Partnerský týdenní horoskop od 11.11.2018 do 17.11.2018

Napsala | 11.11.2018

Beran a beran

+

I když v práci skoro hoří, není to důvod, abyste se vykašlali na svého miláčka a jeho potřeby. Čas, který mu v tomto týdnu věnujete, se vám během dalšího období mnohokrát v tom nejlepším vrátí.

Beran a býk

+

Miláček pro vás dělá věci, které dokážete ocenit. Možná mu dokonce šeptnete, že máte skoro slzy v očích, protože něco takového pro vás ještě nikdy nikdo neudělal.

Beran a blíženec

+

Neustupujte mu ani v případě, kdy na tom bude trvat, držte se svých názorů. Blíženec musí pochopit, že budete respektovat jeho rozumné názory, ale ne všechno, co mu jen proběhne hlavou.

Beran a rak

+

Je to s ním náročné, neustále mluví o tom, že by chtěl, abyste věnovali větší péči jemu a rodině. Nechápe, že vy to prostě nemáte v povaze a že to nikdy nedokážete tak, jak by on chtěl.

Beran a lev

+

Všechno, co je rychlé, je taky trochu zrádné. V pondělí si můžete se Lvem vášnivě padat do náruče,v neděli pak budete přemýšlet, co ten tvor ve vašem životě vůbec hledá.

Beran a panna

+

Jde o týden, kdy toho máte až nad hlavu. Když však budete váš aktuální stav posuzovat objektivně, pochopíte, že váš partner je na tom podstatně lépe-na rozdíl od vás umí alespoň hospodařit se silami.

Beran a váhy

+

Úvahy o tom, zda je nebo není vyzrálá osobnost, se raději nechte pro sebe. Momentálně hrozí, že se k němu vaše úvahy donesou a on se na vás zbytečně naštve.

Beran a štír

+

Všichni mají dojem, že jste pro sebe jako stvoření, myslí si to i Štír. Vy však máte dojem, že se vaše skutečné štěstí nachází někde docela jinde.

Beran a střelec

+

V chaosu, do kterého se dostaly jeho osobní věci, se sám nevyzná, neustále něco hledá. Překonejte se a pomozte mu, protože jinak nic nenajde.

Beran a kozoroh

+

Nejdříve vás vyprovokuje a pak se okázale diví vaší reakci. Možná bude lepší a pro vás bezpečnější, když kontakty, které s ním máte, omezíte na co nejnižší frekvenci.

Beran a vodnář

+

Patří k lidem, kteří mají dojem, že mohou kritizovat každého, kdo jim přijde pod ruku. Ve vašem případě však narazí, Vy si to líbit nenecháte.

Beran a ryby

+

Úvahy o tom, že byste se finančně zasekali do půjček, se ani jednomu z vás nelíbí. Přesto oba svorně zkonstatujete, že se bez půjčky obejít nedokážete.

Býk a beran

+

Velice vás překvapí-proto, aby se mohl věnovat svým koníčkům, dokonce začne studovat nějaký cizí jazyk. Navíc vám své rozhodnutí dokáže podat tak, že se rozhodnete, že ho budete následovat.

Býk a býk

+

V jeho případě je všechno až podezřele snadné. Když se na vás podívá, je vám jasné, že jste v něm právě potkali člověka, kterého ze svého života hned tak nedostanete…

Býk a blíženec

+

Jakmile se dozví, že něco nejde, zareaguje naprosto paradoxně. Pro něj je to pobídka, aby vyzkoušel své síly, Vy se na něj pak s netajeným obdivem díváte.

Býk a rak

+

Pokud si Rak myslí, že odložíte veškeré své ambice a místo jejich realizace mu budete vytvářet domov, zjistí, že se plete. Na podobném modelu se dokážete podílet, ale pouze vlastními silami ho zajišťovat nebudete.

Býk a lev

+

Středeční novoluní ve Štíru je pro vás oba náročné. Oba máte pocit, že by ten druhý měl pro vás dělat víc, a nechápete, že to opravdu není v lidských silách.

