Denní horoskop 4.8.2020

Napsala | 04.08.2020

Beran

O svá práva bojujte způsobem, který je sice energický, ale zároveň se mu nedá nic vytknout. Konfliktům se vyhněte. Nic dobrého by vám nepřinesly.

Býk

Doma počítejte s hádkami kvůli penězům. Váš miláček má dojem, že mu nic nedovolíte. Vy máte zase pocit, že ho musíte držet, aby neutrácel příliš.

Blíženec

Opravdu nechápete, proč dělá partner drama kvůli něčemu, co je podle vašeho názoru nepodstatné. Pro jistotu se ho na to však raději neptejte.

Rak

Dejte si pozor, kolik toho na sebe prozradíte. Při kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem bude lepší, když se stáhnete do pozadí a mluvit raději nebudete.

Lev

Když se vaši pracovní kolegové hádají, vy se do toho nepleťte. Bude lepší, když se stáhnete do ústraní a budete se jejich výměnou názoru dobře bavit.

Panna

Udělejte si čas na fyzické aktivity. Když budete pořádně unavení, získáte odstup od aktuálních událostí. Tomu, co se děje, se budete jen smát.

Váhy

Lehké problémy, které máte, vyřešíte rychle a elegantně. Dokonce si za to vysloužíte pochvalu svého nadřízeného. Přizná, že on by to tak nedokázal.

štír

Je vám jasné, že kdybyste se ke všemu nevyjadřovali, měli byste daleko klidnější život. Vy však kolem toho, co se děje, lhostejně chodit nedokážete.

Střelec

V práci si dávejte pozor! Při kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem hrozí, že uděláte chybu, která by končila pokutou, nebo alespoň nepříjemnou výtkou.

Kozoroh

Vůbec se nepoznáváte! Pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Jupiterem máte sklon rozhazovat za naprosté nesmysly. I když se vám nechce, ovládat se musíte.

Vodnář

V pracovních sporech musíte tvrdě zastávat to, co jste říkali dosud. Je to sice možná netaktické, ale pokud chcete uspět, jinak to nepůjde.

Přečíst  Denní horoskop 14.12.2018

Ryby

Práce na zahrádce nebo jiná podobná aktivita vám udělá vyloženě dobře. Zatímco ruce budou pracovat, bude hlava vymýšlet samí vynikající nápady.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..