Partnerský týdenní horoskop od 9.12.2018 do 15.12.2018

Napsala | 09.12.2018

Beran a beran

+

To, že mu jde práce od ruky, vás nadšením moc nenaplňuje. Je vám jasné, že po takovém nákladu přijde z práce unavený a o tom, že by něco udělal doma, nebude chtít ani slyšet.

Beran a býk

+

Do vašeho vztahu vstupuje spousta nových lidí a s nimi i nových podnětů. Když však budete vy dva držet spolu, není sily, která by vaše vazby rozbila.

Beran a blíženec

+

O tom, jaký vedl život do doby, než se s vámi poznal, se s ním raději nebavte. Dozvěděli byste se toho sice spoustu, ale velkou radost by vám to neudělalo.

Beran a rak

+

Když si začíná stěžovat na stáří, není to proto, že by se starý cítil, ale proto, abyste ho přesvědčovali, že ve vašich očích zůstává stále mladý. Uvědomte si to včas a důkladně!

Beran a lev

+

Komunikace se Lvem bude velice náročná. Ze všech sil se mu snažíte nedat najevo, jak moc se vám líbí a navíc je vám jasné, že se vám to zase tak moc nedaří.

Beran a panna

+

Zkoušejte se s ním domluvit. Když se v neděli začnete bavit o tom, kvůli čemu jste se dosud vždycky jen hádali, s údivem zjistíte, že se vaše Panna tentokrát chce dohodnout.

Beran a váhy

+

Úvahy o tom, že byste si pořídili nový byt, nabývají na obrátkách. Sedněte si a konečně si stanovte přesnou částku, kterou jste za něj schopní a ochotní dát dohromady.

Beran a štír

+

Je vám naprosto jasné, odkud pramení potíže vašeho partnera. Když mu ale řeknete, že by měl být trpělivější, dočkáte se leda tak smíchu a hodně ironických poznámek.

Beran a střelec

+

Je potřeba, abyste spolu mluvili podstatně víc, než dosud. Nevyřčené věci, které mezi vámi zůstanou, nadělají podstatně více škody, než si umíte představit.

Beran a kozoroh

+

Neustále čekáte na moment, kdy vám sdělí, jak si další průběh vašeho vztahu představuje. On se však jakékoli stability upřímně děsí a proto vám neřekne nic.

Beran a vodnář

+

Jasné slovo a jednoznačný postoj k tomu, co se ve vaší rodině děje, od něj čekáte marně. Nahlas to neřeknete, ale v hloubi duše to berete jako hodně bolestivé zklamání.

Beran a ryby

+

Když řekne, že byste si měli jeden od druhého odpočinout, zpozorněte. Za chvíli vás sice začne přesvědčovat, že to byl jen žert, ale vám je jasné, že je v tom víc pravdy, než by se vám líbilo.

Býk a beran

+

Setkání se starými kamarády dopadne trochu jinak, než jste čekali. Musíte se smířit s tím, že jsou na světě lidé, k nimž jste sice dříve měli blízko, ale s nimiž si teď už nemáte co říct.

Býk a býk

+

To, že někomu nevěří, je naprosto pochopitelné. Nepřesvědčujte ho, že se v jeho oceňování plete,ukázalo by se, že on měl pravdu a vy se mýlili.

Býk a blíženec

+

Má štěstí, které mu skoro až závidíte, Váš miláček se má konečně šanci živit tím, co ho baví a co ho těší. Kdybyste se dokázali těšit spolu s ním, bylo by to vynikající.

Býk a rak

+

To, co vám sliboval, nedokáže splnit. Když vám své důvody na rovinu vysvětlí, bude vám jasné, že nic jiného dělat nemůže-přesto vám to ale bude líto.

Býk a lev

+

Když se vám začne motat v kuchyni, klidně ho tam nechte. Můžete vzít jed na to, že vymyslí něco, co je nápadité a na co byste vy v životě nepřišli.