Býk a panna

+

Když se na někoho naštvete, Panně to neříkejte. Buď by si s tím dělala starosti, nebo by usoudila, že v tom určitě musí být něco, o čem jste ji neinformovali.

Býk a váhy

+

To, že jste své kamarády navzájem seznámili, je to nejlepší, co jste pro ně mohli udělat. Tím však vaše úloha v jeho životě skončila,zbytek už budou muset zvládnout sami.

Býk a štír

+

Od pondělí do středy musí stihnout všechno, co se jen dá. Následně se Jupiter přesune do Střelce a váš miláček bude mít dost času, aby se věnoval vám a prostým lidským radostem.

Býk a střelec

+

Budete moc rádi, že ho máte. Střelec dokáže ve váš prospěch promluvit způsobem, který vám dokáže, že vás má nejen rád, ale je vám ochoten i pomáhat.

Býk a kozoroh

+

Pozor by si měl dávat zejména na různé maličkosti. Problémy mu mohou dělat zejména brýle, platební karty a jiné drobnosti, které se mají tendenci nekontrolovaně ztrácet.

Býk a vodnář

+

Než se rozhodnete pro samostatnou cestu životem, dobře si to rozmyslete. Možná pak pochopíte, že s partnerem to není vždycky růžové, ale bez něj by to bylo daleko horší.

Býk a ryby

+

Počítejte s tím, že vás alespoň jednou pozve na mejdan. Pozvání byste měli přijmout, v uvolněné atmosféře se o něm dozvíte podstatně víc, než jste věděli dosud.

Blíženec a beran

+

Jde o člověka, který má rád ve všem jasno, Vy mu to však nemůžete poskytnout. Můžete mu však sdělit svůj názor na věc a nechat ho, ať si ho přebere, jak umí.

Blíženec a býk

+

Pokud někam jde, měli byste dohlédnout, aby se na to taky adekvátně oblékl. Bude překvapený, Vám je však jasné, že věc je důležitá a vyžaduje dohled i na ty nejmenší detaily.

Blíženec a blíženec

+

Když se ve středu dostane do vašeho partnerského sektoru Jupiter, atmosféra se rázem změní. Najednou pochopíte, že můžete šetřit na lecčems, ale na svém partnerovi v žádném případě.

Blíženec a rak

+

V neděli, kdy je pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem, vás donutí k něčemu, o čem jste dosud nechtěli ani slyšet. Když bude hotovo, nebudete chápat, proč jste se tomu vlastně tak bránili.

Blíženec a lev

+

Občas máte dojem, že vás chce připravit o vaše zasloužené štěstí. Není to ale pravda, Váš miláček jenom chce, abyste mu dopřáli náležitou účast na svém životě.

Blíženec a panna

+

Trvejte na tom, aby se chovat rozumně a mluvil jasně. bude to ale trochu problém. Ostatní lidé mu jeho komplikované vyjadřování nevyčítají a on pak neví, proč se vy chováte jinak.

Blíženec a váhy

+

Opět se ukáže, že čím méně je na něco času, tím rychleji a lépe se to zvládne. Vy to chápete, ale Vaše Váha to musí ve své mysli teprve zpracovat.

Blíženec a štír

+

Když přijde s tím, že byste si měli nechat vylepšit starou pojistku, měli byste o tom uvažovat. Vždycky byl prozíravější, než vy, a vždycky se mu to vyplatilo.

Blíženec a střelec

+

To, že vám něco slíbí, ještě neznamená, že to taky hodlá splnit. Vy byste však měli nastavit sankce tak, aby pochopil, že mu nic takového neprojde.

Blíženec a kozoroh

+

Váš vztah začíná nabírat na obrátkách. To, že jste si nikdy lásku s Kozorohem nedokázali představit, nehraje roli-opět se ukáže, že odříkaného chleba je největší krajíc.

Blíženec a vodnář

+

V momentě, kdy se Jupiter ve čtvrtek dostane do Střelce, se změní k nepoznání. Do vašeho života se vrátí starý Vodnář se skvělým smyslem pro humor-Vám se pak vyloženě uleví.

