Partnerský týdenní horoskop od 21.10.2018 do 27.10.2018

Napsala | 21.10.2018

Beran a beran

+

Partnera můžete najít na místech, kde byste lásku nikdy nehledali. Je jen potřeba, abyste kvůli nekonvenčním okolnostem seznámení neodmítli někoho, kdo by se k vám mohl opravdu hodit.

Beran a býk

+

Kamarád, který si najde nový vztah, má pocit, že byste ho měli následovat. Vy jste však se svým Býkem spokojení a nic takového vás ani nenapadne.

Beran a blíženec

+

Partnerovy jedovatosti vás začínají rozčilovat. Váš miláček sám od sebe sice nic neudělá, ale to, co uděláte vy, zkritizuje s rozmachem a s přehledem.

Beran a rak

+

Když vám začne vysvětlovat, že je v něčem nevinně, zdržte se komentáře. Kdybyste ho pronesli, museli byste se pohádat způsobem, který by byl vyloženě nedůstojný.

Beran a lev

+

V pondělí, kdy je pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Venuší, ho zbytečně neprovokujte. Obvykle se hádá nerad, ale tentokrát by mohl na slušné vychování zapomenout.

Beran a panna

+

Neustále má pocit, že na jeho návrhy reagujete zbytečně negativně. Zkuste mu vysvětlit, že na vině není váš pesimismus, ale spíše jeho nereálné představy o životě.

Beran a váhy

+

Partner má pocit, že jste mu ještě málo přáli k narozeninám. Vy si to sice nemyslíte, ale o nějaké malé překvapení se o víkendu stejně postaráte.

Beran a štír

+

V jeho společnosti se cítíte kupodivu dobře. Je vám jasné, že jste v něm konečně potkali člověka, který vás bojovat nenechá, protože za vás bude bojovat sám.

Beran a střelec

+

S kamarádem z tohoto znamení se sejít musíte i v případě, kdy byste na to vůbec neměli čas. Když říká, že to, co vám chce říct, je opravdu důležité, vůbec nepřehání.

Beran a kozoroh

+

Dlouhé úvahy o další budoucnosti vašeho vztahu vás jenom zdržují. Dejte volnost své akční povaze a konečně převeďte teorii do praxe!

Beran a vodnář

+

Riziko se vám vyplatí. Když se Vodnář bude divit, že jste do toho šli, vysvětlete mu, že po riziku, které pro vás znamenal vztah s ním, je všechno krásné a jednoduché.

Beran a ryby

+

V sobotu a v neděli, kdy bude Luna v jeho znamení, buďte co nejvíce spolu. Veškerá energie, kterou do vašeho vztahu napumpujete, se brzy v tom nejlepším vrátí.

Býk a beran

+

V pondělí se s ním moc nedomluvíte. Neustále vám připomíná všechno, co byste měli udělat vy, a ani ho nenapadne, aby přemýšlel nad tím, že by ruku k dílu mohl přiložit i on.

Býk a býk

+

V pátek, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Marsem, se raději nehádejte. Oba byste si řekli víc, než je zdrávo, a oba byste toho upřímně litovali…

Býk a blíženec

+

Není co řešit ani nad čím váhat, pokud máte pocit, že by to mohl být váš vysněný partner, neváhejte a se svým postojem ho seznamte. Bude opravdu a nepředstíraně rád…

Býk a rak

+

Ve vztahu s ním raději neriskujte. Když vám dopředu řekl, že vám při vašem pochybení druhou šanci nedá, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně.

Býk a lev

+

Ať děláte cokoliv, má pocit, že ví, jak byste to mohli dělat lépe. To, že se neozvete hodně důrazně a hodně nahlas, můžete brát jako své velké životní vítězství.

Býk a panna

+

Oba máte jednu obrovskou výhodu, když se rozdávají životní dary, domluvíte se, že se spokojíte s málem. Díky tomu pak získáte v konečném součtu daleko víc, než ti, kteří se rozhodli vyžadovat maximum.

