Partnerský týdenní horoskop od 25.11.2018 do 1.12.2018

Napsala | 25.11.2018

Beran a beran

+

Než se rozhodnete, že svému partnerovi ustoupíte, měli byste přemýšlet. Když uděláte první vstřícný krok, hrozí, že bude chtít, abyste ve stejné strategii pokračovali.

Beran a býk

+

Využijte příležitosti a zastavte se za ním v práci. Stačí jeden pohled, abyste zjistili, zda je to, co vám o své práci říká, pravda je nebo není.

Beran a blíženec

+

Když se vám do něčeho nechce, raději se mu s tím nesvěřujte. Blížence by vám dal o pracovitosti takovou přednášku, že by vám šla hlava kolem.

Beran a rak

+

Když se vás někdo rozhodně rozčilit, berte to jako něco, co se stává. Budete však muset krotit svého Raka, který se rozhodne, že mu to náležitě vytmaví.

Beran a lev

+

Když se mu něco nepodaří, raději to nehodnoťte. Rak by usoudil, že si z něj děláte jen legraci. Vy byste mu pak marně vysvětlovali, že to tak divoké zdaleka není.

Beran a panna

+

Ví o vás pokaždé, kdy má na práci něco, do čeho se mu nechce. Pak si vyžaduje vaši pomoc, a ještě se diví, že se vám to nezamlouvá.

Beran a váhy

+

Naprostou náhodou se dozvíte něco, co se vašeho miláčka bytostně týká. Musíte mu to však podat tak, aby ho to neparalyzovalo, ale naopak aktivovalo k jednání.

Beran a štír

+

S partnerem z tohoto znamení vás čeká dost náročný týden. Zejména ve středu a ve čtvrtek bude mít pocit, že byste se mu měli věnovat podstatně víc, než jste se mu věnovali dosud.

Beran a střelec

+

Hlavně se zbytečně nerozčilujte! Štír vás tím, že vám říká, že něco nechápete, chce jen aktivovat k vyšším výkonům. To, že mu to ve vašem případě nevyjde, ještě nepochopil.

Beran a kozoroh

+

Když se vám něčím začne chlubit, vydýchejte to v klidu. Velice rychle zjistíte, že to, co vám říká, zní sice skvěle, ale s pravdou to nemá nic společného.

Beran a vodnář

+

Rozhodl se, že pokoří sociální sítě- nechte to na něm, ale zároveň ho upozorněte, že na ně nesmí v žádném případě vkládat vaše společné fotky. Trvejte na svém tak, aby pochopil, že nežertujete.

Beran a ryby

+

Čtvrteční vstup Slunce do Střelce ho zbavuje opatrnosti. Vede to ke stavu, kdy nejdříve lidi kolem sebe provokuje a pak se diví, že po něm občas někdo vystartuje.

Býk a beran

+

Před jeho námluvami nemáte kam utéct. Když se Beran rozhodne, že vás se svou láskou seznámí, můžete vzít jed na to, že se mu to taky podaří.

Býk a býk

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, se věnujte jeden druhému. Bude to podstatně lepší, než jakákoli jiná aktivita, kterou byste vymysleli.

Býk a blíženec

+

Úplněk, který se v pátek odehrává v jeho znamení, vás vyloženě motivuje. S jeho pomocí se dokážete domluvit i na tom, kvůli čemu byste se jindy hádali.

Býk a rak

+

Od zásadní životní chyby, které dělá, ho neodradíte. Musíte ho však donutit, aby se zamyslel nad dalším vývojem situace a alespoň to nezhoršoval.

Býk a lev

+

Neustále vám vysvětluje, že odpočíváte podstatně méně, než byste měli. Dosud jste si to nijak nemysleli, ale teď si říkáte, že na jeho slovech musí něco být.

Býk a panna

+

S vaším partnerem je to naprosto jednoduché,Vy mu vysvětlíte, co potřebujete udělat, a on vám slíbí, že vám s tím pomůže. Moc romantiky v tom sice není, ale to ani jednomu z vás nevadí.