Blíženec a ryby

+

Když se dozvíte, co všechno před vámi v poslední době tajil, budete opravdu naštvaní. Nezlobíte se na něj kvůli tomu, co dělal, ale kvůli tomu, že vám nic neřekl…

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 30.9.2018 do 6.10.2018

Rak a beran

+

V jeho společnosti si dávejte pozor na pusu. Beran sice vypadá, jako by ho spousta věcí vůbec nezajímala, ale ve skutečnosti je neobyčejně pečlivě sleduje a ještě pečlivěji hodnotí.

Rak a býk

+

Když říká, že o žádný zásadní vztah nestojí, neberte ho tak úplně vážně, není to pravda. Ve skutečnosti jenom chce, abyste ho bedlivě poslouchali a všechno, co děláte, s ním náležitě rozebírali.

Rak a blíženec

+

Když se rozhodne pro něco, co vy považujete za čirý nesmysl, nic mu neříkejte. Čím víc ho budete přesvědčovat, tím více bude na svém nerozumném nápadu trvat.

Rak a rak

+

V úterý, kdy se Uran vrátí do Berana, čekejte v práci neskutečný tlak. Nadřízení nechápou, že máte svých starostí dost, a k vaší dosavadní práci vám ještě nějakou přidají.

Rak a lev

+

Oba byste si měli dávat pozor na lidi, kteří mají v duši tmu, ale navenek se usmívají. Když jim budete věřit, mohlo by vám to život zkomplikovat daleko víc, než si umíte představit.

Rak a panna

+

Ve středu si na něj najdete čas, Panna potřebuje, abyste jí věnovali pozornost. Nedokáže si však o ni říct, má dojem, že by vás to mělo napadnout automaticky.

Rak a váhy

+

Když partner přijde s tím, že byste měli váš vztah postavit na nové základy, přímo se ho zeptejte, jak si to představuje. Pak zjistíte, že chce přesně to, co jste mu navrhovali už mnohokrát předtím.

Rak a štír

+

Jeho životní cesta je daleko složitější, než se zdá. Když se vám s jejím průběhem začne svěřovat, máte se na co těšit-bude z toho napínavé vyprávění na několik večerů.

Rak a střelec

+

Ve čtvrtek se těšte na zásadní změnu v kvalitě vašeho vztahu, Střelec pochopí, že se o vaši přízeň musí snažit víc, než dosud. Vy pak zkonstatujete, že se mu to podařilo.

Rak a kozoroh

+

I když se vám to nezdá, je to vlastně romantická povaha, zkuste svému Kozorohovi zašeptat nějaký zamilovaný verš. Zabere to víc, než si vůbec dokážete představit.

Rak a vodnář

+

To, že nejste jeho dárkem nadšení, mu nahlas neříkejte. Vy byste mu to sdělili dost krutě, a on by se buď urazil nebo naštval…

Rak a ryby

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve Štíru, vám bude spolu vyloženě krásně. Oba z práce poběžíte tak, abyste byli doma co nejrychleji a co nejdříve mohli být spolu.

Lev a beran

+

Když něčemu nerozumíte, raději se k tomu, nevyjadřujte. I to, co vypadá na první pohled jako jasné a přehledné, může být při bližším zkoumání daleko komplikovanější.

Lev a býk

+

Úterní návrat Urana do Berana vám oběma prospěje. Vy budete pod jeho vlivem trochu více akční a Býk zase začne nejdříve přemýšlet a až potom jednat.

Lev a blíženec

+

Moc rádi byste se s ním domluvili na dovolené a jiných podobných záležitostech. Blíženec má pocit, že je to brzy, ale vy se nesmíte dát odbýt, Vám je jasné, že to brzy opravdu není.

Lev a rak

+

Jeho přání jsou vám rozkazem. Kamarádi sice říkají, že ho svou velkorysostí až neskutečně rozmazlujete, ale vám je to srdečně jedno.

Lev a lev

+

Když si myslí, že je vtipný, je to jeho věc. Pokud má však dojem, že mu dovolíte, aby vtipkoval na váš účet, hodně, ale opravdu hodně ho zklamete.