Býk a váhy

+

Měli byste ho víc poslouchat a když přijde s tím, že chce nějakou rodinnou oslavu uspořádat v restauraci, měli byste souhlasit. Jde mu o to, abyste se dobře bavili a aby se o vás ti ostatní starali.

Býk a štír

+

Čekejte zajímavé zážitky a těšte se na partnera, který je bude sdílet s vámi. Ve vašem případě opravdu platí, že zážitky o které se podělíte, budete oba vnímat jako daleko pozitivnější.

Býk a střelec

+

Máte pocit, že mu přestáváte rozumět. Můžete se o to sice snažit, ale přesto máte dojem, že každý mluvíte jinou řečí a používáte jinou argumentaci.

Býk a kozoroh

+

Konečně přišel na chuť romantickým procházkám. Vy máte sice dojem, že s tím mohl přijít dřív, ale říkáte si, že je lepší pozdě než nikdy.

Býk a vodnář

+

Když přijde s tím, že byste mohli chodit pravidelně dávat krev, neptejte se, co ho k tomu vede. Když budete dostatečně trpěliví, záhy se vám se svými důvody svěří sám.

Býk a ryby

+

Vaše dobrá předsevzetí dopadnou zcela jinak, než jste předpokládali. Největší radost z toho má partner-opět si potvrdil, že vás zná lépe, než znáte vy sami sebe.

Blíženec a beran

+

Osobní spory, které kolem sebe máte, zbytečně nehroťte. Když se o nich začnete bavit ve středu, domluvíte se bez problémů i na tom, co dosud vypadalo jako neřešitelný problém.

Blíženec a býk

+

Když přijde s tím, že změní banku nebo telefonního operátora, berte to jako inspiraci. On vám prošlape cestu a vy pak pochopíte, že to není tak složité, abyste to nemohli udělat i vy.

Blíženec a blíženec

+

Když přijde s tím, že se mu konečně podařilo vyřešit vaši bytovou situaci, zůstanete naprosto perplex. Ještě překvapenější budete v momentě, kdy pochopíte, že se mu to opravdu podařilo.

Blíženec a rak

+

Když dostane chuť na něco, co obvykle nejí, měli byste mu vyhovět. Bude to zajímavé změna, protože obvykle se Rak v tomto směru stará spíše o vás.

Blíženec a lev

+

Partner z tohoto znamení se rozhodl, že se o vás bude náležitě starat. Užívejte si to, bude to dělat se stejně velkorysým rozmachem, jako dělá všechno – a vám se to bude líbit.

Blíženec a panna

+

Aniž se o tom s vámi poradí, doplatí veškeré vaše společné dluhy. Vy máte pocit, že s tím sice mohl počkat, ale máte rozum a nahlas mu to raději neříkáte.

Blíženec a váhy

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve Vodnáři, bude v nezvykle romantické náladě. Své city vám bude dávat najevo způsobem, který jste si vždycky přáli a nikdy ho nezažili.

Blíženec a štír

+

Dokáže pro vás udělat daleko víc, než jste čekali. Když to však porovnáte s tím, co dělal pro svého bývalého partnera, budete mít pocit, že je to stále málo.

Blíženec a střelec

+

V sobotu a v neděli, kdy jste oba pod vlivem Luny v Rybách, s ním bude trochu problém. Přecitlivěle reaguje i na to, co si to podle vašeho názoru ani trochu nezaslouží.

Blíženec a kozoroh

+

Vaše dobrá předsevzetí jdou do háje. Ještě nedávno jste si slibovali, že si s ním nikdy nic nezačnete – a teď najednou fungujete jako pár.

Blíženec a vodnář

+

Informace, které vám poskytne, jsou sice zajímavé, ale vy je nesmíte přijmout bez přemýšlení. Kdyby to šlo, měli byste si ještě jednou ověřit jejich věrohodnost.

