Erotický týdenní horoskop od 29.01.2018 do 05.02.2018

By | 15.10.2020
Beran: 

I když máte temperamentu na rozdávání, na jeho projevy se moc nedostane. Merkur se dostává do Vodnáře a vy budete mít spoustu témat k řešení. Lehce se pak může stát, že sklouznete ke stavu, kdy budete sex brát jen jako cvičení, které vám má zaručit dobrý spánek a zbavit vás vnitřního napětí. O tom, že by se to vašemu miláčkovi nelíbilo, nepochybujte.


Býk: 

To, že byste mohli hledat nové sexuální prožitky, vás sice může napadnout, ale k ničemu to nebude. Váš miláček vaše veškeré podobné pokusy odhalí a ozve se hodně nahlas. Můžete se dokonce dozvědět, že to, že byste si našli milence, by bylo to poslední, co byste ve vašem vztahu udělali. Podobné výroky vás rozesmějí. Současně budete na svého partnera a na to, že vám žádný takový úlet nedovolí, velice pyšní.

Blíženci: 

To, že máte pocit, že to ve vašem partnerském a erotickém životě nějak nefunguje, není vůbec překvapivé. Při vašem aktuálním pracovním nasazení by bylo spíše podivné, kdyby to fungovalo. Miláček sice zatím žertuje, že jsou u vás Vánoce častěji, než sex, ale všeho je do času. Mělo by vám co nejrychleji dojít, že nedostatek sexu, o kterém se zatím žertuje, by se velice rychle mohlo stát příčinou velice vážných a hlubokých sporů.


Rak: 

Stínu svého předchozího partnera se není schopen zbavit. Neustále vám vysvětluje, že se v posteli bojí pořádně odvázat, protože si pamatuje, jak na to reagoval jeho bývalý. Vy mu marně vysvětlujete, že u vás se negativní reakce bát nemusí, protože vy se na takový zážitek vyloženě těšíte. Kdybyste ho o tom v pondělí dokázali s pomocí Luny ve svém znamení přesvědčit, čekal by vás krásný týden!

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 27.12.2020 do 2.1.2021


Lev: 

To, že jste si nedokázali představit, že byste si začali malý románek bokem, ještě neznamená, že se vám to nemůže podařit. Nebezpečí bude akutní zejména ve středu, kdy ve vašem znamení probíhá úplněk a kdy se Merkur dostává do vašeho partnerského sektoru. Dělejte si, co chcete, ale nezapomeňte, že ne každý, kdo se na internetu vydává za skvělého a diskrétního milence či milenku, jím je i ve skutečnosti.


Panna: 

V pondělí a v úterý, kdy je Merkur ještě ve vašem sektoru erotiky a zábav, si s partnerem užíváte. Začnete tím, že si budete psát erotické zprávičky, pokračovat budete tím, že si dopřejete nefalšované rande. To, že skončíte v posteli, je celkem logickým vyústěním celé akce. A to, že se tam budete cítit jako v době, kdy jste spolu začínali, berte jako dar osudu.


Váhy: 

Erotické zábavy vám sice nevadí, ale občas máte pocit, že vám zabírají až příliš mnoho času a brání vám v tom, co byste dělat měli. Pocítíte to zejména o víkendu. Zatímco vy se chystáte na nejrůznější společenské akce a snažíte se, abyste vypadali co nejlépe, miláček vás tahá do postele. Tam navrhuje, že byste vlastně ani nikam nemuseli, protože doma v ložnici vám přece nic nechybí.


Štír: 

Hlavně v neděli, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Jupiterem, se máte sklon v erotice chovat vyloženě nerozumně. Partnerovi svou přízeň skoro vnucujete, a vůbec vás nenapadne, že nemusí chtít ne proto, že vás nemá rád nebo že ho nevzrušujete, ale proto, že mu opravdu není dobře a že se v posteli potřebuje leda tak zahřát a vyspat. Starejte se o něj tak, jak potřebuje a erotiku odložte na jindy!

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018


Střelec: 

Vaše erotická fantazie nezklame, ale velice příjemně překvapí. Přesto jsou však záležitosti, jimiž byste se měli vyhnout. Váš miláček má sice dojem, že by bylo fajn, kdybyste se milovali ve zkušební kabince v obchodě, nebo alespoň na parkovišti supermarketu, ale vy víte své. Vysvětlete mu, že nápad je to sice dobrý, ale mohlo by to skončit trapasem, který by ani jeho ani vás moc nepotěšil.


Kozoroh: 

Docela vás mrzí, že vaše dechberoucí láska, kterou ke svému miláčkovi cítíte, není doprovázena stejně dechberoucím sexem. Měli byste se však zamyslet, zda to náhodou není trochu i vaše chyba. Když dáváte partnerovi najevo, že jste zvyklí od života dostat všechno prvotřídní, a od erotického soužití očekáváte totéž, není divu, že se ve vaší společnosti cítí trochu stísněně a neukazuje zdaleka všechno, co umí.


Vodnář: 

S člověkem, který se o vás uchází, můžete sice soucítit, ale to je asi tak všechno. Pokud sám moc netuší, jaké je vlastně jeho sexuální zaměření, vy mu v hledání nepomáhejte. Pro něj by to znamenalo další důvod ke stresu, pro vás zbytečnou ztrátu sebevědomí. Nabídněte mu své kamarádství, slibte mu, že si s ním občas popovídáte, ale tím by mělo vaše angažmá v jeho životě skončit.


Ryby: 

Erotika pro vás nikdy nebyla problém a stejně to probíhá i teď. S partnerem si rozumíte a i on vám dává najevo, že je s vámi spokojený. Potíž je jen v nedostatku času. V práci toho máte až nad hlavu a po příchodu domů vás čekají další povinnosti. Když se pak dostanete do postele, stručně se pomilujete a tím to skončí. Na experimenty, které máte oba tak v oblibě, bohužel nedojde.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 1.7.2018 do 7.7.2018

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..