Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (5. díl)

By | 28.06.2020

Datum narození je pro každého z nás klíčové. V tento den jsme se „rozhodli“ podívat se na svět. Jistým způsobem nás to ovlivňuje v každém momentu života. A víte, že vás právě den, ve kterém jste se narodili, může do jisté míry ovlivňovat a něco o vás vypovědět? Jde o velmi obecnou charakteristiku, která logicky nebude sedět celoplošně na všechny, ale jisté náznaky na sobě pozorovat můžete.

Třináctého

Lidé narozeni třináctého jsou velmi vnímaví k sobě i svému okolí, někdy až zbytečně přecitlivělí. Vyjádří-li se na vaši adresu někdo negativně, nemáte problém ho srovnat, ke svým nadřízeným jste korektní, ale jasně ukážete, že máte svou cenu. Občas se tváříte lhostejně, neumíte úplně dávat najevo své emoce, což někdy může působit problémy. Máte k mnoha věcem negativní přístup, což na celkové náladě nepřidá.

Čtrnáctého

Lidé narozeni tento den v životě potřebují jistotu, klid a stabilní zázemí. Změny, které se v životě mohou zcela běžně objevovat, vás vyvedou z rovnováhy a bude dlouho trvat, než si na všechny změny zvyknete. Umíte si užívat život a společnost lidí, pokud se vám zábava líbí a cítíte se v ní dobře. Někdy můžete úplně překopat svůj dosavadní život během jedné impulzivní chvíle, ale pak se s následky vyrovnáváte opravdu těžko a dlouho.

Patnáctého

Pro dobrý pocit musíte vědět, že se neustále něco děje. Stabilita? Ta pro vás dobrá v žádném případě není, spojujete si jí s nudou a klidem, což není úplně to pravé. Dokonce i vy sami začnete vytvářet nové a nové situace, když máte pocit, že je dlouho nuda. City nedáváte najevo, nemáte rádi vyznání lásky, ale určitě jste byli zamilovaní. Občas zkuste dát city najevo, okolí vás mylně může považovat za podivína a člověka, který druhého nemiluje.

Přečíst  Ovoce odhalí charakteristiku – v jakém dni jste se narodili? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..