Lev a panna

+

Hlavně ho nepřemlouvejte, aby riskoval, na rozdíl od vás mu hráčská žilka vyloženě schází. Kdyby to dopadlo dobře, dozvěděli byste se, že to za to nestálo-a kdyby to dopadlo zle, byl by kravál.

Lev a váhy

+

Ve středu, kdy v jeho sektoru financí probíhá novoluní, si ho musíte hlídat, Vaše Váha bude chtít utrácet. Vy jí musíte vysvětlovat, že peníze sice máte, ale budete je ještě potřebovat.

Lev a štír

+

To, že se vám děti vymykají, berte jako fakt. Vy to zvládáte, protože to považujete za přirozenou životní etapu, s vaším Štírem je to však podstatně horší.

Lev a střelec

+

S partnerem z tohoto znamení se nenudíte. Občas si dokonce řeknete, že by možná bylo lepší, kdyby příliv podnětů k přemýšlení, které vám poskytuje, alespoň na chvíli omezil.

Lev a kozoroh

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, zatoužíte po hluchotě- Kozoroh vám neustále vysvětluje, co máte dělat a co si máte myslet. Vám tím neskutečně leze na nervy.

Lev a vodnář

+

Potíže může mít ve středu. Pod vlivem novoluní ve svém sektoru profese se pohádá s kolegou, který ani neuvažuje, zda náhodou nemá pravdu, a hned si půjde postěžovat šéfovi.

Lev a ryby

+

V úterý čekejte značnou změnu nálady, Ryba, se kterou byla až dosud docela rozumná řeč, se najednou naštve a začne se chovat naprosto nelogicky. Hádka nepomůže, musíte to vydýchat!

Panna a beran

+

V tom, že musíte svůj vztah postavit na nové základy, se shodnete. Nejdříve se však musíte domluvit na tom, jak by asi měly vypadat-to však snadné nebude.

Panna a býk

+

Ve středu pro vás udělá všechno, co po něm chcete. Když navíc zjistíte, že na vás nehodlá šetřit, protože chápe oprávněnost vašich požadavků, budete mít pocit, že jste v ráji.

Panna a blíženec

+

To, co se vám nepovede, mu raději nevysvětlujte, Vy byste mu sice mohli stále dokola opakovat, že to není vaše chyba, ale on by se stejně tvářil, jako by byla.

Panna a rak

+

S vaším partnerem je to nesnadné. Může vám sice vysvětlovat, že vás miluje, ale když přijde na věc, stejně to skončí tím, že dá svým dětem a své rodině přednost před vámi.

Panna a lev

+

Některé věci chápe pomaleji, než by se vám zamlouvalo. Vy pak můžete jen přemýšlet, zda je to s ním opravdu tak zlé, nebo zda vám to dělá ze zlomyslnosti a schválně.

Panna a panna

+

Náročný bude pátek a sobota. Pro sebe i pro děti si nejdříve vymyslíte nějaký naučný a obohacující program a následně zjistíte, že se přes veškerou snahu zvládnout nedá.

Panna a váhy

+

Hovory s vaším partnerem jsou dost náročné. Vy ho sice můžete přesvědčovat o své pravdě a citovat mu své životní zkušenosti, ale nakonec to stejně nedopadne.

Panna a štír

+

Od pondělí do středy si jeho čas nenárokujte. Váš miláček potřebuje využít poslední dny, kdy je Jupiter ještě v jeho znamení, na nic jiného nemá čas.

Panna a střelec

+

Neustále hledáte příležitosti, jak se vyhnout práci, do které se vám nechce. Naštěstí máte vedle sebe milujícího Střelce, který se jí ujme místo vás.

Panna a kozoroh

+

Všichni vám vysvětlují, že je to pro vás partner snů. Vám to může lichotit, ale přesto byste si měli uvědomit, že konečné rozhodnutí musíte učinit taky.

Panna a vodnář

+

Na jeho jedovaté otázky neodpovídejte. Čím víc se jimi budete zabývat a čím víc mu budete vysvětlovat, že je to jinak, tím to bude horší.

