Denní horoskop 7.11.2019

Napsala | 25.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Všechno jde hladce a bez problémů. Dokonce si říkáte, že byste trochu vzruchu vyloženě uvítali. Dnes však takové štěstí očekávat nemůžete.

Býk

To, že miláček nepřijde z práce v nejlepším rozmaru, není vaše vina. Snažte se jeho nálady zvládnout tak, aby se všechno srovnalo a večer už byl klid.

Blíženec

Při Luně v Rybách se situace zamlží. Bude dobře, když si všechno obvoláte a ještě jednou si ověříte, zda veškeré uzavřené dohody taky opravdu platí.

Rak

Je potřeba, abyste se projevovali s co největší dávkou vlastní aktivity. Nečekejte, až vám někdo něco dovolí nebo přikáže, ale vrhněte se do toho sami.

Lev

Pozornost věnujte především svému partnerovi. Opravdu to potřebuje. Musí si být jistý, že vaše láska je tím, na čem může bez obav stavět svůj život.

Panna

Držte se lidí, kteří jsou známí tím, že dokážou odhadnout budoucí vývoj situace. Klidně s nimi proberte své problémy a zeptejte se na jejich názor.

Váhy

K tomu, co se v práci děje, se bez obav vyjádřete. Klidně nadřízenému vysvětlete, že to, co o vás chce, nezvládnete, protože to není v lidských silách.

štír

První dojem, který na vás někdo udělá, nepotlačujte. Jakmile začnete hledat světlé stránky tam, kde opravdu nejsou, jenom si tím zkomplikujete život.

Střelec

Hovory o tom, že se konec roku blíží, váš nesmírně rozčilují. Velice dobře si to uvědomujete a taky víte, kolik práce máte do konce prosince před sebou.

Kozoroh

Sami sebe nepoznáváte! Místo tlaku na výkon mluvíte s lidmi laskavě a snažíte se je k práci motivovat způsobem přátelským a skoro až láskyplným.

Vodnář

Je potřeba, abyste se vyjadřovali co nejpřesněji. Zejména na jednáních, ze kterých se pořizuje zápis, by se vám nepřesné vyjadřování nemile vymstilo!

Přečíst  Denní horoskop 12.8.2019

Ryby

Pokud má někdo pocit, že stačí, aby vás dojal, a vy sáhnete do peněženky, zásadně se mýlí. Vy ho sice vyslechněte, ale finanční podporu neposkytnete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..