Denní horoskop 30.7.2020

Napsala | 30.07.2020

Beran

Mluvte jen o tom, v čem se vyznáte. Když se při opozici mezi Merkurem a Jupiterem začnete předvádět, můžete si být jistí, že vás v tom někdo vykoupá.

Býk

Na dovolené nezapomeňte vychutnat místní kuchyni. Bude to velice inspirativní. Budete jíst a zároveň přemýšlet, jak něco podobného připravit doma.

Blíženec

Počítejte s tím, že si lidé kolem vás budou zejména večer vymýšlet. Jindy byste se rozčilovali, ale teď nad tím jen mávnete rukou a budete se bavit.

Rak

Odpoledne se s partnerem raději nebavte. Oba jste zbytečně napružení. Když si řeč necháte na večer, kdy bude klid, proběhne všechno v poklidu a hladce.

Lev

Člověk, který má pocit, že bude poroučet a vy ho budete poslouchat, se zásadně splete. Upozorněte ho na to dřív, než si na svou představu příliš zvykne.

Panna

K pracovní nabídce, která padne, přistupujte střízlivě. Může být vynikající, ale přesto obsahuje něco, co vám v jejím přijetí nakonec zabrání.

Váhy

Je opravdu zbytečné, abyste hledali řešení, která si vymyslet už dávno někdo jiný. Pokud dokážete těžit ze zkušeností starší generaci, bude to super!

štír

Sny, které se vám zdají, si budete bez problémů pamatovat. Právě proto byste nad nimi měli přemýšlet. Poselství, které obsahují, je hodně důležité.

Střelec

Na lidi, kteří mají dojem, že celý život jen trpí, si dávejte pozor. Chtějí, abyste se o ně starali, a hodlají na vás hodit všechny svoje starosti.

Kozoroh

I když přesně víte, jaké slovo by vašeho partnera zasáhlo na tom nejcitlivějším místě, pronést ho nesmíte. Koledovali byste ti o velký průšvih.

Vodnář

V tom, jak vám mzdová účtárna počítá plat, se přes veškerou snahu nevyznáte. Můžete sice požádat o vysvětlení, ale ani pak vám to jasnější nebude.

Přečíst  Denní horoskop 7.9.2019

Ryby

Pozor si dejte na lidi, kteří vám vysvětlují, že si bez vás s životem nedokážou poradit. Jejích záměry jsou daleko komplikovanější, než se vám zdá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..