Panna a ryby

+

Od čtvrtka, kdy se Jupiter dostane do Střelce, musíte věnovat podstatně větší pozornost domluvě. O peníze se umí hádat každý, Vy dva máte šanci dokázat, že to jde i jinak.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 06.11.2017 do 13.11.2017

Váhy a beran

+

Když se v úterý Uran vrátí do jeho znamení, potřebujete svatou trpělivost. Váš miláček se vůči vám má potřebu vymezovat a vy musíte předstírat, že vám to nevadí.

Váhy a býk

+

Všechno probíhá pomaleji, než jste čekali. Býk sice tvrdí, že to roli nehraje, protože se nakonec přece jen dočkáte, ale vy jste opravdu netrpěliví.

Váhy a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení se budete hádat ohnivě a zbytečně. Blíženec vezme za bernou minci něco, co někde zaslechl, a vy mu nedokážete vysvětlit, že to je nesmysl.

Váhy a rak

+

když přijde s tím, že jste nejlepší, zbystřete. Svého Raka dobře znáte a víte, že po podobné lichotce bude rychle následovat nějaký těžko splnitelný požadavek.

Váhy a lev

+

Jeho síla vůle vás z míry nevyvede. Dokážete totiž jeho pozornost zaujmout a zpracovat tak, že na to, co původně chtěl a požadoval, sám od sebe zapomene.

Váhy a panna

+

Ať se děje cokoli, lhát mu nesmíte, Panna by sice nahlas nic neřekla, ale vaše provinění by si zapamatovala na hodně dlouho. V krajním případě i navždy.

Váhy a váhy

+

Jde o týden, kdy máte pocit, že v jistém slova smyslu stojíte na startu. Naštěstí máte vedle sebe partnera, u něhož si můžete být jistí, že poběží s vámi a bude vás podporovat.

Váhy a štír

+

V pátek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Marsem bude k zulíbání. Rozhodne se, že vám dokáže, že jste si ho vybrali dobře, Vy musíte zkonstatovat, že se mu to povedlo.

Váhy a střelec

+

Pomoc jeho rodičů ve vlastním zájmu odmítněte. Nejde o to, že byste ji nepotřebovali, ale o to, že by vám ji připomínali podstatně déle a intenzivněji, než by se vám líbilo.

Váhy a kozoroh

+

Na to, co vám říká, se soustřeďte. V jeho případě totiž nehrají roli ani tak slova, jako úsměv, gesta a jiné prostředky neverbální komunikace.

Váhy a vodnář

+

Jde o člověka, který vás vyloženě zajímá, nesmíte mu to však dávat moc polopaticky najevo. Když trochu zmírníte své skutečné city, bude to věci jen ku prospěchu.

Váhy a ryby

+

S vaším partnerem je to naprosto jednoznačné, on vás chce a vy chcete jeho. Teď je jen potřeba, abyste to vysvětlili těm dvěma, které máte doma.

štír a beran

+

Nechtějte, aby se vám přizpůsoboval, byla by to přehlídka ztraceného času. Váš partner opravdu není z těch, kteří dokážou své myšlenky a činy přizpůsobit požadavkům někoho jiného.

štír a býk

+

Ve středu, kdy v jeho partnerském sektoru probíhá novoluní, přijde se zajímavým nápadem. Vám sice může připadat zbytečně obtížný, ale nakonec usoudíte, že se ho vyplatí akceptovat.

štír a blíženec

+

Pokud má dojem, že mu na jeho řeči naletíte, musí zjistit, že se mýlí. U ostatních se mu to možná podaří, ale s vámi mu to nevyjde.

štír a rak

+

Jako partner se ukáže jako velice spolehlivý. Dokonce do té míry, že začnete uvažovat, zda by mu trochu nespolehlivosti nedodala na půvabu a přitažlivosti.

štír a lev

+

Na nečekané návštěvy, které za ním přicházejí, jste si už zvykli, tentokrát jste však naštvaní. Zaberou vám pěkných pár hodin z těch, které mu v jeho napjatém rozvrhu zbývají pro vás.

štír a panna

+

O tom, že si rozumíte, jste nikdy nepochybovali. Tentokrát však musíte zkonstatovat, že to, co jste vy považovali za přátelství, vnímá on jako lásku-a bude to trapas.

