Denní horoskop 8.7.2020

Napsala | 08.07.2020

Beran

Občas můžete být na své okolí drsnější, než si zaslouží. Když si připomenete, že i vy děláte chyby, za které se potom stydíte, budete rázem chápavější.

Býk

Snažíte se, aby kolem vás panovala pohoda a klid. S člověkem, který bude vaše snahy torpédovat a klid narušovat, si to vyřídíte energicky a rychle.

Blíženec

Důležité není ani tak to, co říkáte, jako to, jak to podáváte. Zejména večer budou všichni přecitlivělí a pro vaše vtípky nebudou mít pochopení.

Rak

Kvadratura mezi Merkurem a Marsem je pro vás velice náročná. Zejména večer vás budou pod jejím vlivem provokovat lidé, které do háje poslat nesmíte.

Lev

To, že se lidé kolem hádají, ještě neznamená, že se musíte chovat stejně. Bude lepší, když se stáhnete do pozadí a spokojíte se s rolí pozorovatele.

Panna

Když vás někdo pozve na oběd, berte to opravdu jenom jako zdvořilost. Kdyby náhodou chtěl začít mluvit o pracovních klepech, odveďte raději řeč jinam.

Váhy

Lidí, od kterých se můžete leccos naučit, se ve vašem okolí pohybuje opravdu hodně. Když si budete pamatovat, co vám říkají, bude to velice rozumné.

štír

Pokud s vámi chce někdo mluvit, musíte se pořídit vašemu časovému rozvrhu. Klidně řekněte, že máte čas jen na to, co je podle vašeho názoru podstatné.

Střelec

Některé záležitosti musíte brát jako fakt. Brzdit však musíte Berany a Raky, kteří z nich mají sklon vyvozovat naprosto neopodstatněné závěry.

Kozoroh

Večer si dejte pozor na zbytečné hádky s bolestivým dopadem. Při kvadratuře Merkura s Marsem máte pocit, že máte patent na pravdu, i když to tak není.

Vodnář

Komentáře nepřejících lidí vám zbytečně berou sebevědomí. Hrot jim ulomíte tím, že se budete rozhodovat sami a o radu nikoho žádat nebudete.

Přečíst  Denní horoskop 23.4.2020

Ryby

Když se vám něco nepodaří, berte to jako cosi, co se v životě stává. Kdybyste si řekli, že je to šance na nový začátek, bude to ještě lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..