Býk a panna

+

V pondělí, kdy je Slunce v kvadratuře s Merkurem, to s ním nebude snadné. Neustále prosazuje to, co považuje za rozumné a vás vůbec neposlouchá.

Býk a váhy

+

V neděli, kdy je Luna v Kozorohu, hrozí nebezpečí zbytečných hádek, Váš miláček má pocit, že zbytečně utrácíte. Vy mu marně vysvětlujete, že k adventnímu víkendu trocha utrácení patří.

Býk a štír

+

V pátek, kdy je pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Neptunem, vás zahrne vášní. Pokud jste dosud o jeho lásce a její síle pochybovali, teď už opravdu nemusíte.

Býk a střelec

+

Když šéfovi odevzdává nějaké materiály, měl by si vyžádat potvrzení. Bude sice vypadat jako kverulant, ale to mu může být naprosto jedno.

Býk a kozoroh

+

Jsou věci, před nimiž zavírá oči a které si odmítá připouštět. Nepřesvědčujte ho o opaku, ale nachystejte krizový scénář, který v případě potřeby použijete.

Býk a vodnář

+

Ve čtvrtek může využít stacionárního Merkura,měl by vyrazit na pochod po úřadech. Tam se mu během dneška podaří vyřídit i to, co se dosud několik měsíců vleklo.

Býk a ryby

+

Přiznejte si, že vám jeho bývalá láska leze na nervy, on si ji srovnat neumí a nedokáže. Vám se do přímé konfrontace sice nechce, ale je vám jasné, že jiná cesta není.

Blíženec a beran

+

Počítejte s tím, že týden bude náročný. Vy máte pocit, že Beran na vás vyvíjí stále nové požadavky, zatímco on má dojem, že jenom sníte a nic neděláte.

Blíženec a býk

+

S jeho láskou to není tak úplně jednoduché. Bude vám sice tvrdit, že vás miluje, ale zároveň si pro sebe usurpuje i veškerou vaši svobodu a volnost.

Blíženec a blíženec

+

Nejraději byste se s ním o ničem důležitém nebavili. Je vám jasné, že si z toho buď začne dělat legraci, nebo z toho udělá tragédii podstatně větší, než si celá věc zaslouží.

Blíženec a rak

+

Jeho hovory o tom, jak moc by chtěl rodinu, vám lezou na nervy. Nezbude, než abyste sebrali odvahu a naplno mu řekli, že vy s ním rodinu mít nechcete a nebudete.

Blíženec a lev

+

Hlavně nedovolte, aby vás přesvědčil, že má vždycky pravdu. V tom, co se řeší v tomto týdnu, budete mít pravdu z převážné části vy.

Blíženec a panna

+

Když se rozhodne, že vás překvapí, bude to zážitek vskutku zajímavý. Moc mu to sice nevyjde, ale vy máte rozum a víte, že i snaha se cení.

Blíženec a váhy

+

Dárek, který vám nesedne, klidně pošlete dál. Musíte si ale dát pozor, aby se o tom vaše Váha nedozvěděla, brala by to jinak, než jste to vy mysleli.

Blíženec a štír

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, je neobyčejně vnímavý. Když nechcete, aby o něčem věděl, v jeho společnosti na to raději ani nemyslete.

Blíženec a střelec

+

Na víkend si klidně naplánujte adventní návštěvu hradu nebo zámku. Bude to neobyčejně zajímavý a pro celou rodinu nesmírně obohacující zážitek.

Blíženec a kozoroh

+

Když přijde s tím, že byste na víkend měli jet na hory, klidně ho pusťte. On si užije pohyb a sport, zatímco vy si užijete klidné dva dny podle svých představ.

