Partnerský týdenní horoskop od 5.8.2018 do 11.8.2018

By | 03.06.2020

Beran a beran

+

V jeho případě se opravdu nemáte čeho bát. Váš Beránek je sice nátura bojovná, ale momentální planetární vlivy ho ženou spíše k velkorysým a nesobeckým projevům.

Beran a býk

+

To, že se mu nepovede něco, čemu věnoval hodně energie a sil, ještě neznamená, že může hodit flintu do žita. Trvejte na tom, aby se překonal a zkusil to ještě jednou!

Beran a blíženec

+

Jeho upovídanost vám dělá kupodivu dobře. Díky svému miláčkovi se dozvíte spoustu věcí, o kterých byste jinak neměli ani tušení.

Beran a rak

+

Než mu něco slíbíte, měli byste si to pořádně rozmyslet. U jiných lidí byste mohli spoléhat na jejich špatnou paměť, ale u Raka nic takového v úvahu nepřipadá a připadat nebude.

Beran a lev

+

Před řešením problémů neutíkejte. Když se se Lvem semknete a postavíte se jim čelem, s údivem zjistíte, že to vlastně dá zvládnout bez větších problémů.

Beran a panna

+

Spoustu věcí si neuvědomujete, naštěstí máte Pannu, která vám to připomene. Bude sice trochu jedovatější, ale to vám v tomto případě ani nevadí.

Beran a váhy

+

Nějak se nechytáte, je vám jasné, že Váha má o vás zájem, ale přesto se tváří, jako by ho neměla. Nenechejte se odradit a klidně se jí zeptejte ještě jednou.

Beran a štír

+

Představa partnera, který funguje jak si přejete, se vám v jeho případě rozhodně nesplní. Štír si jede po své linii a ani ho nenapadne, aby se zeptal, co na to říkáte vy.

Beran a střelec

+

Jeho finanční záležitosti se konečně hnuly kupředu. Pro vás to sice nic neznamená, ale z toho, že se Střelci volněji dýchá, máte upřímnou radost.

Beran a kozoroh

+

Dbejte o to, aby se mezi vás nevplížilo nedorozumění. Jakmile zjistíte, že se něco takového žene, trvejte na tom, že si všechno musíte hned vyříkat.

Beran a vodnář

+

Ve čtvrtek s ním může být problém. Mars je v kvadratuře s Uranem a váš miláček je daleko výbušnější, než si vůbec dokážete představit-pozor na něj!

Beran a ryby

+

S Rybou je vám dobře. Moc nemluví, chová se chápavě a ještě vám v každé možno chvíli vysvětlujete, že je do vás zamilovaná a že je opravdu ráda, že vás má.

Býk a beran

+

Váš miláček vás neustále překvapuje. Na začátku týdne si budete myslet, že ho už docela znáte, ale na konci pochopíte, že jste se zase dostali na začátek.

Býk a býk

+

Ve čtvrtek byste neměli zbytečně riskovat. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem a oba máte sklon dělat to, co je nejenže nerozumné, ale i nebezpečné.

Býk a blíženec

+

S jeho rozhodnutím nemusíte sice souhlasit, ale hádat byste se kvůli němu neměli. Je docela možné, že se situace během týdne vyřeší sama od sebe.

Býk a rak

+

Řešte to, co je aktuální, Váš Rak se mu tendenci trápit do zásoby a ještě dřív, než je to potřeba. Vy mu jeho nerozumné jednání musíte vlídně, ale důrazně rozmluvit.

Býk a lev

+

Všechno se rychle mění, náladu vašeho Lva nevyjímaje. Dosud jste si mohli myslet, že se s ním dokážete za všech okolností domluvit-teď zjišťujete, že je to zásadní omyl.

Býk a panna

+

Pokud si myslí, že stačí, když nasadí svou roztomilost a všechno mu projde, je to zásadní omyl. V tomto týdnu mu naopak neodpustí nikdo nic!

Býk a váhy

+

Jeho pragmatismus vám vyloženě vyrazí dech. Před ostatními se sice může tvářit jako romantická dušička, ale vy víte, že se v něm skrývá člověk, který umí jít tvrdě za svým.

