Denní horoskop 13.12.2019

Napsala | 13.12.2019

Beran

Opravdu nejste zodpovědní za cizí chyby! Člověku, který se je na vás pokusí svalit, musíte hodně ostře vysvětlit, že se ve svých předpokladech spletl.

Býk

Pátek třináctého vám tentokrát žádnou smůlu nepřineste. Odpoledne se dokonce můžete těšit na nebývalý a záviděníhodný úspěch u opačného pohlaví!

Blíženec

Než se rozhodnete miláčkovi něco vytknout, pořádně se nad tím zamyslete. Opravdu byste nemohli projevit velkorysost a předstírat, že se nic neděje?

Rak

Jakmile usoudíte, že se někdo snaží narušit stabilitu vašeho vztahu, přejděte do protiútoku. Je potřeba, aby dotyčný rychle zjistil, kde je jeho místo!

Lev

Rozhodnutí, k nimž partner dospěje, mu nerozmlouvejte. Můžete ho ale upozornit na negativní následky, které jemu samotnému zatím nedocházejí.

Panna

V lásce musíte projevit aktivitu. Pokud to neuděláte, riskujete problém. Miláček si to vyloží jako váš nezájem a začne si partnera hledat jinde.

Váhy

Všechno, co uslyšíte o svém zdraví, vás vyloženě potěší. Pokud bylo něco, čeho jste se obávali, přijdou výsledky tak skvělé, že vás strach hned opustí.

štír

Pozor si dávejte zejména na památeční porcelán a podobné maličkosti. Kdybyste se rozhodly, že budete kávu pít jen z kuchyňských hrnků, bude to lepší.

Střelec

Když vás někdo nemá rád, nic nenaděláte. V takovém případě uděláte dobře, když se s ním budete bavit co nejméně. Naštěstí kolem sebe máte i jiné lidi.

Kozoroh

Všechno, co se děje, se vyvine tak, abyste toho mohli využít ve svůj prospěch. Musíte však reagovat rychle. Na nějaké rozmýšlení čas není a ani nebude.

Vodnář

Pátek třináctého se na vás nijak negativně neodrazí. Navíc se večer můžete těšit na velice příjemnou party, kterou si i s partnerem pořádně užijete.

Přečíst  Denní horoskop 11.7.2018

Ryby

S pomocí trigonu Marse s Neptunem zvládnete všechno, co jste chtěli. Večer se pak budete věnovat partnerovi s energií, která ho vyloženě nadchne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..