Blíženec a ryby

+

Víkend s vaší Rybou bude naprosto dokonalý. Partner se rozhodl, že vám do života vnese chybějící duchovní rozměr – a vy budete muset připustit, že to vůbec není špatné.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 20.03.2017 do 27.03.2017

Rak a beran

+

Otevřená komunikace se vám vyplatí. Partner je sice tvrdohlavý, ale lidi, kteří s ním hráli na rovinu a nehledali zbytečné vytáčky, uměl vždycky ocenit.

Rak a býk

+

Krásně si popovídáte o tom, co by nikoho jiného nezajímalo. Opět se přesvědčíte, že Býk patří k lidem, bez kterých se ve svém každodenním životě neobejdete.

Rak a blíženec

+

Jeho smysl pro humor vás dost rozčiluje. Připadá vám, že si dělá legraci přesně z toho, co by měl ve svém vlastním zájmu brát velice vážně.

Rak a rak

+

Váš partner má rodinu jako smysl svého života. Vy to sice vnímáte stejně, ale přesto byste byli rádi, kdyby dal alespoň občas před dětmi přednost vám.

Rak a lev

+

Naštve se daleko častěji, než obvykle. Většinou proto, že si nejdříve něco bez přemýšlení koupí a doma pak zjistí, že se mu to k ničemu nehodí a vlastně ani nelíbí…

Rak a panna

+

To, že před vámi něco tají, ještě neznamená, že se mu to podaří. Na to, abyste pochopily, o co se jedná, stačí trocha intuice, doplněná špetkou logického myšlení.

Rak a váhy

+

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno svůj vlastní názor. Tím, že mu vysvětlíte, že to vždycky nemusí fungovat, mu prokážete velkou službu.

Rak a štír

+

Neustále vás žene, abyste doma víc uklízeli. Obvykle na to nereagujete, ale tentokrát se naštvete a dokonce mu doporučíte, že by mohl alespoň občas nakoupit sám.

Rak a střelec

+

Když přijde s tím, že mu něco nejde, musíte si to správně přeložit. Ve skutečnosti chce říct, že by to sice šlo, ale jemu se do toho nechce.

Rak a kozoroh

+

V pátek, kdy je pod pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Neptunem, mu bedlivě naslouchejte. To, co říká, bude velice důležité jak pro vás, tak pro další vývoj vašeho vztahu.

Rak a vodnář

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy bude Luna v jeho znamení, po něm raději nic nechtějte. Bude daleko roztržitější, než obvykle, a může nadělat spoustu zbytečných chyb.

Rak a ryby

+

V jeho společnosti byste se měli chovat uvolněněji. Daleko víc si tak vychutnáte všechno, co si pro vás připravil, a co opravdu bude stát za to.

Lev a beran

+

Vůbec mu nedochází, do jakého průšvihu se namočil. Řekněte mu to tak, aby pochopil, že s tím musí něco dělat především on sám, protože mu nikdo jiný pomoci nemůže.

Lev a býk

+

V pondělí, kdy jste pod vlivem konjunkce Merkura s Venuší, byste měli omezit nároky, které na sebe vzájemně máte. Je potřeba, abyste si svůj vztah užívali a vychutnávali.

Lev a blíženec

+

Občas vám připadá, že vás provokuje jen proto, aby se s vámi pak mohl hádat. Na rozdíl od vás má totiž pocit, že veškerý klid ve vztazích hrozí nudou…

Lev a rak

+

Občas na něj dokonce žárlíte,máte pocit, že si s ním vaši rodiče rozumí víc, než s vámi. Navíc se vůbec netají s tím, že ho považují za daleko moudřejšího, než jste vy.

Lev a lev

+

Vlastně si nemáte na co stěžovat. Kdybyste si ještě na sebe dokázali udělat víc času, než si ho poskytujete dosud, byl by váš společný život už úplně snový.

Lev a panna

+

Když uděláte ve vztahu něco, co byste sami hodnotili jako zásadní chybu, přiznejte to nahlas. Partnerovi, který byl už připravený na kázání, tím spolehlivě vyrazíte dech.

