Erotický týdenní horoskop od 11.09.2017 do 18.09.2017

By | 23.09.2020
Beran: 

Opět se přesvědčíte, že erotická komunikace je podstatně důležitější, než byste si mysleli. Když při ní maličko přitvrdíte, bude to všestranně užitečné. Svého partnera tím potěšíte a nabudíte, a sami se přesvědčíte, že máte ohledně erotiky skvělou slovní zásobu a navíc i vynikající nápady. Zvlášť krásný bude víkend, kdy je Luna ve Lvu a vy k neutahání!


Býk: 

Máte dojem, že v erotice vás velké štěstí nečeká. Když o vás někdo stojí, je to buď člověk, kterému sex vůbec nic neříká, nebo někdo, koho sami hodnotíte jako totálně nepravého. Možná by bylo lepší, kdybyste na tento týden touhu po navázání nových erotických vazeb vzdali. Když se spokojíte se svou oblíbenou hračkou, kterou jste si k tomuto účelu zakoupili a ještě ji pořádně nevyzkoušeli, bude to lepší.

Blíženci: 

Všechno závisí na správném načasování! Když budete hrátky odkládat až na pozdní večer, kdy už bude všechno hotovo, velký úspěch nečekejte. Partner bude buď spát, nebo ho ani nenapadne, že by se vám mohl a měl věnovat. Když se ale do pelíšku dostanete hned po zprávách, bude reakce naprosto jiná. Posléze dokonce nahlas uzná, že to byl z vaší strany ten nejlepší nápad, který jste v poslední době měli.


Rak: 

I když patříte k neskutečně romanticky založeným lidem, přehánět to nesmíte. To, že vás někdo vezme za ruku, berte v nejlepším jako důkaz přátelství. Kdybyste si chtěli počkat na lásku a z ní vyplývající erotický vztah, musíte vydržet do druhé říjnové dekády. Do vašeho sektoru romantiky se dostane Jupiter a vy se konečně dočkáte stavu, kdy nebudete muset uchazeče o svou přízeň lákat, ale kdy je naopak budete muset odmítat.

Přečíst  Jídlo: Jsme to, co jíme


Lev: 

Hlavně si nemyslete, že se vám podaří všechno, co chcete. Rozumně se musíte chovat zejména o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení. Ve vlastním zájmu se pak vyvarujte alkoholu. Pod jeho vlivem byste mohli nepromyšleně dát šanci člověku, kterého byste se jinak nedotkli ani smetákovou tyčí. Pak byste sice zjistili, že to byl zásadní omyl, ale už by se s tím nedalo nic dělat.


Panna: 

Zkuste váš erotický život obohatit tím, že miláčkovi nabídnete masáž. Zpočátku bude mít pocit, že to není k ničemu, ale záhy pochopí, jak moc pozitivní dopad budou vaše doteky mít. Když na něj tak skvěle působí vaše naprosto korektní masáž, jen stěží si dokážete představit, jak krásné by to mohlo být ve chvíli, kdy se vaše fantazie rozjede na plné obrátky a kdy se vaše dotyky posunou k lehké nemravnosti…


Váhy: 

Vaše váhavost se zase jednou obrátí proti vám. Hrozí, že se ke dvěma lidem, kteří se v poslední době dělí o vaši postel, přidá třetí, který zmatek ještě dovrší. Zatím si užíváte jejích přízně a ničím nespoutaného sexu. Je vám však jasné, si hrajete s ohněm. Předem byste si však měli rozmyslet, co uděláte ve chvíli, kdy všechno vyplave na povrch, a kdy si budete muset vybírat.


Štír: 

Nezapomeňte partnerovi alespoň jednou denně říct, že vás přitahuje a že se těšíte na večer, kdy budete opět spolu. Partnera svou nebývalou sdílností a upřímností nejen překvapíte, ale i naladíte na večerní hrátky. Musíte si však dávat pozor, abyste z práce přišli buď včas nebo pokud možno ještě dříve, než obvykle. Když se vrátíte tak, že budete miláčka budit, moc velké nadšení pro jakoukoliv společnou aktivitu od něj čekat nemůžete.

Přečíst  Ochranný talisman – který je pro vaše znamení ten pravý? 1


Střelec: 

Když myslíte na sex, nemůžete pracovat. Když myslíte na práci, miláčkovi dojde, že se nesoustředíte na něj a buď se urazí, nebo naštve. V sobotu, kdy jste pod negativním vlivem konjunkce mezi Merkurem a Marsem navíc hrozí, že si všechno začnete vyjasňovat tam vehementně, že se u toho pohádáte. Než se do hádky vložíte, měli byste si však uvědomit, že tím na celý zbytek týdne totálně přerušíte veškerý váš erotický život – a to by byla škoda.


Kozoroh: 

Úvahy o tom, zda si do postele pustit svého bývalého partnera, jsou stále intenzivnější. Je vám jasné, že by to bylo super, protože v sexu vám to vždycky klapalo. Zároveň si uvědomujete, že byste se tím pro pár pěkných chvil připravili o veškerou svou duševní rovnováhu, kterou jste po vašem rozchodu opravdu namáhavě získávali. Musíte se rozhodnout, zda to chcete riskovat, nebo zda dáte přednost klidu. Počítejte s tím, že to lehké nebude.


Vodnář: 

O svých citech se bavit odmítáte a ohledně erotiky už vůbec mlčíte jako ryby. Vy máte za to, že miláček má na to, co se vám zamlouvá, přijít sám – a on nechápe, proč ho necháváte tápat v nevědomosti. Možná by bylo dobré, abyste se překonali a své priority alespoň naznačili. Bylo by to zajímavé, protože byste zjistili, že po tom, co chcete vy, touží i váš miláček.


Ryby: 

Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem Slunce se Saturnem, se dostanete do situace, s níž si opravdu nebudete vědět rady. Miláček přijde s tím, že byste se měli milovat v kabince v obchodě s oděvy nebo na nějakém jiném podobném místě. Za jiných okolností by vás podobná aktivita lákala, ale teď musíte odmítnout. Pravděpodobnost, že by vás nachytali, je značně vysoká a ostuda, která by z toho vyplynula, víc než jistá.

Přečíst  Ženy ve znamení Blíženců – jaké ve skutečnosti jsou?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..