Erotický týdenní horoskop od 15.7.2018 do 21.7.2018

By | 29.11.2020

Beran

V úterý, kdy se Venuše přesouvá do Panny a tedy do vašeho sektoru práce a zdraví, se váš vztah k erotice dost zásadně změní. Hrozí, že se dostanete do stavu, kdy to pro vás přestane být hra a začnete ji vnímat jako povinnost. Hlavně partnerovi nevysvětlujte, že sex s ním provozujete jen pro zdraví. Obvykle na vás naštvaně nereaguje, ale tentokrát by mohl přístup změnit.

Býk

Kamenem úrazu se může stát fotbal. Zatímco dámy mají pocit, že se jim jejich mužští partneři dostatečně nevěnují, protože je zajímá především dění na trávníku, pánové usoudí, že partnerky nemají pro jejich koníčky dostatečné pochopení. Moudrá býčí dáma si v takovém případě prostuduje hrací plán a zjistí, kdy je volno, a kdy se o partnera může pokusit. A moudrý býčí muž je pyšný, že na tak dokonalou partnerku narazil…

Blíženec

Hrozí, že na partnera narazíte. Zatímco vy máte pocit, že byste si měli v létě nezávazně užívat a vychutnávat všechny životní radosti, má váš protějšek pocit, že byste měli spíše pracovat a věnovat se řešení praktických záležitostí. Když vám pak sdělí, že o víkendu nebude na erotiku mít čas, protože musí síly šetřit na malování nebo něco podobného, naštve vás už definitivně.

Rak

Na ranní milování zapomeňte. Než se pořádně probudíte, bude miláček už dávno venku. Podle povahy si bude vychutnávat první kávu, nebo rovnou vyrazí na houby. O vylepšení a zkvalitnění svého erotického života můžete začít usilovat až po poledni. Když siestu zahájíte milováním, bude to neobyčejně příjemné. Miláček vás navíc pochválí za vynalézavost.

Lev

Je potřeba, abyste svého miláčka zbavili ostychu. Bez obav mu řekněte, že si ho a jeho krásu chcete vychutnávat všemi smysly, takže při sexu necháte rozsvíceno. Efekt bude nesmírně bouřlivý a pro vás pozitivní. Stačí pár slov, aby miláček přišel o všechny zábrany a začal se projevovat daleko ohnivěji, než dosud. Občas vás dokonce napadne, že vášně v takové intenzitě nejste schopni zvládnout…

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 08.01.2018 do 15.01.2018

Panna

Když se vám někdo na první pohled moc nezamlouvá (o tom, že by vás vzrušoval, nemůže být navíc řeč), chovejte se rozumně. Nenamlouvejte si, že sex není důležitý a že si na něj zvyknete. Nepřesvědčujte se, že jeho skvělá povaha a další kvality vám nedostatek v erotice vynahradí. Nevyšlo by to. Navíc byste zbytečně trápili jak sebe, tak i jeho.

Váhy

Sami nevíte, zda to, co prožíváte, je dobré přátelství, nebo počínající láska potíž je v tom, že jde o člověka, který ve vás vzbuzuje víc nadšení a erotických představ, než váš současný partner. Zatím není situace tak žhavá, abyste se jí museli nějak akutně zabývat. Je vám však jasné, že pokud to tak bude pokračovat, do řešení se pustit musíte.

štír

Vzhledem k novoluní, které v pátek třináctého probíhá v Raku, si dávejte pozor na všechno, co děláte. Týká se to zejména erotických dobrodružství. Na začátku mohou sice vypadat jako něco, co je naprosto jednoduché a zvládnutelné, ale už o víkendu byste zjistili, že jste jejich intenzitu podcenili. Vy jste si chladnou hlavu zachovali, ale ten druhý by se do vás zamiloval a začal by dělat potíže…

Střelec

Anonymní dopis nebo mail, který ohledně svého partnera dostanete, buď smažte nebo spalte. V žádném případě se jím nezabývejte a partnera se na nic neptejte. Při aktuálních hvězdných vlivech si můžete být jistí, že vám to poslal někdo, komu nezáleží na vás, ale na tom, aby rozbil váš vztah. Když popřemýšlíte o partnerových bývalých láskách, autora v nich najdete na první dobrou…

Kozoroh

Opozice mezi Sluncem ve vašem partnerském sektoru a Plutem ve vašem znamení probíhá sice ve čtvrtek, ale váš vztah ovlivňuje po celý týden. Dejte si pozor, abyste na partnera nebyli protivnější a nevlídnější, než je zdrávo. Když se chce milovat, dělá to proto, aby vám byl co nejblíže, a ne proto, aby se vyhnul nějaké práci, kterou jste mu naplánovali. Uvědomte si to!

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 30.12.2018 do 5.1.2019

Vodnář

Když partner přichází z práce s tím, že je opravdu unavený, chovejte se rozumně. Nemyslete si, že tím jen maskuje své zálety a jiné nepravosti. Místo výčitek nebo jedovatých poznámek nalijte něco dobrého k pití a nabídněte mu masáž. Mile ho to překvapí. Po masáži z něj navíc veškerá únava spadne a on po vás zatouží stejně intenzivně jako jindy.

Ryby

To, že vám nový objev slibuje, že s ním zažijete něco, co jste s nikým jiným dosud neprožili, je naprosto normální. Dotyčný se však chová tak sebejistě, že se vám to přestává líbit. Když pak začne mluvit o všech svých předchozích vztazích a o tom, kdo všechno prošel jeho postelí, rozhodnete se, že známost sice slibně začala, ale vy v ní pokračovat nebudete. O to, abyste fungovali jako jeho další trofej, nestojíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..