Býk a váhy

+

Jeho rodiče vás vyloženě rozčilují, neustále vám dávají najevo, že je jejich miláček pro vás až moc dobrý. Budete se rozčilovat, nebo jim suše sdělíte, že jste o něj neprosili a že si ho mohou nechat?

Býk a štír

+

Rozpory, které mezi vámi jsou, se vám podaří celkem bez problémů vyřešit. Na závěr byste si ale měli slíbit, že se k nim už nikdy nebudete vracet.

Býk a střelec

+

Když vám začne vysvětlovat, co byste měli dělat, abyste se mu víc líbili, nepropadejte panice. Zachovejte chladnou hlavu a začněte mu vysvětlovat, co by měl dělat zase on.

Býk a kozoroh

+

Zmatky, které vám jeho přítomnost vnese do života, zvládnete a navíc zkonstatujete, že jsou docela příjemné. Po dlouhé době máte zase jednou intenzivní pocit, že nepřežíváte, ale skutečně žijete.

Býk a vodnář

+

Jeho životní cesta je dost složitá. To, že jste se na konci propracovali jeden k druhému, berete jako skutečný a hlavně nezasloužený životní dar.

Býk a ryby

+

Z naprosto banálních záležitostí mohou vzniknout velká nedorozumění, dejte si na to pozor. To, co uděláte, se nebude dát ani napravit, ani vzít zpět.

Blíženec a beran

+

Některé věci ovlivnit nedokážete- můžete sice působit na jeho myšlení, ale tím taky vaše aktivita končí. Víc neuděláte, i kdybyste se snažili sebevíc.

Blíženec a býk

+

Úvahy o další životní cestě, které pronáší, vnímejte s nadhledem. Váš Býk si sice nějakou zásadní změnu přeje, ale nakonec se k ní stejně neodhodlá.

Blíženec a blíženec

+

V pátek, kdy ve vašem znamení probíhá úplněk, máte šanci na nové životní začátky. Je ale potřeba, abyste se domluvili, že budete fungovat v promyšlené součinnosti.

Blíženec a rak

+

Pokud jde k soudnímu jednání, měli byste tam pro jistotu vyrazit s ním. Do průběhu jednání sice zasahovat nemůžete, ale Raka potěší už jen to, že tam budete s ním.

Blíženec a lev

+

Když už mu chcete pomáhat, musíte to dělat tak, aby to vůbec nezaregistroval. Jakmile si toho všimne, bude z toho větší problém, než si umíte představit.

Blíženec a panna

+

V úterý, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Jupiterem, seďte raději doma. Za dané kvadratury byste mohli přijít k úrazu, který by vám silně zkomplikoval život.

Blíženec a váhy

+

Opravdu ho nehodláte podporovat v jeho riskantních nápadech. Na rozdíl od něj si uvědomíte, že z toho, co považuje za skvělou zábavu, by mohl být značný problém.

Blíženec a štír

+

Jeho rodič se zamiluje a vám spadne kámen ze srdce. Konečně se zabývá něčím, co se týká jeho, a nemá čas, ve kterém by se mohl věnovat vám.

Blíženec a střelec

+

K pracovním nabídkám, které mu přijdou, zaujímáte dvojaký postoj: na jedné straně jste rádi, že budou před svátky peníze, na druhé nadáváte, že bude doma ještě méně, než byl dosud.

Blíženec a kozoroh

+

Jde o to, aby se konečně naučil dávat kupředu. Na úvahy o tom, co ve svém dosavadním životě udělal špatně, ztratil už podstatně více času, než je zdrávo.

Blíženec a vodnář

+

Jsou věci, ze kterých byste ho neměli obviňovat. Když se mu něco nepovede, opravdu se snažil a jen hodně nepříznivou shodou náhod mu to nevyšlo.

