Denní horoskop 1.5.2020

By | 13.09.2020

Beran

Veškeré tradice, které dodržet lze, taky dodržíte. Dokonce najdete i strom, pod kterými si vyměníte tradiční prvomájový polibek. Bude to romantické!

Býk

První máj zvládnete tak, abyste mohli být spokojení. Navíc miláčka přesvědčíte, že romantika se dá prožít i mezi čtyřmi stěnami vašeho domova!

Blíženec

Když budete chtít, zvládnete všechno včetně prvomájového pikniku. To, že se nekoná v lese, ale třeba na balkóně, roli nehraje. Líbit se vám bude i tak.

Rak

Než se rozhodnete pro vztah s člověkem, k němuž kromě přátelství nic necítíte, dobře si to rozmyslete. Jde o krok, kterého byste velice brzy litovali.

Lev

Nezapomeňte na to, že máte svého miláčka políbit pod rozkvetlým stromem. Strom sice nenajdete, ale miláček se spokojí i s polibkem doma na balkóně!

Panna

Konjunkce Merkura s Uranem vás změní skoro od základů. Místo obvyklého dlouhého přemýšlení budete rychle mluvit a ještě rychleji se rozhodovat!

Váhy

Jsou lidé, od kterých byste si měli držet odstup. Když vás před nimi intuice varuje, měli byste ji poslouchat. V tomto případě vám radí opravdu dobře.

štír

Konečně máte čas, abyste se věnovali tomu, co vás baví. Vezmete si knížku, nebo rozjedete další tankovou bitvu? V každém případě to bude vynikající!

Střelec

Miláček má neustále pocit, že byste se s ním měli dělit o každý svůj postřeh i o životní plány. Vy nechcete, protože máte pocit, že byste to zakřikli.

Kozoroh

Konjunkce Merkura s Uranem zásadně změní vaše chování. Najednou pochopíte, že je potřeba, abyste zapomněli na dobré vychování a ozvali se nahlas!

Vodnář

S dospělými dětmi je potíž. Rozhodují se pro aktivitu, která vám připadá riskantní. Vám se stýská po době, kdy jste jim něco takového mohli zakázat.

Přečíst  Denní horoskop 4.11.2019

Ryby

Sami se překonáváte! Pokud měl dosud miláček dojem, že mu dáváte lásku najevo chladněji, než by se mu líbilo, musí zkonstatovat, že se zásadně spletl!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..