Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 3

Napsala | 15.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Blíženci (22. května – 21. června)

Ženy ve znamení Blížence nejsou vždycky a stoprocentně přesvědčeny, že po zradě, jakkoliv velké, by měly znovu začít důvěřovat. Je to pro vás těžké, protože to, co se stalo, je velká zrada, obří. Jste na sebe hrdé, silné a nezávislé ženy, které taková zrada velmi raní. Trestáte sebe, protože váš úsudek a šestý smysl selhal. Přísaháte si, že už nikdy nebudete nikomu věřit. Nikdy a hlavně nikomu. Čas všechno zmírní, rány se otupí a vy nakonec odpustíte. Sice to bude trvat déle, ale podaří se to.

Rak (22. června – 22. července)

Ženy ve znamení Raka často řeší své bývalé vztahy. Jsou velmi emocionální a zainteresované, takže někdy je těžší neporovnávat a nehledat klady a zápory. Častěji se řídí srdcem než tím, co říká hlava. Zrada toho, koho milujete, vás velmi zraní a bolí. Bolest může být často fyzická, bolí vás srdce či se můžete potýkat s problémy nevolnosti, migrény a podobně. Toužíte o hlubokém emocionálním vztahu, kterého snad jednou dosáhnete. Poslechněte někdy svou intuici. Máte-li pocit, že vám partner za důvěru stojí, pak odpusťte a zkuste důvěru znovu obnovit.

Přečíst  Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..