Býk a štír

+

Když přijde s tím, že začne s novým životem, berte to jako fakt, o kterém se nediskutuje. Nic neříkejte a pokojně čekejte, jak se situace vyvine.

Býk a střelec

+

Když se vám něco nepodaří, Střelci se tím nechlubte. Své jedovaté poznámky by sice nemyslel vážně, ale i tak by se vás dotkly víc, než byste považovali za možné.

Býk a kozoroh

+

Jako partner je neobyčejně spolehlivý, potíž je v tom, že vám nechce jen pomáhat. Moc rád by vás hlídal na každém kroku a dohlížel na všechno, co děláte.

Býk a vodnář

+

Jde o člověka, který si je sám sebou až moc jistý. Bude lepší, když ho budete zpovzdálí sledovat a v ukvapených krocích mu zabráníte.

Býk a ryby

+

To, že je vám něco, co udělal, líto, mu raději neříkejte a vůbec už nesmí vědět, že jste kvůli němu ukápli pár slziček. Jeho sebevědomí by po takovém zjištění nesnesitelně stouplo.

Blíženec a beran

+

Když vám zavolá s tím, že se sice nic neděje, ale on s vámi přesto potřebuje mluvit, zpozorněte. Bude lepší, když se připravíte na hovor, během nějž se dozvíte, že se toho děje opravdu hodně.

Blíženec a býk

+

Hlavně o víkendu počítejte s tím, že se v něm nevyznáte, naštěstí to není poprvé. Dokážete se smířit s tím, že si jeho jednání vyžaduje vysvětlení, na které si musíte počkat.

Blíženec a blíženec

+

V pondělí a úterý, kdy je Luna v Rybách, si dávejte pozor na to, co říkáte. Lidé kolem vás reagují hodně citlivě i na to, čemu by se jindy leda tak s chutí zasmáli.

Blíženec a rak

+

Než s ním navážete vztah, všechno si důkladně promyslete, reči o tom, že jsou mu rodiče milejší než celý zbylý svět dohromady, jsou pravdivé. Výjimku by neudělal ani ve vašem případě.

Blíženec a lev

+

Semknou vás společné problémy a to, co vnímáte jako společné nebezpečí. Oba pochopíte, že z toho druhého musíte mít spolehlivého spojence, a začnete se chovat jinak.

Blíženec a panna

+

To, co jste dosud vnímali jako tvrdou práci, vnímá Panna naprosto jinak. Nahlas to sice neřekne, ale tváří se tak, abyste pochopili, že to podle jejího názoru má do práce daleko.

Blíženec a váhy

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luně v Beranu, vám udělá všechno, co vám na očích vidí. Luna je v jeho partnerském sektoru a váš miláček vám chce dělat jenom samou radost.

Blíženec a štír

+

O tom, že je váš miláček jedovatý, víte dávno své. Když však svou jedovatost obrátí proti vám, musíte se ozvat tak, aby pochopil, že vy mu něco takového tolerovat nebudete.

Blíženec a střelec

+

Patří k lidem, kteří jsou nezodpovědní, protože věcí, že jim to vždycky projde. Moc rádi byste ho jednou nechali, aby se v tom, co neudělal, pořádně vymáchal, ale tentokrát to bohužel nepůjde.

Blíženec a kozoroh

+

Pro svého partnera z tohoto znamení nemůžete nic udělat. Svou pomoc mu sice můžete nabídnout, ale smiřte se s tím, že ji stejně odmítne s tím, že nic nepotřebuje.

Blíženec a vodnář

+

Když s vámi o něčem nechce mluvit, respektujte to, nemusíte se bát, že byste zůstali bez informací. Do konce týdne se situace změní a vy se dozvíte ještě víc, než vědět potřebujete.