Blíženec a ryby

+

Když přijde s tím, že byste mohli alespoň část svých zavařených zásob rozdat, měli byste s ním souhlasit. Uděláte si tak místo ve sklepě i ve spíži.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 30.12.2018 do 5.1.2019

Rak a beran

+

Jde o týden, kdy mezi vámi panuje pohoda a pokoj, zvlášť krásná bude neděle. Vy přesně víte, co pro svou pohodu potřebuje, a taky mu to štědrou rukou poskytujete.

Rak a býk

+

Když přijde s tím, že byste mohli za kulturou chodit častěji, než dosud, budete jen nevěřícně zírat. Konečně jste se dožili dne, kdy Býk svá přání upozadil a začal plnit ty vaše!

Rak a blíženec

+

Jeho dodržování zdravého životního stylu vám leze na nervy. Když vás pozve někam, kde vás budou krmit zdravou stravou, odmítněte, brali byste to jako zbytečné utrácení za něco, co vám nechutná.

Rak a rak

+

Jeho problémům se postavte čelem. Čím víc se budete tvářit, jako by se nic nedělo, na tím větší a důkladnější problémy si zaděláváte.

Rak a lev

+

Když přijde s tím, že potřebuje doma více soukromí, není to tím, že by vás neměl dost rád. Je to naopak tím, že vás rád má, ale občas potřebuje samotu, v níž se může srovnat.

Rak a panna

+

Když za vámi přijde s tím, že by se chtěl přestěhovat, neberte to jako vtip. Když vám sdělí své důvody, pochopíte, že je musíte brát vážně.

Rak a váhy

+

Některé záležitosti se zaseknou- nerozčilujte se a berte to jako něco, co se občas stává, a obrňte se trpělivostí. Nejpozději v pátek se věci pohnou kupředu směrem, který se vám líbí.

Rak a štír

+

V neděli, kdy na vás oba pozitivně působí stacionární Neptun, dejte na to, co vám radí intuice. Není to sice to, co by vám poradil zdravý rozum, ale je to cesta, která vede k úspěchu.

Rak a střelec

+

V momentě, kdy vám začne vysvětlovat, jak negativně ho poznamenal rozchod s bývalým zlým partnerem, zpozorněte. Je jen otázkou času, kdy se stejně bude vyjadřovat o vás.

Rak a kozoroh

+

V pondělí a v úterý to nebude snadné. Luna je v Beranu a vás oba může bolet hlava. Naštěstí se znáte a víte, že si v tomto ohledu opravdu nevymýšlíte.

Rak a vodnář

+

Velké projevy lásky a vášní od něj nečekejte, Váš Vodnář patří k lidem, kteří jsou v tomto ohledu zdrženliví. Rád vás má, ale mluvit o tom s vámi nechce a nebude.

Rak a ryby

+

Úterní kvadratura mezi Marsem a Jupiterem bude hodně náročná. Vaše Ryba přichází s hodně náročnými nápady a vy ji musíte mírnit v projevu…

Lev a beran

+

Jeho hrdost na všechno, co dokázal, je plně oprávněná. O tom, co jste dokázali, musíte tedy s pýchou mluvit i vy, jinak nepochopí, že máte svou cenu a že jste ho hodni.

Lev a býk

+

Když vám začne povídat, jak ho samota tíží, raději se na nic nevyptávejte. Vzápětí by došlo k vyznání, které byste museli sice vlídně, ale přesto odmítnout.

Lev a blíženec

+

Pro jeho jednání nehledejte vysvětlení. Máte přece právo, abyste ho požádali, aby vám své činy vysvětlil a pokud možno logicky zdůvodnil on sám.

Lev a rak

+

Nezdá se vám, že ho v poslední době zanedbáváte? Zkuste alespoň jednou vytočit jeho telefon a domluvit si s ním alespoň jednu schůzku, na které obnovíte staré přátelské vztahy.

Lev a lev

+

Se vším důležitým počkejte do čtvrtka. Slunce se přesune do vašeho sektoru lásky a romantiky a vy si můžete vychutnávat krásné společné dny.

Lev a panna

+

Bavíte se podstatně víc, než jindy a nejvíce vás překvapuje vaše Panna. Prokazuje smysl pro humor i v situacích, kdy je jindy naštvaná a dává naplno najevo svou nelibost.

