Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 1

By | 05.06.2020

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři potřebují mít okolo sebe dostatek prostoru, proto potřebují velké byty. Minimálně jedna velká místnost je pro ně nutností. Mají rádi společnost a lidi obecně, což značí spoustu návštěv. Je nutno je tedy někam usadit a pohostit. Vyplatí se investice do větší pohovky, židlí, křesílek a konferenčních stolků. Milují kombinaci přírodních materiálů s těmi právě moderními. Preferují také výrazné doplňky, originalitu, supermoderní pomocníky ať už do kuchyně nebo do obývacího prostoru. Z barev sáhnout po těch, které jsou vidět – žlutá, želená nebo světlejší modré odstíny.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají rády, když to v interiéru krásně voní, potřebují velké množství dekorací v podobně polštářků, koberců, závěsů, zvonkohry a dalších a dalších věcí. Orientují se na duchovno a na meditaci, takže chtějí ve svém domě klid, pohodlí a pohodu, kterou se snaží přenést do domova. Soustředí se na přírodní živly a materiály, chtějí hodně osvětlení v místnosti, takže lampy všeho druhu jsou ideální. Milují zelenou, tyrkysovou a všechny odstíny modré.

Přečíst  Nejnevypočitatelnější znamení – jaká to jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..