Lev a váhy

+

Představa víkendu, kdy vám všechno půjde, se neuskuteční. Stačí, aby měly děti rýmu nebo nějakou virózu a všechno bude naprosto jinak.

Lev a štír

+

Jeho žárlivé projevy neberte vážně. Můžete se ho ale přímo zeptat, zda nemá pocit, že vás svým jednáním spíše provokuje, abyste si opravdu někoho našli.

Lev a střelec

+

Paralelní vztah vašeho partnera konečně skončil. Potíž je v tom, že vy nejste na jeho stálou přítomnost ve svém životě zvyklí a že vám začíná vadit.

Lev a kozoroh

+

Hlavně si od něj nenechte nic vysvětlovat, ani mu nedovolte, aby vás něco učil. Byly by z toho hádky, které by mohly otřást dosud pevnými základy vašeho vztahu.

Lev a vodnář

+

Hlavně ve středu a ve čtvrtek přiznejte, že má ve všem pravdu. Nebude to ani trochu obtížné, protože váš Vodnář pravdu vskutku má.

Lev a ryby

+

Pro vaše problémy navrhne velice netradiční, ale zase velice účinné řešení. Poprvé vidíte, jak to vypadá, když se vlk opravdu dosyta nají a koza zůstane celá…

Panna a beran

+

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy jste naštvaní na celý svět, na svého miláčka však naštvaní být nesmíte a nemůžete. Urazil by se, a vám by dalo hodně práce, než byste si ho usmířili.

Panna a býk

+

Když se vám do něčeho nechce, před Býkem to raději neříkejte. Přednášku, kterou by vám proslovil o lenosti, byste si opravdu nezasloužili.

Panna a blíženec

+

Přiznejte si, že máte partnera, který moc sám neví, co vlastně chce. Vy mu v tom však nepomáhejte, mohl by si uvědomit, že nechce třeba vás, což by bylo problém.

Panna a rak

+

Když na jeho zdraví nedohlédnete vy, on sám to dělat neudělá. Bude dobře, když ho budete hlídat na každém kroku a kontrolovat všechno, co dělá a čím se zabývá.

Panna a lev

+

I když usoudíte, že má kromě vás i nějaký jiný erotický zájem, nahlas mu to raději neříkejte. Záhy byste přišli na to, že jste se v odhadu situace zásadně mýlili-byl by to zbytečný trapas.

Panna a panna

+

Vzhledem k podzimu byste měli mít doma volně prodejné léky, které mírní příznaky nachlazení a viróz. Užívat je nemusíte, ale při ruce byste je mít měli.

Panna a váhy

+

Není důvod, aby měl příliš podrobný přehled přes vaši finanční situaci. Musí mu stačit, že ví, že rodinná kasa zatím nekrachuje a že jí nic takového ani nehrozí.

Panna a štír

+

Minimálně jednou byste spolu měli jít na oběd. Bude to pro vás neobyčejně pozitivní zážitek, který zpestří celý váš týden.

Panna a střelec

+

Klidně mu řekněte, že se ve vašem životě stalo něco, co bez jeho pomoci nezvládnete. Nemusíte to ani zbytečně rozebírat, Váš partner rychle pochopí, co je potřeba udělat a taky to udělá.

Panna a kozoroh

+

Jde o týden, kdy jste oba kupodivu v pohodě. Kozoroh může být v práci sice naštvaný, ale když přijde domů, dobrá nálada se mu jako kouzlem vrátí.

Panna a vodnář

+

Všechny důležité věci byste měli projednávat mezi čtyřma očima. Kdybyste se předtím šli ještě podívat za dveře a zkontrolovali, zda někdo neposlouchá, bude to velice prozíravé.

Panna a ryby

+

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, mu dejte ve všech směrech volnou ruku. Zajistíte si tak dva dny, kdy se budete po jeho boku cítit doslova jako v ráji…

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 06.11.2017 do 13.11.2017

Váhy a beran

+

Obvykle jste na jeho samostatnost pyšní, ale tentokrát ho máte potřebu brzdit. Stav, kdy se rozhoduje bez vás a vás pak postaví před hotovou věc, vás vyloženě rozčiluje.