Blíženec a vodnář

+

S jeho rodiči mohou být trochu problémy, to, co vám říkají, si však neberte osobně. Stejně jako se jim nezamlouváte vy, by se jim pro jejich dítě nezamlouval ani nikdo jiný.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 13.03.2017 do 20.03.2017

Blíženec a ryby

+

Máte pocit, že jste se v něčem zásadním minuli. Kdybyste však Rybu rozpovídali ve čtvrtek, kdy je pod vlivem stacionárního Merkura, mohli byste ještě všechno dohnat.

Rak a beran

+

Když vám začne vysvětlovat, že něco nejde, nenechte se ošálit. Ono by to šlo, ale váš Beran má už svůj program, z kterého nehodlá obětovat ani jedinou minutu.

Rak a býk

+

I když tvrdí, že je a chce být jen kamarád, bude všechno jinak. Jeho pohledy, kterými vás na každém kroku provází, svědčí o něčem naprosto jiném.

Rak a blíženec

+

Neustále se vás snaží přesvědčit o něčem, co se vám ani trochu nezamlouvá. Trvejte na svém. Když mu teď ustoupíte, na ztracené pozice se už nikdy nevrátíte.

Rak a rak

+

Oba máte práce až nad hlavu. To, že jste v důsledku toho vyčerpaní a tedy i naštvaní, ještě neznamená, že je to důvod, abyste se hádali kvůli něčemu, co za to nestojí.

Rak a lev

+

Když nevíte, zda ve vztahu pokračovat nebo ne, překonejte se a udělejte ještě pár kroků. Kdybyste boj o jeho srdce vzdali předčasně, byla by to zbytečná škoda.

Rak a panna

+

Po celý týden má nevysvětlitelné výbuchy nálad- hlavně se ho neptejte, co se děje. Odpovědi byste se nedočkali a ještě by vám vynadal.

Rak a váhy

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, mu přenechte volné pole působnosti. Všechno, do čeho se pustí, proběhne rychle a navíc i neobyčejně efektivně.

Rak a štír

+

Jeho žárlivé chvíle zmizely v nenávratnu. Na jedné straně jste rádi, ale na druhé si v hloubi duše přiznáváte, že se vám po jeho žárlivých poznámkách tak trochu stýská.

Rak a střelec

+

Opravdu spolu nemusíte řešit jen samé praktické záležitosti. Když se spolu naučíte snít a své sny si sdělovat, bude to pro další vývoj vašeho vztahu velice užitečné.

Rak a kozoroh

+

O tom, že je tvrdohlavý, víte a dokonce jste se s tím naučili i žít. Když se však v neděli začne projevovat, usoudíte, že to je i na vás moc.

Rak a vodnář

+

V pátek se ho na peníze raději neptejte a o financích se s ním nebavte. Obvykle se kvůli penězům nehádáte, ale tentokrát by to dopadlo jinak.

Rak a ryby

+

Ve čtvrtek se ho raději na nic nevyptávejte. Stacionární Merkur je sice příznivý vám oběma, ale on by ho využil tak, že by vám ze síly jeho projevu až zaskočilo.

Lev a beran

+

S partnerem z tohoto znamení si budete opravdu užívat. Pořádně si sice promluvíte až o víkendu, ale pak budete zase naprosto nerozluční a té nejlepší pohodě.

Lev a býk

+

Když mu položíte otázku, musíte se připravit na to, že dostanete odpověď. Opravdu ji chcete slyšet? Nedáte raději přednost nynějšímu stavu lehké nejistoty?

Lev a blíženec

+

V pátek je život s ním opravdu těžký. Občas máte dokonce dojem, že si až příliš zvykl na vaši velkorysost, ale jeho samotného ani nenapadne, že by se k vám měl chovat stejně.

Lev a rak

+

S partnerem z tohoto znamení to opravdu není snadné, pro něco se rozhodne a pak nevidí a neslyší. To, že by své plány mohl pozměnit, v úvahu nepřipadá už vůbec.

Lev a lev

+

Veškerá nedorozumění, která mezi vámi jsou, se musí vyřešit. Je jasné, že se vám do takových hovorů nechce, když to však neuděláte, bude to ještě daleko těžší.