Blíženec a ryby

+

Váš vztah váš na jedné straně baví a na druhé rozčiluje. V každém případě usoudíte, že od doby, kdy máte Rybu, vám nuda v jakékoliv podobě opravdu nehrozí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 13.03.2017 do 20.03.2017

Rak a beran

+

Když vám slibuje, že vám něco dá nebo poskytne zadarmo nebo skoro zadarmo, zbystřete. V jeho případě opravdu platí, že to, co je zadarmo, se nakonec zaplatí stokrát.

Rak a býk

+

Když začne nenápadně naznačovat, že máte nějaké výročí, vás tím z míry nevyvede. O výročí víte už dávno, on ale neví, že se na něj už dávno taky připravujete.

Rak a blíženec

+

Padnete si kolem krku. Blíženci bude líto, že se k vám choval nevlídně a vy jeho omluvu přijmete s velkorysostí vskutku královskou.

Rak a rak

+

Když vám začne něco vyčítat, neskákejte mu do řeči. Na to, abyste mu mohli vysvětlit, že to není zdaleka tak zlé a že by to mohlo být horší, budete mít dost času, až domluví.

Rak a lev

+

To, že na sebe s partnerem narazíte, je celkem pravděpodobné. Pokud to zůstane mezi vámi, dopadne to dobře, průšvih přijde v momentě, kdy se mezi vás začnou míchat jiní lidé.

Rak a panna

+

Bylo by dobré, aby dodržoval vžité společenské konvence a zajetá pravidla. Panna naštěstí chápe, že to tak musí být, a chová se tak, že by i měl i hradní ceremoniář radost.

Rak a váhy

+

Zbytečně se hádá tam, kde to není potřeba. Kdyby měl rozum a domlouval se tak, abyste nikoho nenaštval, získal by daleko rychleji daleko víc.

Rak a štír

+

To, že myslí hodně dopředu, vyloženě uvítáte. Je vám jasné, že si v klidu toho vymyslí daleko víc, než by vymyslel v napětí a zbytečné tenzi.

Rak a střelec

+

Nepřemýšlejte o tom, co dělá špatně, smiřte se s tím, že se může rozhodnout tak, jak se vám nelíbí. Vy se s tím přesto musíte smířit.

Rak a kozoroh

+

Nebezpečí, že přijde o zaměstnání, mu opravdu nehrozí. Váš Kozoroh něčím podobným sice straší, ale vy víte, že mluví jen proto, aby řeč nestála.

Rak a vodnář

+

Mezi vámi panuje pohoda a klid, oba se zabýváte tím, co vás baví, a oba víte, že vás ten druhý nebude k ničemu nutit. Dá se vám jen závidět.

Rak a ryby

+

O tom, že byste mu ho přiměli, aby vám řekl něco, co říct nechce, můžete leda tak snít. Nejvýš se dozvíte, že Ryba je přece mlčenlivá a mluvit neumí.

Lev a beran

+

Všechno, co se děje, probíhá v klidu. Může se sice najít někdo, kdo se vás pokusí vyprovokovat k nemoudrým výrokům, ale ten se ani u vás ani u vašeho Berana nechytá.

Lev a býk

+

Nemusíte řešit potíže, protože nejsou, týká se to zejména dovolené. Tam se vám daří naprosto všechno tak, jak jste si to představovali- posíláte zprávy plné spokojenosti a jste spokojení.

Lev a blíženec

+

Překvapí vás jeho vášeň pro nové chutě a nová jídla. Blíženec, kterého dosud nic takového nebavilo, vám ukazuje nové a hodně zajímavé stránky ze své bohaté povahy.

Lev a rak

+

Marně přemýšlíte, jak se k němu dostat, nakonec usoudíte, že nijak. Musíte si prostě počkat, až se rozpovídá sám -zatím ho k ničemu nenuťte.

Lev a lev

+

O tom, že by mezi ním a jeho rodiči došlo k nějakému rozumnému kompromisu, můžete leda tak snít. Vy sami podobné rodinné hádky rádi nemáte, ale je vám jasné, že s tím nic nenaděláte.

Lev a panna

+

Pokud se vás pokusí podvést, má smůlu. Může se sice snažit, ale vy mu na jeho triky přijdete dřív, než se mu podaří něco zásadnějšího udělat.

