Denní horoskop 9.3.2019

Napsala | 09.03.2019

Beran

Nejdříve povinnosti, potom zábava. Když se tak budete chovat, budete mít celý den dobrou náladu. Navíc budete skvělým příkladem vlastním dětem.

Býk

Nikomu nedovolte, aby zpochybnil vaši autoritu. Zvláště váš miláček musí pochopit, že každé vaše slovo je zákonem, jímž se rodina musí řídit.

Blíženec

Co kdybyste vyrazili na výlet na kolech? Bude to zajímavý zážitek. Navíc zjistíte, že se zima na vašem fyzickém stavu nijak negativně nepodepsala.

Rak

Jsou věci, ke kterým partnera nepřemluvíte. Pokud si chcete vyjet do exotické destinace, přestaňte ho přemlouvat. Místo toho se domluvte s kamarády.

Lev

Jsou věci, ve kterých byste partnerovi ustupovat neměli. Když to uděláte, stanete se terčem žertů, jimiž by vaše hrdost velice negativně utrpěla.

Panna

Ráno vyrazte na farmářský trh nebo na jinou podobnou akci. Nakoupíte tam spoustu dobrého jídla. Navíc potkáte kamarády, které jste dlouho neviděli.

Váhy

Všechno, co uděláte, působí jako stabilizátor vašeho vztahu. Váš partner konečně pochopí, že by bez vás nedokázal žít. Dokonce to řekne i nahlas!

štír

Dejte dětem jistotu a pevné mantinely! Nebude se jim to sice ani trochu líbit, ale dost rychle pochopí, že je to přesně to, co jim velice prospívá.

Střelec

Na kosmetiku, parfémy a jiné podobné zbytečnosti nelitujte peněz. Jsou to sice zdánlivé maličkosti, ale vašemu životu dodají daleko vyšší kvalitu.

Kozoroh

Setkání s člověkem, který vás na první pohled zaujme, se ukáže jako riskantní. Víte, že byste se měli rozloučit a jít domů, ale vůbec se vám nechce.

Vodnář

Na to, že byste se pořádně vyspali, zapomeňte. Den bude plný podnětů, na které musíte reagovat. Večer se pak sejdete s kamarády a všechno proberete.

Přečíst  Denní horoskop 12.3.2019

Ryby

Je potřeba, abyste jednali o penězích. Když pro někoho ve svém volném čase pracujete, mělo by být jasné, kolik za svou práci nakonec dostanete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..