štír a váhy

+

Opravdu nemůže pořád jen spoléhat naštěstí-to, co mu obvykle prošlo bez problémů, mu může teď značně zkomplikovat život. Měl by se chovat tak, aby podobnému vývoji situace předešel.

štír a štír

+

Jakmile si sedne ke hraní počítačových her, zdravý rozum ho opustí. Může vám sice stokrát slibovat, že podobnému pokušení už nepodlehne, ale nakonec to dopadne stejně, jako dosud vždycky.

štír a střelec

+

Jakmile vás začne přesvědčovat, že patří k těm vzácným lidem, o jejichž věrnost se nemáte proč obávat, měli byste zpozornět. Situace může být daleko složitější, než se vás snaží přesvědčit.

štír a kozoroh

+

S partnerem je to obtížné, o práci a o tom, co by se mělo udělat, mluví s nasazením, které vás rozčiluje. Když mu řeknete, že vám neustálé řeči o práci vadí, ještě se urazí.

štír a vodnář

+

V úterý, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, mu vidíte až do žaludku. Hlavně mu nedávejte najevo, že vám může sice mluvit, co je mu libo, ale vy stejně víte, kde je pravda…

štír a ryby

+

Opravdu nemusíte vzít zavděk vším, co vám nabízí. Když se vám něco hodí, začnete vyjednávat, když se vám nic nehodí, odmítněte ho tak, aby viděl, že diskutovat nehodláte.

Střelec a beran

+

Od čtvrtka výše se můžete těšit na pohodu, konečně se rozhodnete, že s ním spojíte svůj život. Jakmile to uděláte, zmocní se vás nebývalá pohoda a duševní klid.

Střelec a býk

+

To, co se mu nepovede, neberte z jeho strany jako zlomyslnost, ale jako nedopatření, kterému přes veškerou snahu nedokázal zabránit. Bude to tak lepší.

Střelec a blíženec

+

Hlavně si nehrajte na detektiva, pokud chcete něco vědět o jeho minulosti, ptejte se přímo jeho. U jeho kamarádů nemáte nikdy záruku, že vám řeknou pravdu.

Střelec a rak

+

Když si nevíte rady se životem, obrátíte se na něj. Následně zkonstatujete, že je to sice kamarád, ale že hraje ve vašem životě daleko důležitější roli než váš skutečný partner.

Střelec a lev

+

Když se rozhodne, že vás vytáhne někam do společnosti, taky to udělá. Pro vás to však bude překvapení, bude se vám tam líbit daleko víc, než jste čekali.

Střelec a panna

+

Na neděli raději nic neplánujte. Váš miláček je pod vlivem sextilu mezi Slunce a Plutem, takže se dá čekat, že ho více než nějaká zábava bude zajímat práce.

Střelec a váhy

+

Vaše vzájemné vztahy se zásadně mění k lepšímu. Je však potřeba, abyste se přestali vymlouvat na nedostatek času a konečně spolu začali normálně mluvit.

Střelec a štír

+

Úvahy o novém zařízení bytu byste měli ještě o chvíli odložit. Je docela možné, že se vaše bytová situace zásadně změní a vy se budete stěhovat na lepší.

Střelec a střelec

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, počítejte s větším pocitem únavy. Můžete si sice říkat, že byste ji měli překonat, ale nakonec musíte zkonstatovat, že to prostě nezvládnete.

Střelec a kozoroh

+

Za to, že řeknete pravdu, vám vděčný opravdu nebude. Smiřte se s tím, že introvertní Kozoroh si chce některé věci nechat pro sebe a o veřejné probírání nestojí.

Střelec a vodnář

+

Přes den můžete pracovat jako o život, ale večer byste měli věnovat jen sobě a svému partnerovi. Naučte se odmítat kamarády, kteří mají dojem, že k vám mohou volat v každé denní či noční hodině.