Lev a váhy

+

Důvody svého jednání mu opravdu nemusíte vysvětlovat, stačí, když mu sdělíte, co jste vymysleli. Potíže s tím nebudou, s vaším nápadem se smíří bez boje.

Lev a štír

+

Opravdu se na vás nedokáže zlobit. Může se sice rozčilovat a všem dokola vyprávět, že se s vámi nedá vydržet – ale nakonec se přesto rozhodne, že vás ve vašich záměrech podpoří.

Lev a střelec

+

Jeho skvělá povaha a pozitivní přístup k životu se opět projeví. Opět budete rádi, že vedle sebe máte člověka, s nímž jsou i životní průšvihy zábavné.

Lev a kozoroh

+

Neustále vám vysvětluje, že má svůj věk a že se už v určitých věcech musí držet zkrátka-je to dobrá výmluva. Zkrátka se drží především v tom, co ho nebavilo, ani když byl mladý.

Lev a vodnář

+

Vyrazte spolu na procházku po památkách, bude to zajímavý zážitek. Oba se na ně díváte jinýma očima a oba se dokážete navzájem obohacovat.

Lev a ryby

+

Počítejte s tím, že vás o víkendu vytáhne na minimálně jednu party. Obvykle takové akce moc nemusíte, ale tentokrát se vám bude zamlouvat jak zábava, tak hostitelé.

Panna a beran

+

Když se na něj naštvete, klidně mu to řekněte. Bude vám sice vysvětlovat, že to tak nemyslel, ale vám bude jasné, že to je ve skutečnosti trochu jinak.

Panna a býk

+

Neustále přemýšlí o tom, co pro vás udělá. Jinému člověku byste možná vysvětlovali, že vlastně nic nepotřebujete, ale od Býka se necháváte rozmazlovat rádi a s chutí.

Panna a blíženec

+

Jde o týden, kdy si můžete klidně dát pauzu, věnujte se jen tomu, co vás baví. Bylo by ale dobré, abyste se mu věnovali sami, Blížence svou radost ze zdařilého zavařování bohužel nepředáte.

Panna a rak

+

Pospíchá i tam, kde by nemusel, navíc se karty obrátí. Vy mu vysvětlujete, že je potřeba, aby si občas našel čas i na odpočinek, a on vás přesvědčujte, že nic takového není potřeba.

Panna a lev

+

Tajemství ohledně jeho dalších životních plánů, s nímž se vám svěřil, si nechte pro sebe. Když teď zjistí, že jste ho podrazili, v životě vám na sebe nic neprozradí.

Panna a panna

+

Snažte se dohnat to, co jste chtěli během prázdnin zvládnout. Obvolejte kamarády, s nimiž jste se chtěli sejít a pohovořit a domluvte si pevné datum, kdy se uvidíte.

Panna a váhy

+

To, že si našel jiného partnera, vás nesmí rozhodit. Když přežijete první šok, zjistíte, že byste se neměli rozčilovat, ale spíše radovat.

Panna a štír

+

Jeho neustálé řeči o tom, jak byste měli šetřit, vás rozčilují. Je vám jasné, že peníze jsou potřeba, ale zároveň víte, že je spousta věcí, které jsou daleko důležitější.

Panna a střelec

+

Skandály, které se kolem něj dějí, ho nerozčilují, ale naopak baví. Občas máte dokonce dojem, že je nejdříve schválně provokuje a pak se tím upřímně baví.

Panna a kozoroh

+

Neustále vidí svět v horším světle, než si zaslouží. Nejdříve jste mu jeho přístup k životu rozmlouvali, ale teď je vám jasné, že je to spousta naprosto zbytečné práce.

Panna a vodnář

+

Když se mu něco nepodaří, začne z toho obviňovat všechny lidi ve svém okolí. To, že si na vás přece jen netroufá, můžete vzít jako své velké vítězství.

Panna a ryby

+

Neustále řeší problémy, které vám připadají jako nepodstatné. Až později pochopíte, že se do nich ponořil zejména proto, aby nemusel věnovat pozornost tomu, co je opravdu důležité.