Lev a panna

+

Neustále se přemlouváte k aktivitě, do které se vám nechce. Když však požádáte Pannu, aby se do toho pustila spolu s vámi, dá se do akce tak, že bude všechno rázem lítat.

Lev a váhy

+

Když s vámi začne mluvit o svých citech, nedělejte si z něj legraci. Forma není možná tak úplně vytříbená, ale o upřímnosti jeho slov pochybovat nesmíte.

Lev a štír

+

Když mu chcete něco dát, bude s tím problém. Váš hrdý Štír má pocit, že by vám za to měl zaplatit – a vůbec nechápe, že vy po něm nic nechcete a ani chtít nebudete.

Lev a střelec

+

Jakmile vás začne varovat před zlým okolním světem, zpozorněte. Je docela možné, že má jen strach, abyste se příliš neuvolnili a přestali na něm být závislí.

Lev a kozoroh

+

V sobotu a v neděli, kdy bude Luna v jeho znamení, se k němu chovejte pokud možno něžně. Obvykle o něhu sice moc nestojí, ale tentokrát je situace zásadně jiná.

Lev a vodnář

+

Když se rozhodne, že začne k životu přistupovat jinak, bez ironie mu řekněte, že mu držíte palce. V duchu o jeho výdrži můžete sice pochybovat, ale navenek to nesmíte dát najevo.

Lev a ryby

+

Moc dobře vám udělá cokoli, co je ve spojitosti s vodou. Co kdybyste si tak večer zašli do aquaparku a tam se dvě hodiny příjemně uvolňovali?

Panna a beran

+

Když na něj je někdo protivný, postavíte se na jeho stranu. Beran tím bude naprosto nadšený, protože na takové jednání moc zvyklý není.

Panna a býk

+

S aktivitou hodnou lepší věci se plete do věcí, po kterých mu nic není. Vy mu na to nic neřeknete, ale ostatní lidé z jeho okolí tak shovívaví nebudou.

Panna a blíženec

+

Opravdu nevíte, proč se pořád hádá. Jeho argumenty jsou sice zdánlivě nenapadnutelné, ale vy už dávno tušíte, že skutečnost není zdaleka tak příznivá, jak se vám snaží namluvit.

Panna a rak

+

Když si s ním chcete promluvit, bude vás to stát spoustu námahy. Rozhovoru se vyhýbá a na vaše otázky přímou odpověď vyloženě odmítá.

Panna a lev

+

I když má dobrá předsevzetí, nevydrží-znáte ho a víte, že to nemá cenu komentovat. I sebelépe míněný komentář by vedl ke zbytečné hádce.

Panna a panna

+

Konečně jste v něm našli partnera, který si vás umí a bude vážit. Neptejte se ho, co se stalo, a buďte rádi, že se situace konečně obrátila k lepšímu.

Panna a váhy

+

Hlavně si nenechte namluvit, že jste na sebe zbyli. Podávejte to tak, že jste oba vybírali tak dlouho, až jste si vybrali to nejlepší.

Panna a štír

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, má pocit, že má patent na pravdu. Pro jistotu se s ním nehádejte, hrozí, že byste uznali, že ji opravdu má…

Panna a střelec

+

Jakékoli rozumné komunikaci se vyhýbá. Vy mu sice vysvětlujete, že se tomu stejně nevyhne, protože jsou věci, na kterých se stejně domluvit musíte, ale on vás neposlouchá.

Panna a kozoroh

+

Chtěl by s vámi trávit veškerý váš volný čas. Vůbec nechápe, že máte kromě něj i kamarády, s nimiž styky přerušit nechcete… a taky nepřerušíte.

