Denní horoskop 6.12.2019

By | 12.12.2020

Beran

Některé záležitosti nejsou zdaleka tak jednoznačné, jak jste si mysleli. Dnes se dozvíte něco, co vás přinutí, abyste názor na ně od základů změnili.

Býk

To, že je vaše bývalá láska už zase volná, nic neznamená. Volná sice být může, ale o tom, že by si do života vpustila znovu vás, vůbec neuvažuje.

Blíženec

Rady ostatních lidí přijímejte s rezervou. Vyslechněte je, ale jejich použití zvažte. Nikde není řečeno, že to, co se osvědčilo jim, pomůže i vám.

Rak

K dárkům, které jste od Mikuláše dávali, přibude i pár těch, které dostanete vy. Bude to pro vás dost šok, protože jste něco takového vůbec nečekali.

Lev

O tom, že byste si kvůli svátkům nadělali dluhy, ani nepřemýšlejte. Byl by to hloupý nápad, který by navíc měl spoustu velice negativních následků.

Panna

Klidně si dopřejte ze sladkostí, které vám přinesl Mikuláš. Bude to lepší, než kdybyste se na lahůdky jen dívali a stresovali se tím, že je nesmíte.

Váhy

Sladkosti, které vám včera přinesl Mikuláš, jsou neobyčejně svůdné. Opravdu máte co dělat, abyste je nesnědli najednou, ale část si nechali na večer.

štír

V práci si dejte pozor, abyste to neodnesli za cizí chyby. Když vás z toho někdo začne obviňovat, musíte sebrat veškerou energii a náležitě se bránit.

Střelec

I když byste rádi, moc toho nenapracujete. Vaši pozornost si vyžádá partner. Má pocit, že jste se mu v poslední době moc nevěnovali a vyžaduje nápravu.

Kozoroh

Pozor si dávejte v autě. Zejména večer, kdy pospícháte domů, byste pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Venuší mohli přehlédnout něco opravdu podstatného.

Vodnář

Pozitivní nálada přijde až večer. Luna se dostane do Berana a vy do stavu, kdy o sobě přestanete zbytečně pochybovat. Konečně si začnete věřit!

Přečíst  Denní horoskop 5.2.2022

Ryby

Sliby, které dáte, si zapište nejen do mobilu, ale i do diáře. Předejdete tak situaci, kdy by vám je někdo připomínal, a vy nevěděli, o čem mluví.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..