Váhy a beran

+

Když se s vámi chce hádat, nenechte se vyprovokovat. Můžete mu klidně říct, že prázdniny máte mimo jiné taky proto, abyste si konečně užili klid, jehož během roku moc nemáte.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 06.02.2017 do 13.02.2017

Váhy a býk

+

Když přijde s tím, že si z dovolené přiveze zatoulané kotě nebo štěně, raději s ním souhlaste. Trvejte však na tom, aby zvířeti nejdříve sehnal všechny dokumenty, které jsou potřeba.

Váhy a blíženec

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Rybách, s ním bude dost těžká řeč. Všechno, co uslyší na svou adresu, bere skoro jako urážku, nechápe, že vy to tak vůbec nemyslíte.

Váhy a rak

+

To, co vám říká, soustředěně poslouchejte. Je to hodně důležité. Navíc můžete počítat s tím, že vám Rak hned tak opakovat nebude.

Váhy a lev

+

O tom, jak byste podle jeho názoru měli žít, vám dá velice sofistikované přednášky. Hlavně se ho neptejte, proč se tím, co vám říká, sám neřídí, byl by z toho zbytečný kravál.

Váhy a panna

+

Jeho duševní stabilitu mu můžete leda tak závidět. Zažívá přesně to, co prožíváte vy, ale na rozdíl od vás usoudí, že se tím nenechá zbytečně stresovat.

Váhy a váhy

+

Váš vztah se konečně stabilizoval. Občas sice blesk proletí a hrom práskne, ale globálně můžete být jak celým týdnem, tak se svým miláčkem, naprosto spokojení.

Váhy a štír

+

Na první pohled a první poslech je vám jasné, že jeho plány nejsou splnitelné, přesto se však tváříte, jako by byly. Potěšilo vás už jen to, že se vám s vámi vůbec svěřil.

Váhy a střelec

+

S partnerem z tohoto znamení je vám vyloženě dobře. Na rozdíl od všech ostatních lidí, kteří se kolem vás pohybují, si umí život vychutnávat a rád tomu učí i vás.

Váhy a kozoroh

+

Opravdu nevidíte důvod, proč mu tolerovat jeho jedovaté výroky. Když usoudíte, že to přehnal, ozvete se tak, aby pochopil, že vaší trpělivosti je právě konec.

Váhy a vodnář

+

Donuťte ho, aby vám slíbil, že se bude chovat rozumně. Bylo by nejlepší, kdyby vám před každým svým důležitým rozhodnutím zavolal a své plány s vámi probral.

Váhy a ryby

+

Do jeho vášní pro romantické seriály nebo jiné podobné zábavy mu nemluvte. Buď ho budete mít se seriálem v pohodě, nebo bez seriálu naštvaného tak, že z něj půjde skoro až hrůza.

štír a beran

+

Když se rozhodne, že k životu začne přistupovat jinak, nic s tím nenaděláte. Můžete si jenom přát, aby vykročil na cestu, která mu přinese víc štěstí.

štír a býk

+

To, že jste se k něčemu samostatně rozhodli, pro vašeho partnera nic neznamená. O tom, že jste měli udělat něco jiného, vás bude přesvědčovat tak vehementně, až svůj názor změníte.

štír a blíženec

+

Představa života bez lásky se vám nezamlouvá, ale představa toho, jak si lásku představuje váš Blíženec, se vám líbí ještě méně. Zkuste s rozhodnutím ještě chvíli počkat!

štír a rak

+

Jeho neustálé hovory o tom, jak byste měli svůj život stabilizovat, se vám ani trochu nelíbí. V hloubi duše víte, že má pravdu, ale vám samotným se o tom uvažovat nechce.

štír a lev

+

Jsou věci, na které musí čekat. Nemá na to však dostatek trpělivosti. Vám v této chvíli sice totálně chybí taky, ale na rozdíl od něj umíte klid lépe předstírat.

štír a panna

+

Než se rozhodnete, že mu pomůžete, vyšlete někoho, ke komu má důvěru. Musí z něj dostat, zda o takovou pomoc vůbec stojí a zda by ho spíše nenaštvala.