Střelec a ryby

+

V pátek vás překvapí tím, co se nehodí označit jinak než jako výbuch vášní. Budete překvapení, ale zároveň uznáte, že vám to udělalo moc dobře.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 29.7.2018 do 4.8.2018

Kozoroh a beran

+

Je potřeba, aby se vrátili k vědomostem, které v poslední době moc nepoužíval. Když vám navrhne, že byste si mohli opakovat spolu, berte to, bude to daleko lehčí a zábavnější.

Kozoroh a býk

+

Pokud pro něj vykonáváte nějakou práci, hlídejte si každý detail. Býk vám sice vysvětluje, že po podrobnostech neslídí, ale ve skutečnosti si je velice pečlivě hlídá.

Kozoroh a blíženec

+

Hovory s partnerem vám žádné velké štěstí nepřinesou. Vy se mu sice můžete snažit vskočit do řeči a představit svůj názor, ale velký úspěch nečekejte.

Kozoroh a rak

+

Víkend s Rakem bude naprosto dokonalý. Pokud jste měli dosud dojem, že vás nemá rád zdaleka tak, jak si zasloužíte, budete muset zkonstatovat, že jste se zmýlili.

Kozoroh a lev

+

Hlavně nevěřte všemu, co se o něm povídá. Kdyby měl mít tolik partnerů, s kolika ho klepy spojují, nemohl by se od začátku střední školy věnovat ničemu jinému, než jejich svádění.

Kozoroh a panna

+

O tom, že má vždycky pravdu, víte už dávno své. Tentokrát jste však jistí, že pravdu máte vy, a proto se s ním bez ohledu na cokoliv pustíte do hádky.

Kozoroh a váhy

+

Čtvrtek, kdy se Jupiter přesouvá do Střelce, bude pro vás oba náročný. Partner vás přemlouvá k akci, která má vylepšit vaše finance, a vy se jí bráníte.

Kozoroh a štír

+

To, co vám řekne ve středu, poslouchejte velice pečlivě. Pod vlivem novoluní ve svém znamení vám odkryje alespoň část toho, o čem přemýšlí-to, že se vám to bude líbit, však jisté není.

Kozoroh a střelec

+

Pokud má pocit, že vás to, co vám sdělí, připraví o spánek, velice rychle zjistí, že se spletl. S trochou škodolibosti si pomyslíte, že má, co si zasloužil a vykoledoval-spíte klidně a hluboce.

Kozoroh a kozoroh

+

Dejte mu najevo, že je pro vás pořád vaši životní láskou. Vy se budete muset překonat, abyste mu to řekli, on proto, aby to vyslechl, ale nakonec to bude užitečné pro vás oba.

Kozoroh a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení zvládnete všechno, co po vás bude tento dost náročný týden uvažovat. Dokonce zjistíte, že jste se díky svému Vodnáři dokázali i zasmát.

Kozoroh a ryby

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve Štíru, se připravte na hluboké a oduševněné duchovní hovory. O svém miláčkovi se při nich dozvíte i věci, o nichž jste dosud neměli ani tušení.

Vodnář a beran

+

Kvůli tomu, co vám řekne, se nesmíte urazit. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že forma možná nebyla nejlepší, ale obsah sedl na celých sto procent.

Vodnář a býk

+

Když začne mluvit, nebudete věřit svým uším. Občas si dokonce řeknete, že něco takového jste si od něj v žádném případě nezasloužili.

Vodnář a blíženec

+

Problémy může mít se zbožím, které si objednal přes internet. Když vás však začne přesvědčovat, že to bylo naposledy, můžete se leda tak usmát, dobře víte, že to nevydrží.

Vodnář a rak

+

S partnerem z tohoto znamení je to naprosto jednoduché. Rak dělá všechno pro to, aby se vám život s ním co nejvíce líbil – a vy musíte zkonstatovat, že se mu to docela daří.

Vodnář a lev

+

Na setkání se Lvem se vyloženě těšíte. Je vám jasné, že období vzájemného oťukávání skončilo a nastupuje čas plnohodnotného partnerského vztahu.

Vodnář a panna

+

Jakmile přijde s tím, že byste ve vztahu měli experimentovat, zeptejte se, jak si to představuje. Odpovědi se nedočkáte-je to asi tím, že žádnou představu nemá a že vás chtěl jen provokovat.