Panna a vodnář

+

Udělá toho podstatně méně, než by mohl. Když vám však vysvětlí, co ho k tomu vedlo, sami uznáte, že na nic jiného neměl vlastně ani čas.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 30.01.2017 do 06.02.2017

Panna a ryby

+

S jeho rodiči si nedělejte starosti, první kontakt může sice být trochu zdrženlivý, ale to se změní. Záhy si přijdete na chuť a začnete se mít rádi.

Váhy a beran

+

Pozor si dávejte na nejrůznější zranění. Zejména v pondělí máte oba hlavu v oblacích a na to, kam šlapete a co máte pod nohama, se nedíváte.

Váhy a býk

+

Když řekne, že je na světě jen pro vás, moc vás to nepotěší. Berete to z jeho strany jako těžký závazek, který mu stejným způsobem oplatit nedokážete.

Váhy a blíženec

+

Budete na něj naštvaní! To, co vám řekne, vás totálně rozhodí. Ještě víc vás naštve ve chvíli, kdy vám sdělí, že nemluvil pravdu, a že tím, co říkal, jen testoval vaši reakci.

Váhy a rak

+

V pátek mu v práci dají další dávku povinností. Za normálních okolností by to bral jako něco normálního, ale tentokrát mu to přijde opravdu líto.

Váhy a lev

+

Od života nechce nic jiného než pohodu a klid. To, že ve svých dalších plánech počítá i s vámi, můžete z jeho strany brát jako velké vyznání lásky.

Váhy a panna

+

Když se rozhodne, že vás získá, máte s tím problém. Přímo ho odmítnout nedokážete, ale život po jeho boku si přes veškerou snahu představit nedovedete.

Váhy a váhy

+

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, jste oba tak trochu nesoustředění. Zkuste přehodit myšlení na volnější tempo a mluvit méně, než obvykle.

Váhy a štír

+

Na jeho jedovaté poznámky nejste zvědaví. Když se nějaké z nich dopustí, podíváte se na něj tak, aby mu rázem bylo jasné, že musí svou rétoriku podstatně zmírnit.

Váhy a střelec

+

Všechno, co v partnerství a s partnerem děláte, připomíná hru. Musíte si však dát pozor, aby se vám nevymkla z rukou a nezatáhla vás někam, kde jste být nechtěli.

Váhy a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení se vám dýchá nelehko. Hlavně o víkendu má pocit, že ho musíte uznávat i v momentě, kdy moc nevíte, proč byste vlastně měli.

Váhy a vodnář

+

Konkrétní otázky mu klást sice můžete, ale konkrétní odpovědi nečekejte. Když se Vodnář rozhodne, že z něj nic nedostanete, budete se s tím muset smířit.

Váhy a ryby

+

V pátek ho raději moc neprovokujte. Na konci týdne, kdy je navíc pod silným planetárním tlakem, může reagovat tak, že by to časem bylo jemu i vám líto.

štír a beran

+

Klade vám otázky a nutí vás, abyste si na ně odpovídali. Je vám jasné, že jde o vztah, který je náročný, ale který vás zároveň obohacuje, neměnili byste!

štír a býk

+

Když vám začne vysvětlovat důvody svého jednání, nesmějte se. Můžete se ho ale zeptat, jestli má pocit, že jste tak naivní, že ho budete brát vážně.

štír a blíženec

+

Hovory o tom, co by chtěl od života, budou velice zajímavé. Konečně máte šanci přijít na to, na čem mu opravdu záleží a co jeho vztah k vám ovlivňuje.

štír a rak

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, vás bude chtít někam vytáhnout. Jděte a mlčte, na jeho řeči o tom, jak byste měli šetřit, není zvědavý nikdo a váš partner už vůbec ne.

štír a lev

+

O jeho čistotě úmyslů si nedělejte iluze. Jeho kamarádi vám ho sice představují jako někoho, na koho jste celý život čekali, ale vy si tím nejste zdaleka tak jistí…

štír a panna

+

Ve čtvrtek se může dostat do rozporu se svými rodiči, může to být dost komické. Obě strany se nakonec obrátí na vás a začnou vás přetahovat na svou stranu.