štír a váhy

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, počítejte s trochu výbušnější atmosférou. Vaše Váha sice tvrdí, že dokáže zvládnout všechno, ale svým jednáním dokazuje, že to není tak úplně pravda.

štír a štír

+

Jeho vkus ohledně lidí se s tím vaším nikdy neprotne. Počítejte s tím, že vaše kamarády rád nemá. Čím víc ho budete přesvědčovat, že jsou v podstatě príma, tím bude zaťatější a tím to bude horší.

štír a střelec

+

Počítejte s tím, že budíte pozornost a jakmile se spolu někde ukážete, bude kolem toho spousta řečí. Navíc všichni uvažují, zda je to jen přátelství, nebo zda z toho bude něco víc.

štír a kozoroh

+

Kdybyste ho naučili, jak se má odpočívat, udělali byste pro něj opravdu hodně. Kozoroh má totiž pocit, že naplno žije jen tehdy, když bez oddechu pracuje.

štír a vodnář

+

Když vás někam pozve, nepředstírejte, že se vám nechce,ale projevte upřímné nadšení a hned se začněte zajímat o podrobnosti. Ukažte mu, že máte zájem, a pak mu dovolte, aby on projevil ten svůj.

štír a ryby

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, ho raději moc neprovokujte. Kdyby se naštval, mohla by z toho být bouře, kterou jste v takové intenzitě ještě nezažili.

Střelec a beran

+

Přiznejte si, že se v jeho společnosti nedokážete pořádně soustředit. Můžete se o to sice snažit, ale myšlenky vám pořád sklouzávají někam, kde by být neměly.

Střelec a býk

+

Není to s ním jednoduché, je zvyklý na to, že ho všichni berou vážně a možná se ho i trochu bojí. Nedokáže si zvyknout, že to ve vašem případě nefunguje a fungovat nebude.

Střelec a blíženec

+

Měl by se přestat litovat, to, že se mu něco nepodařilo, není sice příjemné, ale taky to není žádná tragédie. Je nejvyšší start, aby se nad to povznesl a začal znovu!

Střelec a rak

+

Když si začne dělat legraci, bude vám chvíli trvat, než to pochopíte. Naštěstí je před vámi dost času, kdy mu můžete vysvětlit, že s vámi a ve vaší společnosti se žertuje jinak.

Střelec a lev

+

Do vysvětlování neshod, které mezi vámi byly, se nespouštějte. Buďte rádi, že se hrany trochu ohladily a že se mezi vás konečně vrátil klid.

Střelec a panna

+

O tom, že je s ním legrace, nepochybujte. Momentálně je však ve stavu, kdy si on chce dělat legraci ze všech, a nechápe, že někdy si chce dělat legraci i někdo z něj.

Střelec a váhy

+

Padnete mu kolem krku. Konečně vedle sebe máte člověka, se kterým se můžete domluvit a který vás každým svým činem ujišťuje, že se s ním nebudete nudit.

Střelec a štír

+

O tom, jakou roli v jeho životě hrajete, raději nepřemýšlejte. Nahlas vám to sice neřekne, ale momentálně je ve stavu, kdy si v tomto ohledu není ničím jistý ani on.

Střelec a střelec

+

Opravdu není důvod, abyste mu prozrazovali všechno, co víte o jeho nynějším partnerovi. Patrně by vám uvěřil, ale o tom, že by se k vám vrátil, nemůže být řeč.

Střelec a kozoroh

+

O víkendu se můžete těšit na program, který vám vymyslí. Oba se najednou vrátíte do dob, kdy jste spolu začínali, a oba pochopíte, že k sobě prostě patříte.

Střelec a vodnář

+

Pro některé lidi dělá podstatně víc, než je zdrávo. Občas vám dokonce může připadat, že by se pro ostatní rozdal, zatímco na vás myslí jen v nečetných volných chvílích.