Lev a váhy

+

Neustále vám dává najevo, že jste pro něj tím nejlepším, co mu život dal. Následně se však můžete těšit na požadavky, s nimiž přijde, a které vám silně zkomplikují život.

Lev a štír

+

Počítejte s tím, že žárlí víc, než je zdrávo. Dosud jste to brali jako něco, co vám zpestřuje život, ale teď zjišťujete, že s tím budete mít kromě jiného i spoustu starostí.

Lev a střelec

+

Když chcete a potřebujete někomu vynadat, Střelec by to být neměl. Nestydí se ani hodně podpásových úderů a mohl by vám to pěkně zavařit.

Lev a kozoroh

+

Hlavně s ním nemluvte o tom, na co se vás neptá a o čem mluvit nechce. I váš Kozoroh má svá tajemství, o nichž vy nemáte a nemusíte mít vůbec tušení.

Lev a vodnář

+

Partner vás nutí k aktivitě, která se vám ani trochu nezamlouvá. Hlavně si nenechte namluvit, že to, že si budete rozumět a sdílet stejné koníčky, je pro kvalitu vašeho dalšího vztahu důležité.

Lev a ryby

+

Možnost společného víkendu neodmítejte. Během dvou dnů se na nich o svém partnerovi dozvíte podstatně víc, než za půl roku běžného provozu.

Panna a beran

+

Dokazuje vám, že i on má své emoce a může s tím být tak trochu problém. Vám se do žádného sdílení nechce, to, co si myslíte a co cítíte, si raději nechejte pro sebe.

Panna a býk

+

Když usoudí, že žárlí na člověka z vašeho okolí, moc s tím nenaděláte. Vy sice víte, že spolu nic zásadního nemáte, ale jemu to přes veškerou snahu nevysvětlíte.

Panna a blíženec

+

Počítejte s tím, že bude vyhledávat chvíle samoty a neptejte se ho, o čem přemýšlí. V pravou chvíli se to dozvíte-bude to zjištění po všech stránkách překvapivé.

Panna a rak

+

Opravdu není důvod, abyste váš vztah nějak brzdili, na decentní přístup není vhodný čas. Oba potřebujete vášeň a oba si ji dokážete poskytnout.

Panna a lev

+

O tom, že byste se mu za jeho předešlé jednání pomstili, ani neuvažujte. Dopadlo by to tak, že vy byste se vyčerpali a on si toho, že se mu vlastně mstíte, ani nevšiml.

Panna a panna

+

Představa partnerského života se zásadně liší od toho, co by chtěl váš miláček. Domluvte se na tom dřív, než vás bude hledání společné cesty opravdu hodně bolet.

Panna a váhy

+

Bránu na cestu, která vede k jeho srdci, se vám podaří otevřít rychle a napořád. Konečně v něm najdete oddaného partnera, o kterém jste dosud jenom snili.

Panna a štír

+

Za to, že vám jeho šetrnost už leze na nervy, se stydět nemusíte. Vy umíte hospodařit, zatímco váš Štír chrtí peníze i tam, kde to není potřeba, ale naopak je to na škodu.

Panna a střelec

+

Ať mu řeknete nebo navrhnete cokoli, bude proti tomu mít spoustu námitek. Pro něj je to sice mentální cvičení, ale vám tento přístup leze na nervy způsobem, který jste si dosud neuměli představit.

Panna a kozoroh

+

Klidně a bez obav ho upozorněte na rozpory, které v jeho slovech jsou, bude překvapený. Následně přizná, že člověka, který by měl takovou odvahu, dosud nepoznal.

Panna a vodnář

+

Nahlas říká, že pro vás udělá všechno, co je jen možné. Když však vidíte jeho aktivitu, máte chuť ironicky poznamenat, že toho v jeho případě příliš mnoho možného není.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018

Panna a ryby

+

Hlavně mu neříkejte, že byste mu rádi k Vánocům dali jeho oblíbené knížky. Seznam, který vám dá, by dělal čest nákupnímu oddělení státní knihovny!