Váhy a býk

+

S miláčkem se podělte nejen o své dosavadní zážitky, ale i své životní plány. Bude překvapený, protože pochopí, že se vaše plány skoro až shodují.

Váhy a blíženec

+

Dívejte se na něj nenápadně, ale tak, abyste ho měli stále pod kontrolou. Důležité jsou hlavně jeho neverbální reakce, v těch na rozdíl od slov lhát neumí a nedokáže.

Váhy a rak

+

když vám říká, že o něčem neměl ani tušení, měli byste mu věřit, že to tak opravdu je. Když o pravdivosti jeho slov budete nahlas pochybovat, bude doma zbytečné dusno.

Váhy a lev

+

Představa, že na něm budete finančně závislí, se vám ani trochu nelíbí. Váš partner sice říká, že by to váš vztah nijak negativně nepoznamenalo, ale vy mu nějak nedokážete věřit.

Váhy a panna

+

Občas vám připadá, že se snaží vyhnout otevřenému rozhovoru. Zatím na něj netlačte, nebylo by to k ničemu-čas na to, abyste si promluvili, ještě přijde.

Váhy a váhy

+

Do jeho zálib mu nemluvte. Vám mohou teleseriály připadat jako něco, na co je škoda času, ale on to vnímá jako skvělou mozkovou relaxaci-neberte mu to!

Váhy a štír

+

Jeho problémy vás zase tak zajímat nemusí. Jakmile Štír zjistí, že se o jeho starosti zajímáte, usoudí, že je na vás může přehodit a čekat, že je vyřešíte.

Váhy a střelec

+

Důvody jeho rozhodnutí se nikdy nedozvíte. Z toho, že vám připadají jako něco totálně nelogického, si nic nedělejte, nejsou sami.

Váhy a kozoroh

+

Když říká, že pro vás udělá naprosto všechno, ani si moc nevymýšlí. Opravdu patříte k lidem, kvůli nimž je ochoten překročit svůj stín.

Váhy a vodnář

+

Jakmile něco označí jako něco exkluzivního, připravte se na zajímavé zážitky. Vy sami byste to tak sice nikdy nenazvali, ale chápete, že jeho žebříček hodnot je jinde, než ten váš.

Váhy a ryby

+

Jakmile vás navrhne vztah na dálku, měli byste přemýšlet. Na rozdíl od něj si totiž velice dobře uvědomujete nebezpečí, která na takto nastoupené cestě číhají.

štír a beran

+

Jeho další pracovní kariéra je zatím nejasná. Váš Beran vám sice tvrdí, že se před ním otevírají samé skvělé perspektivy, ale vy si tím zase tak jistí nejste.

štír a býk

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Kozorohu, se vám žije vyloženě dobře. Dokonce i děti zlobí jen tak, abyste věděli, že je máte, ale abyste se nemuseli zbytečně rozčilovat.

štír a blíženec

+

O radost se vám postarají společné děti. Jejich rozhodnutí budou sice samostatná a s vámi neprobraná, ale zase tak zralá, že na ně můžete být pyšní-máte skvělé ratolesti.

štír a rak

+

Vychází vám vstříc pokaždé, kdy to potřebujete. Nebylo by dobré, kdybyste se o něj trochu postarali, a alespoň jednou v týdnu se zachovali velkoryse i vy k němu?

štír a lev

+

Nahlas říká, že mu přinášíte štěstí, jakmile jste vkročili do jeho života, všechno se změnilo tak, jak potřebuje. Pozitivní změny navíc proběhly rychlostí blesku…

štír a panna

+

Patří k lidem, kteří mají na všechno jasný názor. Když ho chcete přinutit, aby pochopil, že jsou některé záležitosti složitější, než to vypadá, dá vám to spoustu práce.