Střelec a ryby

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, se cítí neskutečně ublížený. Ze všeho obviňuje vás a ani ho nenapadne, aby přemýšlel, zda si za vzniklou situaci nemůže taky trochu sám…

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 25.12.2017 do 01.01.2018

Kozoroh a beran

+

K životu musíte přistupovat kreativně, je jasné, že cesta, kterou jste vymysleli, fungovat nemůže. Váš miláček se sice snaží, ale nakonec musí uznat, že by to byla jen ztráta času.

Kozoroh a býk

+

Nemilé následky budou mít kontakty s jeho bývalým partnerem. Do hlavy vám vloží myšlenky, které vás donutí, abyste se na svého Býka dívali jinak, než dosud.

Kozoroh a blíženec

+

Opravdu nevidíte důvod, proč mu ustupovat. Blíženec proti vám navíc používá argumenty, za které byste kohokoliv jiného poslali i dále než do háje.

Kozoroh a rak

+

Patří k lidem, kteří umí o lásce moc dobře mluvit, ale skutky se mu nějak nedaří. Když zjistí, že by měl lásce něco obětovat, hned pochopí, že o ni vlastně vůbec nestojí.

Kozoroh a lev

+

Moc se těšíte na chvíli, kdy spolu budete sami. Když přijde, s údivem zjistíte, že spolu vlastně nemusíte ani mluvit, mlčení řekne víc, než slova.

Kozoroh a panna

+

S partnerem z tohoto znamení prožijete opravdu krásný víkend. Vy ho dokážete přesvědčit, že ho milujete, a on vám bude věřit každé slovo!

Kozoroh a váhy

+

Jeho plány se splní do posledního písmenka. Osud je však bohužel tak důsledný, že mu v rámci jejich plnění dá i to, co ho nikdy ani nenapadlo.

Kozoroh a štír

+

Než se mu rozhodnete pomáhat, přemýšlejte, zda to vůbec potřebuje. Může se sice tvářit velice prosebně, ale kdyby na to přišlo, dokázal by si pomoci sám.

Kozoroh a střelec

+

Neustále vás přesvědčuje o své výjimečnosti. Asi by bylo lepší, kdybyste se tvářili, jako byste mu věřili, jinak je jeho a hlavně jeho vysvětlování nezbavíte.

Kozoroh a kozoroh

+

Přiznejte si, že vám občas leze na nervy! Ať řeknete cokoliv, má na to odpověď, a ještě se diví, že se vám to zase tak moc nezamlouvá.

Kozoroh a vodnář

+

Když se rozhodne, že vás získá, použije k tomu opravdu neotřelou taktiku. Vy jeho vynalézavost sice obdivujete, ale přesto byste byli spokojenější, když jednal trochu konvenčnějším způsobem.

Kozoroh a ryby

+

Zejména v pondělí a v úterý by si měl dávat na alkohol, pokud s ním někam jdete, měli byste ho trochu hlídat. Další trapas, který byste museli řešit, opravdu nepotřebujete.

Vodnář a beran

+

Jeho aktivita a nasazení vám vyloženě lezou na nervy. Občas máte pocit, že se vyloženě snaží, abyste si nemohli vydechnout a neměli čas na sebe…

Vodnář a býk

+

Když o něm chcete něco zjistit, dá vám to dost práce- jeho kamarádi mlčí, oponenti vám nesdělí nic nového. Máte však štěstí! Na konci týdne narazíte na spolehlivý pramen informací, který vám pomůže.

Vodnář a blíženec

+

Vymyslete si výmluvu, která vás zbaví jeho společnosti. Za to, že vám Blíženec hlavně na začátku týdne leze svou neodpovědnosti na nervy, se opravdu nemáte za co stydět.

Vodnář a rak

+

S jeho hovory o tom, jak by bylo krásný váš společný život, nějak nemůžete souhlasit. Je vám jasné, že by bylo krásný pro něj, ale nikoliv pro vás.

Vodnář a lev

+

Vaše společná dovolená je opravdu náročná záležitost. Než se domluvíte, co budete vlastně dělat, bude večer a další den dovolené v háji…

Vodnář a panna

+

Cestu k jeho srdci máte vymyšlenou dobře. Měli byste však počítat s tím, že jeho skutečná povaha je o dost jiná, než jste si vysnili.