Váhy a beran

+

Nad nabídkou pomoci, která z jeho strany padne, neohrnujte nos. Při Luně v jeho znamení si můžete být jistí, že ji myslí upřímně a žádné postranní úmysly nemá.

Váhy a býk

+

Pokud se s ním chcete sejít, měli byste si jít někam sednout. Doma hrozí, že se budete hádat, zatímco venku se pravděpodobně budete chovat konstruktivněji.

Váhy a blíženec

+

Neustále vám vysvětluje, že jste na něj až moc hodní. Vy si to sice nemyslíte, ale přiznáváte, že se vám jeho řeči opravdu dobře poslouchají.

Váhy a rak

+

I když se na vás dívá velice upřímnýma očima, měli byste si všechno, co vám řekne, ještě jednou prověřit. Vyhnete se tak pocitu, že jste naletěli člověku, který vám pravdu neřekl a neřekne.

Váhy a lev

+

O jeho minulosti víte podstatně víc, než si myslí, hlavně mu to však nedávejte najevo. Museli byste prozradit zdroj svých informací, což by rozumné nebylo.

Váhy a panna

+

Je jasné, že je do vás opravdu zamilovaný, plní vám každé vaše přání. Navíc pro vás bez řečí a zcela dobrovolně dělá i to, o čem jeho dosavadní partneři jenom tiše snili…

Váhy a váhy

+

S partnerem ze stejného znamení to není lehké. Zejména v pondělí a v úterý hrozí, že se pohádáte i kvůli tomu, co za to vůbec nestojí.

Váhy a štír

+

Jeho jedovaté poznámky se sice neposlouchají dobře, ale měli byste se nad nimi zamyslet. Forma je sice hořká, ale obsah je neskutečně pravdivý a hlavně užitečný.

Váhy a střelec

+

Hlavně si nemyslete, že na něj můžete něco hrát. Střelec sice navenek vypadá jako důvěřivost sama, ale všechno, co není pravdivé a poctivé odhalí dřív, než si umíte představit.

Váhy a kozoroh

+

Respekt, který vyžaduje, mu projevit neumíte. Nejdříve by musel udělat něco, co vás nutí, abyste si ho vážili-nic takového však zatím nezvládl.

Váhy a vodnář

+

V partnerství to s ním není lehké,občas si sednete naprosto dokonale, občas se hádáte kvůli nesmyslům. V tomto týdnu naštěstí oboustranně převládá první přístup.

Váhy a ryby

+

Pokud se s ním potřebujete domluvit, raději to neodkládejte. Do středy, kdy je Luna ve Štíru, vám ještě velkoryse vyhoví, pak to ale tak zřejmé není.

štír a beran

+

Občas máte pocit, že svým zábavám a počítačovým hrám věnuje podstatě víc času, než vám. Začnete si to psát, abyste mu nedostatek jeho zájmu mohli vyčítat přesně podloženými argumenty.

štír a býk

+

S partnerem z tohoto znamení si budete užívat zejména v prvních třech dnech týdne. Jakmile se dostane Slunce do Střelce, změní přístup a veškerý zájem ho přejde.

štír a blíženec

+

V neděli, kdy na něj působí stacionární Neptun, se s ním raději nehádejte. Svou skvělou paměť by použil jen k tomu, aby vám připomněl něco, na co jste vy už skoro zapomněli.

štír a rak

+

Do středy, kdy je Slunce ve vašem znamení, s ním buďte co nejvíce. Váš miláček bude neobyčejně vášnivý a vy s ním zažijete i to, o čem jste dosud jen marně snili…

štír a lev

+

Neustále dohání nějaké pracovní resty. Podle vašeho názoru to sice dělá tím nejhorším možným způsobem, ale máte rozumu, než abyste mu to říkali nahlas.