štír a váhy

+

Všechno, z čeho jste měli strach, probíhá rychle a naprosto bez problémů. Bude to pro vás zajímavý zážitek, opět se jednou budete cítit jako ti, na které se štěstí zeširoka směje…

štír a štír

+

Jsou věci, které sám od sebe neudělá. Když mu však logicky a klidně vysvětlíte, proč by to podle vašeho názoru udělat měl, změní názor.

štír a střelec

+

Do jeho osobních konfliktů raději nezasahujte, museli byste mu říct, že se chová naprosto hloupě. Je to sice pravda, ale vašemu vztahu by to moc neprospělo.

štír a kozoroh

+

Patří k lidem, kteří mají pocit, že projevy radosti ze života jsou něco špatného. Když mu to, že se mýlí, nevysvětlíte vy, nedokáže to nikdo!

štír a vodnář

+

Konečně pochopí, jak se něco dělá a nude na to velice pyšný a pořád se tím bude chlubit. Vám to sice trochu leze na nervy, ale znáte ho a proto to nijak nekomentujete.

štír a ryby

+

Partnerovy dluhy se vás opravdu netýkají. Je však potřeba, abyste ho upozornili, že s ním zůstanete jen v případě, kdy žádné další dluhy dělat nebude.

Střelec a beran

+

S vašimi dětmi klidně mluvte o všem, co jste v životě zažili. Bude to vyprávění, které bude zajímavé, poučné a varovné zároveň.

Střelec a býk

+

Patří k lidem, kteří by měli momentálně mít na pusu zbrojní pas. Raději se s ním nehádejte, museli byste uznat, že na něco takového nemáte.

Střelec a blíženec

+

S jeho problémy nic nenaděláte. Museli byste zkonstatovat, že vy sice můžete dělat, co se dá, ale pokud on nechce, jde veškerá vaše snaha do háje.

Střelec a rak

+

O tom, že vám Rak chce vytvářet pravou a příjemnou domácí atmosféru, nepochybujete. Potíž je v tom, že vás to, co doma vytvořil, spíše dusí než těší.

Střelec a lev

+

Když mu řeknete, že by bylo lepší, kdyby moc neprovokoval, bude na vás koukat vyloženě nechápavě. Provokace mu dodávají pocit, že konečně žije a svůj život ovlivňuje.

Střelec a panna

+

Kdyby věnoval tolik energie vylepšování svého vlastního života, jako věnuje sledování toho, co dělají ostatní, žili byste si jako v ráji. Myslíte, že to dokáže?

Střelec a váhy

+

Požadavky, které na vás má, stále rostou. Nebylo by lepší, kdybyste si našli partnera, který se vás nebude za každou cenu snažit vylepšovat a bude vás mít rád takové, jací jste?

Střelec a štír

+

Některé záležitosti vám přijdou jako trochu přitažené za vlasy, Štírovi byste ale měli věřit. To, co momentálně prožívá, se občas pohybuje na samé hranici zázraku.

Střelec a střelec

+

Na víkend raději nic neplánujte, při Luně v Rybách to stejně nevyjde. Vy byste se sice snažili, aby to na vás nebylo vidět, ale přesto byste byli naštvaní.

Střelec a kozoroh

+

Obvykle to nemíváte ve zvyku, ale teď fungujete jako smírčí element. Váš Kozoroh se někde pohádá, a vy mu vysvětlujete, že by bylo dobré, aby se omluvil a domluvil.

Střelec a vodnář

+

Balíčky, které vám přicházejí, schovávejte před Vodnářem. Kdyby zjistil, že začínáte přemýšlet nad vánočními dárky, měl by z toho skvělou zábavu.

Střelec a ryby

+

V poslední době máte pocit, že vám to s ním nějak neladí. Není to pravda, oba jste pod tlakem a oba to dáváte najevo víc, než je rozumné.