Vodnář a váhy

+

V pondělí a v úterý dopoledne, kdy je Luna v jeho znamení, počítejte s jeho zvýšenou náladovostí. Na tu normální jste už zvyklí, ale teď si říkáte, že čeho je moc, toho je příliš.

Vodnář a štír

+

Při jen trochu hezkém a přijatelném počasí byste si spolu měli o víkendu vyrazit na kolo. Zvlášť krásné to bude v sobotu, kdy vás Luna ve Střelci k výkonům doslova požene.

Vodnář a střelec

+

Těšte se na úterý! Do vašeho sektoru komunikace a do miláčkova sektoru romantiky se vrací Uran. To, co jste dosud v citech nezvládli, se vám teď podaří na výbornou.

Vodnář a kozoroh

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, se musíte obrnit trpělivostí, Kozoroh má pocit, že vás ještě může vychovávat. Zatím nepochopil, že se mu to nepodaří ani teď, ani v budoucnu.

Vodnář a vodnář

+

S partnerem ze stejného znamení to snadné není a nebude. Oba máte pocit, že vás venku čekají daleko zajímavější šance, než doma, a oba se tedy snažíte doma být co nejméně.

Vodnář a ryby

+

Jakmile se začne chlubit tím, co chce dosáhnout, musíte se zdržet jedovatých poznámek. Můžete mu však říct, že vám by se víc líbilo, kdyby se mohl chlubit tím, co dokázal dosud.

Ryby a beran

+

V úterý, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, konečně zjistíte to, co před vámi dosud skrýval. Bude to pro vás neskutečně pozitivní zjištění.

Ryby a býk

+

Jakmile začne mluvit o tom, že bude pracovat za vás oba, měli byste zpozornět. Vypadá to, že vás chce dostat do situace, kdy na něm budete ještě závislejší, než jste dosud.

Ryby a blíženec

+

Když přijde s tím, že nutně potřebuje pouzdro na tablet nebo tašku na notebook, klidně mu to dopřejte. Dobře sice víte, že ho stejně užívat nebude, ale s tím nic nenaděláte.

Ryby a rak

+

Když přizná, že udělal chybu a bude se tvářit kajícně, měli byste zpozornět. Vypadá, že před vámi kromě toho, co vám říká, i něco daleko zásadnějšího tají.

Ryby a lev

+

O jeho touhách se s ním nebavte. Lev má sklony k neobyčejné otevřenosti, takže byste se mohli dozvědět podstatně víc, než je to, o co opravdu stojíte a co vědět chcete.

Ryby a panna

+

S partnerem z tohoto znamení se cítíte poněkud ušlápnutě. Neustále vám vysvětluje, co máte dělat, a nechápe, že vy ohledně své práce máte vlastní představy.

Ryby a váhy

+

Hlavně si zbytečně nekomplikujte život. Vzhledem k nerozhodnosti svého miláčka se musíte překonat a rozhodnout se, že budete jednat za vás za oba.

Ryby a štír

+

Za jeho životní kotrmelce opravdu odpovědní nejste. Může se vás o tom sice snažit přesvědčit, ale jde o falešnou argumentaci, které podlehnout nesmíte.

Ryby a střelec

+

Všemu, co se děje, dává další dramatický náboj. Vy mu pak můžete podle vlastního výběru buď podlehnout, nebo se sami rozhodnout, že se budete na život dívat střízlivěji.

Ryby a kozoroh

+

Partnerskou pohodu nenarušíte. V pondělí v podvečer může být sice Kozoroh pod vlivem kvadratury Luny s Plutem naštvaný na celý svět, ale vy mu přesto vrátíte dobrou náladu.

Ryby a vodnář

+

Když vás v neděli pozve na svatomartinské, měli byste vyrazit. Domů se sice vrátíte až hodně pozdě večer, ale oba svorně zkonstatujete, že to stálo za to.

Ryby a ryby

+

Zásadní změnu do vašeho partnerského života vnese vstup Jupitera do Střelce. Oba dostanete spoustu pracovních šancí a oba se je budete snažit skloubit se svým soukromým životem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..