štír a panna

+

Jakmile začne mluvit o tom, že byste měli seznámit rodiče, měli byste zbystřit. Znáte ho a víte, že z jeho rozhodnutí není a nebude odvolání…

štír a váhy

+

Zvládnete i to, co vám dosud připadalo jako produkt ryzí fantazie a navíc uznáte, že je to z valné části zásluha vaší Váhy. Ta se v krizové chvíli neutopila v zoufalství, ale začala konat…

štír a štír

+

Na obvinění, které vůči vám vznesou jeho příbuzní, musíte reagovat rychle a správně. Hlavně si nenechte namluvit, že můžete za něco, s čím nemáte nic společného.

štír a střelec

+

Když vám nabízí pomoc, měli byste ho alespoň vyslechnout. Obvykle fungujete jako hrdý sólista, ale tentokrát byste mohli změnit názor.

štír a kozoroh

+

S Kozorohem je život složitější, než to na první pohled vypadá, Vy to však zvládáte na výbornou. Na rozdíl od ostatních s ním totiž umíte najít společnou řeč.

štír a vodnář

+

V poslední době mění vkus ohledně oblečení, nechte to bez komentářů. Mohli byste se dozvědět, že může být rád, že zatím nepromění vkus ohledně partnerů a pořád si vás nechává…

štír a ryby

+

Hledejte zejména to, co máte společné a o lásce zatím nemluvte, mohli byste ji zakřiknout. V případě vás dvou by to byla opravdu velká a hlavně zbytečná škoda.

Střelec a beran

+

Váš partnerský vztah nic neohrožuje, hned v pondělí si padnete kolem krku. V objetí vydržíte s malými přestávkami až do konce týdne.

Střelec a býk

+

Máte pocit, že jeho požadavky přesahují rozumnou míru. Obvykle vám utrácení za něco, čím uděláte partnerovi radost, nevadí, ale tentokrát máte pocit, že je něco špatně.

Střelec a blíženec

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, vám na sebe prozradí naprosto všechno. Vy však musíte mít rozum a hlavně se zbytečně nevyptávat.

Střelec a rak

+

Do svého Raka pro jistotu moc nerýpejte. Obvykle o sobě tvrdí, že je láska sama, Vy byste však zjistili, jak vypadá jeho odvrácená tvář a moc příjemné by to nebylo.

Střelec a lev

+

Hlavně se nepokoušejte něco uspěchat! Ve druhé polovině týdne, kdy už bude Slunce ve vašem znamení, se spolu domluvíte podstatně lépe, než těsně po víkendu.

Střelec a panna

+

Jakmile vás začne nutit do něčeho, co čeho se vám nechce, ohraďte se. Bude sice překvapený, ale když mu vysvětlíte důvody svého jednání, rychle je pochopí.

Střelec a váhy

+

Než si z něj začnete dělat legraci, měli byste si uvědomit, že bere spoustu věcí jinak, než vy. Když to s intenzitou svého projevu přeženete, budete litovat víc, než on…

Střelec a štír

+

Na kamarádství to zatím nevypadá. Vy o vztah nestojíte, zatímco Štír má pocit, že vášnivý románek, který by s vámi měl, je přesně to, co potřebujete a chcete.

Střelec a střelec

+

Domluvte se, jak spolu oslavíte narozeniny. Když to neuděláte a budete je oslavovat každý zvlášť, hrozí, že se v dalším měsíci příliš neuvidíte.

Střelec a kozoroh

+

Hlavně mu nedovolte, aby na vás přehazoval své starosti a své komplexy. Ubraly by vám z mála toho volného času, který máte a navíc by vás to připravilo o dobrou náladu.

Střelec a vodnář

+

Když se vás na něco zeptá, odpovídejte mu stručně a konkrétně. Zbytečným rozebíráním toho, co se děje, byste si jenom zkomplikovali život.

Střelec a ryby

+

Jeho smysl pro humor vás dostane. Dokonce nahlas přiznáte, že k tomu, abyste se pořádně zasmáli, potřebujete svou Rybu víc, než cokoli jiného.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 15.7.2018 do 21.7.2018

Kozoroh a beran

+

Nabídku na společnou pondělní akci odmítněte. Luna, která je v jeho znamení, by se postarala o party, z jejíchž následků byste se léčili ještě ve středu.

