Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 5

Napsala | 05.01.2020

Horoskopy a vůbec znamení mohou o člověku říci někdy až moc. Podle nich totiž můžete poměrně dobře zjistit, jaký charakter mohou lidé mít, jak budete reagovat na určité situace nebo co všechno mohou od vás druzí očekávat – v rodinných vazbách, přátelských, pracovních i dalších. Vztah k sexu mají lidé různý, pro některé je to věc, která je kořením života, pro druhé smyslem vztahu a smyslnost je prioritou číslo jedna. Například o Štírech se běžně říká, že jsou velmi smyslná znamení s kladným vztahem k sexu. Naproti tomu Panny bývají organizované a poněkud stydlivé.

Erotogenní zóny

Jaké jsou vaše erotogenní zóny? Místa, která jsou pro druhé velmi vzrušující a spolehlivě pomohou při milování nebo jen mazlení. U každého se liší, někdo si užívá jen jemný dotek, druhý potřebuje delší hlazení a dráždění určitých partií na těle. Jak je to se zónami podle znamení? A jací jste v posteli právě podle znamení zvěrokruhu?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy se do sexu nijak nehrnou, mají rády romantiku a umí si to všechno užít. Chtějí si sex vychutnat, připojují k němu třeba večeři při svíčkách, romantickou procházku a podobně. Jsou rády hravé, vymýšlí nové věci, mají rády předehry. Nechávají se zpravidla vést svým partnerem, takže se mu umí skvěle oddat a neřeší, zda mají navrch. Jakmile partner najde její erotogenní zóny jsou jako v extázi. Erotogenní zóny jsou hýždě, krk a kříže.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Těžko najdeme vášnivější a temperamentnější znamení, než jsou Štíři. Umí být velmi sexy, svůdní a provokují snad na každém kroku. Ženy navíc velmi rády provokují a partnery napínají, takže sex následně bude opravdu nezapomenutelným zážitkem. Předehry nepotřebují, ale partnera rády šponují. Živočišný a někdy taky rychlý sex, to je ono. Erotogenní zóny jsou genitálie.

Přečíst  Znamení horoskopu Býk - Díl II.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..