štír a váhy

+

Občas máte dojem, že skoro nemá rozum. Dětem na Mikuláše nakoupí až nerozumné množství sladkostí a laskomin, a ještě se bude divit, proč jim nedáváte všechno najednou.

štír a štír

+

Jde o člověka, vůči němuž se musíte vymezit. Pokud mu dovolíte, aby si myslel, že za všechny jeho potíže můžete vy, a nebudete se bránit, bude to mezi vámi v háji.

štír a střelec

+

Všechno přichází v momentě, kdy o to už ani jeden z vás nestojí. Přesto byste se měli překonat a nabídku osudu s díky přijmout.

štír a kozoroh

+

Vaše vánoční plány procházejí zásadní proměnou. V jeho rodině se děje něco, co vás nutí, abyste změnili přístup a alespoň na jeden pracovní den se za jeho příbuznými vypravili.

štír a vodnář

+

Patříte k lidem, kteří dokážou zázraky. Planetární přízeň dokážete využít tak, abyste z dobrého vztahu udělali vztah skvělý-jste oba vynikající….

štír a ryby

+

Když vám bývalý partner z tohoto znamení začne vysvětlovat, co byste měli dělat, musíte psychicky vydržet. Kdybyste to nezvládli, museli byste vzít něco těžkého a hodit mu to na hlavu.

Střelec a beran

+

Když se rozhodne, že vám něco vysvětlí, bude to dost náročné. Beran pedagogický talent opravdu nemá a vysvětlovat neumí.

Střelec a býk

+

Život s Býkem vás nutí k daleko větší důslednosti. Dosud jste na to nadávali, ale teď pochopíte, že to vlastně vůbec není tak špatné, jak jste si dosud mysleli.

Střelec a blíženec

+

V pátek, kdy je ve vašem znamení novoluní, mu naslouchejte velice pečlivě. To, co vám říká, se možná příjemně neposlouchá, ale je to pravda.

Střelec a rak

+

Jeho talenty nechápete, ale máte je v úctě. Když vám řekne, že je vám za tento přístup vděčný, nebraňte se, je to totiž daleko víc, než to, co pro něj dělali jeho předchozí partneři.

Střelec a lev

+

Když si najdete dalšího partnera, nic tím nezměníte. Stejně budete muset zkonstatovat, že Lev byl to nejlepší, co vám život dal.

Střelec a panna

+

Nad tím, co vám říká, přemýšlejte opravdu důkladně. Může se u toho sice usmívat, ale každé slovo, kterým se k vám obrací, myslí velice vážně.

Střelec a váhy

+

Pokud ohledně vaší budoucnosti váhá, přemýšlejte. Opravdu vedle sebe chcete člověka, kterému byste museli svou lásku nabízet do té míry, že mu ji skoro vnucujete?

Střelec a štír

+

Jeho fantazie vás vyvádí z míry. Bohužel ji používá zejména v případech, kdy vám vysvětluje, proč neudělal něco, co udělat opravdu měl a čím jste počítali.

Střelec a střelec

+

Druhá polovina týdne bude náročná. Oba jste pod vlivem konjunkce Marse s Neptunem a oba máte pocit, že se vámi ten druhý jen pokouší manipulovat.

Střelec a kozoroh

+

Máte pocit, že si na vás vzpomene pokaždé, kdy ho všechno ostatní a všichni ostatní zklamou. Dosud vám to i trochu lichotilo, ale teď se vám to líbit přestává.

Střelec a vodnář

+

Všechno, do čeho se spolu pustíte, dopadne velice dobře. Dokonce tak dobře, až začnete uvažovat, zda byste svou úspěšnou spolupráci neměli převést i do soukromí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 16.01.2017 do 23.01.2017

Střelec a ryby

+

O skutečných důvodech, proč vás chce získat, vám nic neřekne. Když je konečně zjistíte, budete velice překvapení-něco takového jste opravdu nečekali.

