Denní horoskop 9.4.2020

Napsala | 15.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Ráno se vyhýbejte lidem, kteří jsou známí svou prudkostí a tím, že nejdříve jednají a až potom přemýšlejí. Předejdete tak zcela zbytečné hádce.

Býk

S předvelikonočními nákupy to nepřehánějte. Zatím to tak sice nevypadá, ale budete toho potřebovat daleko méně, než jste předpokládali.

Blíženec

S tím, že toho máte v práci spoustu, jste smíření. Dnes se však musíte pustit i do toho, co souvisí s přicházejícími svátky a co musíte zvládnout doma.

Rak

O tom, že byste si mohli jít někam posedět, můžete leda snít. Váš miláček usoudí, že bude lepší, když zůstanete doma, kde vás nikdo okukovat nebude.

Lev

Když se necítíte dobře, netvařte se, jako by se vlastně ani nic nedělo. Bude lepší, když to vezmete na vědomí a zajdete co nejrychleji k lékaři.

Panna

Než něco koupíte, spočítejte si i všechny náklady, které to s sebou nese. Když zjistíte, že by se to zbytečně prodražilo, rozhodněte se, že vycouváte.

Váhy

S utrácením to moc nepřehánějte. Když koledníkům nakoupíte pár čokoládových drobností, bude to stačit. Něco dobrého kupte raději pro sebe a partnera!

štír

Vaše myšlenky se neustále vrací k něčemu, na co jste už dávno chtěli zapomenout. Dnes však pochopíte, že se vám to přes veškerou snahu nedaří.

Střelec

Zejména dopoledne se s lidmi kolem sebe raději nehádejte. Zatímco vy byste bojovali rytířsky, druhá strana by beze studu užívala podpásové údery.

Kozoroh

Energie Luny ve Štíru vás z míry nevyvede. Maximálně svého miláčka upozorníte, že ho sice milujete, ale že jsou věci, které mu tolerovat nebudete.

Vodnář

Při Luně ve Štíru se hádáte častěji, než je potřeba. Kdybyste si hned ráno řekli, že budete mluvit málo a na to, co slyšíte, nereagovat, bude to lepší.

Přečíst  Denní horoskop 18.11.2018

Ryby

Luna ve Štíru vás nutí k dlouhodobému plánování. Než se rozhodnete, že něco uděláte, musíte to nejdříve důkladně promyslet a navíc i propočítat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..