Kozoroh a býk

+

S partnerem z tohoto znamení je všechno jednoduché. Dejte si jen pozor, abyste se vzájemně nepřetěžovaly prací-musíte si najít čas i na zábavu.

Kozoroh a blíženec

+

Patříte k lidem, kteří mají rádi ve všem jasno. Když však Blíženci položíte konkrétní otázku, odpoví vám tak, že v tom budete mít ještě větší zmatek.

Kozoroh a rak

+

Má pocit, že byste se mu měli více věnovat-neříkejte mu, že to se svými požadavky přehání. V hloubi duše cítíte, že jeho přání jsou naprosto oprávněná.

Kozoroh a lev

+

Vyžeňte z vašeho vztahu zbytečný chlad. Obvykle si o tom, co k sobě cítíte, nevyprávíte, ale tentokrát byste se měli překonat, efekt bude naprosto dokonalý.

Kozoroh a panna

+

V jeho případě se musíte překonávat. Zvědavost vás ponouká, abyste mu vlezli do mobilu nebo do pošty, Vy jejímu tlaku nesmíte za žádných okolností podlehnout-nestálo by to za to.

Kozoroh a váhy

+

Existuje se vám s ním velice dobře. Oba jste se naučili toho druhého respektovat způsobem, který posiluje úctu a pocit vzájemné odpovědnosti, kterou za toho druhého cítíte.

Kozoroh a štír

+

Jeho jedovaté poznámky vás vyloženě baví. Občas si dokonce říkáte, že je moc dobře, že vám alespoň občas zprostředkuje svůj zábavný pohled na okolní svět.

Kozoroh a střelec

+

Ať mu řeknete cokoli, bude mít jedovaté poznámky. Vy si pak můžete vybrat, zda se budete v jeho společnosti rozčilovat, nebo zda se uchýlíte do samoty.

Kozoroh a kozoroh

+

Velice příjemná je středa a čtvrtek. Oba jste pod vlivem Luny v Býku, a oba zároveň pochopíte, že kromě vaší lásky vlastně na ničem nezáleží.

Kozoroh a vodnář

+

V pátek, kdy v Blížencích probíhá úplněk, se máte na co těšit. Vodnář usoudí, že vás v poslední době zbytečně zanedbával, a začne to velice energicky napravovat.

Kozoroh a ryby

+

V neděli, kdy se v jeho znamení zastaví Jupiter, mu dejte ve všem zelenou, instinktivně si z nabízených možností vybere to, co je pro vás oba nejlepší. Vy musíte přiznat, že byste na něco takového nepřišli.

Vodnář a beran

+

Jeho dotazům nemáte šanci uhnout. Když se rozhodne, že z vás nějakou informaci dostane, můžete vzít jed na to, že se mu to podaří spíše dříve, než později.

Vodnář a býk

+

V práci by měl zavést řeč na slíbené vánoční odměny. Když to udělá ve středu nebo ve čtvrtek, je značná šance, že se dozví, že peníze přece jen budou.

Vodnář a blíženec

+

Když něco koupíte, měli byste si dobře schovat záruční list. Hlavně dbejte na to, aby ho váš Blíženec neschoval někam, kde byste ho už nenašli.

Vodnář a rak

+

Máte pocit, že se za chvíli nepoznáte, Rak vám na každý den upeče něco dobrého ke kávě. Vám to sice chutná, ale zase máte pocit, že to na vás už začíná být vidět.

Vodnář a lev

+

Procházky po jeho boku vás začínají rozčilovat. Lev se na rozdíl od vás pohybuje důstojně a nechápe, že vy se chcete především dobře bavit.

Vodnář a panna

+

Zjistíte, že z počátku vaší známosti spoustu podrobností zapomněli. Nikdy to však nesmíte přiznat! Vaše Panna by to brala jako projev absolutního nedostatku zájmu a lásky.