Kozoroh a beran

+

Toho, že s ním bude nuda, jste se nebáli. Teď však zjišťujete, že vám jeho neustálé změny všeho včetně nálad a názorů začínají silně lézt na nervy.

Kozoroh a býk

+

Na víkendovou akci s kamarády se mu nechce. Nakonec vám to, že musíte zůstat doma, vysvětlí tak přesvědčivě, že na ni nevyrazíte ani vy.

Kozoroh a blíženec

+

Když chcete, aby se o něčem opravdu nemluvilo, nechte si to pro sebe. Blíženec by to sice neprozradil schválně, ale škoda, kterou by tím napáchal, by nebyla o nic menší.

Kozoroh a rak

+

Když si s ním potřebujete něco vyříkat, naplánujte to na úterý nebo na středu. Váš hovor bude sice trochu jedovatější, než obvykle, ale zaručeně se domluvíte.

Kozoroh a lev

+

Jeho postřehy berte vážně, když říká, že se mu někdo nelíbí, nemusí pro to mít žádný logický důvod. Čas ukáže, že důvod sice neměl, ale pravdu ano…

Kozoroh a panna

+

Jeho jedovaté poznámky vás vyloženě baví. Dělá vám moc dobře kontakt s člověkem, který se vás nebojí a který je k vám stejně otevřený jako ke komukoli jinému.

Kozoroh a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení se budete domlouvat opravdu jen těžko. Zejména v neděli je zdařilá komunikace zásluha vaše a především vaší neskutečné trpělivosti.

Kozoroh a štír

+

V úterý a ve středu se v jeho společnosti obrňte trpělivostí. Luna prochází jeho znamením a vy mu všechno musíte vysvětlovat minimálně dvakrát až třikrát.

Kozoroh a střelec

+

Když mu nerozumíte, klidně se ho zeptejte, co svými slovy myslel. Bude se tvářit poněkud překvapeně, ale nakonec vám kýženou informaci poskytne.

Kozoroh a kozoroh

+

V neděli, kdy je Luna ve vašem znamení, se k sobě chovejte uctivě a míjejte se obloukem. Předejdete tak hádkám, do kterých byste šli na plný plyn a které by měly nepředvídatelné následky.

Kozoroh a vodnář

+

Potřebuje spát víc, než obvykle, a hlavně daleko víc, než vy. Hlasité úvahy o tom, že nechápete, jak někdo můžete pořád spát, opravdu nejsou na místě.

Kozoroh a ryby

+

Všechny drobné nepříjemnosti, které se mu stanou, přijímá s úsměvem. Marně přemýšlíte, jak to dělá, protože byste v takovém případě naštvaní za něho.

Vodnář a beran

+

Úvahy o tom, že by šel do televizní soutěže, vás vyloženě blaží. Konečně má co dělat sám, takže přestal zaměřovat svou pozornost pouze na vás.

Vodnář a býk

+

Moc by chtěl, abyste byli spokojení. Snaží se však o to způsobem, který ve vás vzbuzuje vážné pochybnosti o jeho zdravém rozumu.

Vodnář a blíženec

+

Jste rádi, že ho máte. Ještě raději budete na konci týdne. Spočítáte momenty, v nichž vám jeho smysl pro humor zachránili dobrou náladu, a padnete si kolem krku.

Vodnář a rak

+

Jakmile přijde s tím, že byste měli dělat něco pro rodinu, bedlivě poslouchejte. Můžete si být jistí, že půjde o návrh, který se vám líbit nebude.

Vodnář a lev

+

Hlavně nečekejte, že s ním bude rozumná řeč. Zejména v úterý a ve středu si svou povede i v situacích, kdy byste opravdu potřebovali, aby zmlknul a poslouchal vás.