Vodnář a váhy

+

Když se s vámi nechce hádat, je to vážné, patrně se pro něco rozhodl za vašimi zády. Teď jenom čeká na vhodnou příležitost, kdy vás bude moci se svým rozhodnutím seznámit.

Vodnář a štír

+

Hlavně v pondělí bude plný pochopení a touhy po duševním souladu. Vy ho však znáte a naštěstí mu nenaletíte, víte, že byste toho litovali spíše dříve než později.

Vodnář a střelec

+

O tom, co byste měli dělat vy, umí mluvit jako kniha. Nějak však zapomene na to, že by se taky mohl překonat a alespoň něco udělat i on sám.

Vodnář a kozoroh

+

V jeho společnosti si moc užívat nebudete. Právě v momentě, kdy se budete bavit nejlépe, se Kozoroh začne tvářit a vysvětlovat vám, že by bylo lepší, kdybyste šli domů…

Vodnář a vodnář

+

Náročný je zejména čtvrtek. Oba jste pod problematickým vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, a oba se můžete pohádat kvůli něčemu, co za to vůbec nestojí.

Vodnář a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení se docela dobře srovnáte. Vy mu necháte jeho sny a jeho romantiku, a on vám dovolí, abyste každý den sledovali své oblíbené televizní dokumenty.

Ryby a beran

+

Potíže mu dělat nechcete, ale přesto se vám to může podaři, s omluvami to ale nepřehánějte. Beran by usoudil, že si z něj děláte legraci a navíc by nebyl daleko do pravdy.

Ryby a býk

+

Má pocit, že byste se měli k jeho rodičům chovat ohleduplněji, než dosud. Vy však máte dojem, že oni se v tomto směru nesnaží a proto ani nevidíte důvod, proč byste se měli snažit vy.

Ryby a blíženec

+

Než s ním někam vyrazíte, dohlédněte, aby se adekvátně oblékl. Blíženec má pocit, že na tom vůbec nezáleží, a vůbec nechápe, že na tom záleží naopak hodně.

Ryby a rak

+

Problémy, které Rak má, se samy od sebe nevyřeší. Musí se do toho ale pustit dřív, než mu celá záležitost přeroste přes hlavu a nadělá mu ještě větší potíže.

Ryby a lev

+

Se Lvem bude legrace, neustále se snaží, abyste měli co nejlepší náladu. Vy musíte jeho snahu ocenit a zkonstatovat, že vskutku přinesla plody.

Ryby a panna

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, si s ním musíte především povídat. Váš miláček je v rozumné náladě a spoustu nerozumných nápadů si nechá rozmluvit.

Ryby a váhy

+

Neustále má chuť na něco opravdu dobrého. Doma dokážete jeho touhy uspokojovat bez problémů, ale na dovolené bude problém, tam se vám vařit prostě nechce.

Ryby a štír

+

Opravdu nevíte, co od vás vlastně chce. Štír se v tomto směru sice vyjadřuje, ale každý den vám říká něco jiného, takže opravdu nevíte, co si myslet.

Ryby a střelec

+

Vzájemně si vyměňujete zdvořilá slova a zajímavé pracovní nabídky, které oba myslíte vážně. Jako spolupracovníci spolu budete vycházet prostě excelentně.

Ryby a kozoroh

+

Věříte mu i v situaci, kdy mají všichni ostatní dojem, že se mýlí. Dotyčný nahlas sice nic neřekne, ale nic z toho, co jste v jeho prospěch řekli, nezapomene.

Ryby a vodnář

+

Když přijde s tím, že opravdu něco nechce, měli byste to respektovat. Jde o něco, co vy můžete lehce oželet a kvůli čemu byste se hádat opravdu neměli.

Ryby a ryby

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, počítejte s vyšší hladinou únavy. Bude lepší, když si nebudete plánovat žádné ctižádostivé akce, domácí práce a náročné pracovní aktivity.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..