Vodnář a váhy

+

V neděli, kdy je už Luna v Raku, si dejte pozor na požadavky, které na něj máte. Váš partner má pocit, že ho přetěžujete, a neostýchal by se to dát najevo.

Vodnář a štír

+

S jeho žárlivostí jste se docela srovnali, jejími projevy se budete bavit zejména v neděli. Žárlivost projeví, ale taky se ztrapní tak, že vám ho bude skoro až líto.

Vodnář a střelec

+

Opravdu nejste odpovědní za to, co se mu stalo. Jeho rodiče na vás sice odpovědnost za jeho jednání na vás sice chtějí hodit, ale vy jim to nesmíte dovolit.

Vodnář a kozoroh

+

Opravdu neví, co si ještě vymyslet. Když však přijde s tím, že byste mohli ještě do Vánoc stihnout doma menší rekonstrukci, pošlete ho s jeho nápadem do háje.

Vodnář a vodnář

+

V pátek a v sobotu si budete vyloženě užívat. Při Luně v Blížencích můžete bez obav využívat náhodu, která se nakonec vždycky postaví na vaši stranu.

Vodnář a ryby

+

Se svými požadavky na něj musíte pomalu. Jakmile svůj tlak přeženete, riskujete situaci, kdy si Ryba řekne, že vám nevyhoví ne proto, že by nemohla, ale prostě z principu.

Ryby a beran

+

Váš vztah zdaleka neskončil. Oficiálně jste se sice mohli rozejít, ale už teď je vám jasné, že zůstala ještě spousta toho, co vás spojuje.

Ryby a býk

+

Jsou lidé, kteří po vás neustále něco chtějí. Naštěstí máte vedle sebe svého Býka, který je včas zarazí a podobné nápady jim rozmluví.

Ryby a blíženec

+

Hlavně se zbytečně nehádejte, nebezpečné by to bylo zvláště v úterý. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Jupiterem a oba byste ztratili smysl pro míru.

Ryby a rak

+

Když se s vámi chce hádat, je to jeho věc, pak uděláte nejlépe, kdy se otočíte a přestanete se s ním bavit. S navazováním další komunikace nijak nepospíchejte.

Ryby a lev

+

Hlídat si musíte zejména své lví podřízené. V dobré vůli udělají aktivně něco, co sice mělo dopadnout dobře, ale co vám ani jemu nic dobrého nepřinese.

Ryby a panna

+

Na jeho otázky opravdu nemusíte odpovídat. Klidně mu řekněte, že teď není vhodná doba a že si o tom podrobně popovídáte později.

Ryby a váhy

+

Když vám začne nabízet zbohatnutí, nepropadejte zbytečnému nadšení. Můžete se ho ale jedovatě zeptat, proč nabízí zbohatnutí vám, když sám evidentně bohatý není a hned tak nebude.

Ryby a štír

+

V neděli, kdy je Luna v Raku, si budete žít jako v ráji, o svém vztahu se však raději nebavte. Oba ho vnímáte jinak a oba se nedokážete shodnout na tom, co je správně.

Ryby a střelec

+

Když s ním mluvíte, snažte se nebýt zbytečně ironičtí. Vy to sice nijak zle nemyslíte, ale Střelec by to tak zejména v úterý mohl vnímat.

Ryby a kozoroh

+

Na středu a na čtvrtek si pro jistotu nic neplánujte. Kozoroh má pocit, že byste měli trávit co nejvíce času spolu – a vy si říkáte, že na tom něco bude.

Ryby a vodnář

+

Když začne provokovat, musíte se smát. Je vám jasné, že mu jde především o to, aby vás donutil, abyste se jím a jeho požadavky začali konečně zabývat.

Ryby a ryby

+

Počítejte s tím, že budete oba tak trochu přecitlivělí-hádat se sice nechcete, ale hrozí, že to přesto uděláte. Bylo by dobře, kdybyste dvakrát měřili a jednou řezali, ale to ani jeden z vás nezvládne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..