Vodnář a panna

+

V pátek s ním zacházejte opatrně a něžně. Planetární tlak, jemuž je vystaven, je velice silný a Panna se může pod jeho vlivem chovat naprosto jinak, než obvykle.

Vodnář a váhy

+

K tomu, aby změnil názor, ho nepřimějete, můžete mu však své názory podat tak, aby nad nimi začal alespoň trochu přemýšlet. Když navíc začne uvažovat, zda náhodou nemáte pravdu, bude to super.

Vodnář a štír

+

Dosud jste měli dojem, že s ním jen ztrácíte čas, pouze chvílemi. Nyní ho máte skoro pořád-zůstává jen otázkou, co s tím uděláte.

Vodnář a střelec

+

Za vaší společnou minulostí byste měli udělat tlustou čáru. Nebude to sice úplně lehké, ale pro vás i pro něj to bude osvobozující.

Vodnář a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení se moc nezasmějete. Ať řeknete cokoli, začne se s vámi bavit o tom, co jste podle jeho názoru udělat měli a neudělali.

Vodnář a vodnář

+

Když vám začne vysvětlovat, že byste si od sebe měli dát pauzu, nemluví pravdu. Pravděpodobně má už vyhlédnutého někoho, koho záhy hodlá postavit na vaše místo.

Vodnář a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení nikdy nevíte, na čem vlastně jste. Zvlášť markantní to bude v pátek, kdy se sice můžete snažit, ale společnou řeč s ním stejně nenajdete.

Ryby a beran

+

Ve čtvrtek a v pátek vás na nějakou akci vytáhne, i kdybyste nechtěli. Nebojte se, budete se tam bavit podstatně lépe, než byste se bavili doma.

Ryby a býk

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, se o vás velice intenzivně zajímá. Když říká, že chce, aby vám bylo dobře, asi to myslí vážně.

Ryby a blíženec

+

Hlavně na něj nesvádějte to, co je vaše chyba. Mohlo by vám to sice vyjít, ale váš vztah by to poznamenalo na dlouho a velice negativně.

Ryby a rak

+

Na to, aby se o vás staral jako obvykle, nebude mít čas. Pokud chcete, aby to u vás vypadalo stejně jako obvykle, musíte přiložit ruku k dílu i vy sami.

Ryby a lev

+

Ať řeknete cokoli, bude proti tomu mít námitky-berte to jako něco, co se stává. Zbytečně se s ním nehádejte, protože by z toho nic dobrého nebylo.

Ryby a panna

+

Hovory o tom, jak byste měli šetřit, vám lezou na nervy. Vaše Panna s nimi navíc přichází i ve chvílích, kdy byste vy chtěli dělat něco naprosto jiného.

Ryby a váhy

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, reaguje na všechno vyloženě přecitlivěle. Nedělejte si z něj legraci ani v případě, že vás k tomu všechno svádí.

Ryby a štír

+

Když k vám přijde se svým dárkem k Mikuláši, budete jen koukat. Dokonce vás napadne, že jde o dárek, který měl spíše nechat až na Vánoce…

Ryby a střelec

+

V pátek s ním raději moc nediskutujte. V jeho znamení probíhá novoluní, což vytváří stav, kdy je od běžné komunikace jen krok k výbuchům.

Ryby a kozoroh

+

Než se rozhodne, že přijme něco, co je zdánlivě zadarmo, měl by přemýšlet. Je docela možné, že za to později zaplatí mnohokrát víc, než by platil, kdyby si to koupil.

Ryby a vodnář

+

Jde o týden, kdy byste měli být co nejvíce spolu. Děje se spousta věcí, které musíte spolu nejdříve probrat, pak je zhodnotit a nakonec se domluvit, jak k nim přistoupíte.

Ryby a ryby

+

Všechny důležité věci plánujte na čtvrtek. S pomocí stacionárního Merkura pro sebe dokážete získat i to, na co byste jindy neměli šanci…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..