduch.

Lev

Večer, kdy bude Luna v Býku, vám zavolá šéf. Nabídka, kterou vám dá, je sice náročná, ale lákavá. Pro jistotu si vyžádejte čas na rozmyšlenou.

Panna

Sextil mezi Merkurem a Neptunem uvolňuje vaše partnerské vztahy. K miláčkovi jste se konečně začali chovat upřímně, což se vám velice líbí.

Váhy

Váš miláček vám buď nerozumí nebo rozumět nechce. V každém případě bude lepší, když mu všechno, co je pro vás důležité, zopakujete minimálně dvakrát.

štír

Rozhodování musí probíhat svižně. Hrozí, že než se rozhodnete a uděláte první krok, předběhne vás někdo, kdo nemá vaše kvality, ale odvaha mu nechybí.

Střelec

Jen obtížně se srovnáváte s tím, co se po vás chce. Je vám jasné, že požadavky nadřízených jsou nespravedlivé, ale víte, že s tím nic neuděláte.

Kozoroh

Vsaďte na upřímnost a otevřený projev. Pár lidí se sice bude domnívat, že se chováte skoro až vulgárně, ale většina vašeho okolí vaši otevřenost ocení.

Vodnář

Když se vás někdo zeptá na váš názor, opravdu ho chce znát. Nad svou odpovědí se dobře zamyslete. Je podstatně důležitější, než se na první pohled zdá.

Přečíst  Denní horoskop 8.6.2019

Ryby

Sextil mezi Merkurem a Neptunem vám přinese záviděníhodné šance. Když dáte na to, co vám radí intuice, získáte to, co vám rozum nikdy neposkytl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..