Kozoroh a beran

+

S partnerem z tohoto znamení jde všechno jedna radost, navíc se můžete těšit na víkend, proběhne v daleko klidnějším duchu, než obvykle. Stará práce je hotová a nová se ještě neobjevila.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 23.9.2018 do 29.9.2018

Kozoroh a býk

+

Štve vás tím, že vám pořád mluví do života a teď se navíc začal starat o vaše zdraví, a dohlížet, abyste o ně řádně pečovali. Vám se to sice nelíbí, ale to ho vůbec nezajímá.

Kozoroh a blíženec

+

O tom, že je ukecaný, víte své, tentokrát ho však budete muset srovnat. Svými řečmi totiž dělá dusno tam, kde to jemu i vám škodí a překáží.

Kozoroh a rak

+

Když se s ním setkáte, máte pocit jemné nostalgie. Oba chápete, že jste něco podstatného, co mezi vámi bylo, propásli, a oběma je vám jasné, že to nedoženete.

Kozoroh a lev

+

Vy po něm sice nic nechcete, ale on vás přesto ve štychu nenechá. Občas máte pocit, že žije jen proto, aby vaše přání nejdříve odhalil a potom je plnil.

Kozoroh a panna

+

Opravdu není důvod, aby se v práci sedřel. Když trochu zvolní tempo, v práci se nic nestane, ale vy dva se budete cítit podstatně lépe, než dosud.

Kozoroh a váhy

+

Problémy s ním nejsou a nebudou, Váha se rozhodla, že s vámi bude vycházet nejlépe, jak se dá. Vy pak musíte zkonstatovat, že se jí to docela i daří.

Kozoroh a štír

+

Hlavně nedovolte, aby vám namluvil, že na něco nemáte schopnosti nebo talent. Jeho řeči budou sice zvláště v pondělí odpoledne velice přesvědčivé, ale vy jim nesmíte podlehnout.

Kozoroh a střelec

+

Své problémy můžete řešit způsobem, který je efektivní a oboustranně přijatelný. Svému Střelci to však nesmíte dát jako rozkaz, ale musíte mu to podat jako možnost, které by měl ve vlastním zájmu využít.

Kozoroh a kozoroh

+

Když vám odpadne víkendová akce, nepřetvařujte se a klidně přiznejte, že máte radost. Konečně jste si našli dva dny, které můžete věnovat sami sobě.

Kozoroh a vodnář

+

S některými věcmi se smiřuje opravdu hodně obtížně. V takovém případě si s ním promluvte a nastiňte mu, co by se stalo, kdyby se s tím nesmířil.

Kozoroh a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení to snadné není a nebude. Zejména v neděli se můžete dostat do stavu, kdy si budete říkat, že by snad bylo lepší, kdybyste se nikdy nepoznali.

Vodnář a beran

+

Jakmile se dozvíte, co má v plánu, dostanete se do hodně obtížné situace. Je vám jasné, že mu v tom musíte zabránit, ale není vám jasné, jak to uděláte.

Vodnář a býk

+

Vidět se s ním musíte, to, že nemáte čas, nehraje roli. Musíte si svůj týdenní rozvrh přeskládat tak, aby se okýnko našlo a čas se vytvořil.

Vodnář a blíženec

+

Na svou intuici by se neměl příliš spoléhat. V jeho případě bude daleko lepší, když dá na zdravý rozum a na to, co mu radí jeho nepochybná inteligence.

Vodnář a rak

+

Když se mu něco nepodaří, nechte to bez komentáře. Bude to podstatně lepší, než kdybyste ho svými poznámkami rozčílili ještě víc, než rozčilený je.

Vodnář a lev

+

Ptát se ho sice můžete, ale rozumné odpovědi se stejně nedočkáte. Bude lepší, když na to, co vás trápí, budete hledat a tím i nacházet odpovědi sami.

Vodnář a panna

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Kozorohu, vás čeká spousta zajímavých zážitků. Vaše Panna se rozhodla, že vám své city dá najevo způsobem, který nelze přehlédnout.

Vodnář a váhy

+

O tom, že jste skvělí, nepochybujte, kromě vašich vlastních pocitů vám to potvrdí i kamarádi. Naplno vám sdělí, že vám váš souladný vztah závidí.

Vodnář a štír

+

Zejména o víkendu vás bude překvapovat téměř každou minutu, bude to pro vás dost zážitek. Konečně zjistíte, že váš Štír k vám chová city, které umí náležitě projevit.

Vodnář a střelec

+

Hlavně mu nedávejte najevo, že vás to, co vám říká, nezajímá, nedopadlo by to dobře. Při vaší absenci by se určitě našel někdo, kdo by ho poslouchal rád a s chutí.

Vodnář a kozoroh

+

Opravdu má právo odmítnout víkend s vašimi rodiči, v takovém případě se nesmíte urazit. Když se zamyslíte, zjistíte, že je jeho přání oprávněné.

Vodnář a vodnář

+

V pátek, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Marsem, se raději nehádejte. Nešlo by o obvyklou hádku, která končí smíchem, ale o spor, který by dobře nedopadl.

Vodnář a ryby

+

Když přijde s tím, že o víkendu uvaří, bude to stát za to. Dovolte mu, aby podle svého vlastního uvážení řádil v kuchyni a Vy pak jenom chvalte to, co vám dá na talíř.

Ryby a beran

+

Na nic se ho nevyptávejte, bylo by to zbytečné, to, co chce, vám řekne sám. A to, co nechce, z něj přes veškerou námahu stejně nedostanete.

Ryby a býk

+

Patří k lidem, kterým podáte prst, a on si nechá celou ruku. Obvykle vám takové jednání sice nevadí, ale tentokrát si říkáte, že by se mohl mírnit.

Ryby a blíženec

+

Než se rozhodne, že ukončí nějakou spolupráci, měl by ještě chvíli počkat. Situace se může záhy změnit tak, že bude ještě moc rád, že tuto práci má.

Ryby a rak

+

S partnerem z tohoto znamení to není snadné, když si s ním chcete a potřebujete promluvit, nechte to na víkend. Luna bude ve vašem znamení a vy se máte šanci domluvit.

Ryby a lev

+

Jeho koníčkům nerozumíte, ale to vám ani trochu nevadí. Naprosto vám stačí, že se jim věnuje v čase, kdy by si jindy sháněl přelétavé známosti a nové milence.

Ryby a panna

+

Když řekne, že potřebuje nakoupit nové kuchyňské nádobí, přestává legrace. Vám nezbude, než abyste nasadili široký úsměv a domluvili se na dni, kdy vyrazíte na nákupy.

Ryby a váhy

+

O tom, že byste ho nechtěli, nemůže být řeč, ve vlastním zájmu byste se ale měli chovat tak, aby pochopil, že o jeho lásku a city opravdu stojíte. Když o tom začne pochybovat, čeká vás problém.

Ryby a štír

+

Hlavně nepřemýšlejte o tom, za co chcete utrácet. Jakmile miláček zjistí, že o něčem takovém uvažujete, bude doma neobyčejně dusno.

Ryby a střelec

+

Jeho nápady vás vyloženě baví. Průšvih nastane v momentě, kdy zjistíte, že to, co vám říká, není vtip, ale nápad, který hodlá co nejrychleji převést do reality.

Ryby a kozoroh

+

Tvrdohlavě lpí na tom, co se mu už jednou nepovedlo. Když ho dokážete přesvědčit, aby své nápady rozumně zhodnotil a pak od nich opustil, budete mít značnou zásluhu.

Ryby a vodnář

+

Patří k lidem, kteří své city spíše zakrývají, než aby se jimi chlubili. To, že ho naučíte, aby o nich mluvil, v jeho případě hraničí skoro až se zázrakem.

Ryby a ryby

+

V pátek, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Neptunem, spolu vlastně ani nemusíte mluvit. Úsměvy si toho řeknete daleko víc, a bude to daleko hezčí…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..