Denní horoskop 8.7.2019

Napsala | 08.07.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Merkur se otáčí a dává vám nové šance. Po víkendu jste odpočatí a plní dobrých nápadů. Musíte je však podat tak, aby všichni pochopili, že jsou skvělé.

Býk

Pocit, že něco nezvládáte, si nepřipouštějte. Nemusíte být sice zdaleka tak dobří, jak jste si mysleli, ale čím víc budete trénovat, tím to bude lepší.

Blíženec

Vaše finanční situace se konečně obrátí k lepšímu. Může za to souběh vyšších příjmů a vašich nápadů, které vám pomohly ušetřit víc, než jste čekali.

Rak

Odpolední sextil mezi Venuší a Uranem vám slibuje nové seznámení s velice zajímavým člověkem. To, že z toho nakonec bude láska, je skoro jisté.

Lev

Těšte se na spoustu zajímavých nápadů! Navíc hned dostanete možnost, jak je uplatnit a dokonce za to získat i nějakou tu korunu navíc. Je to skvělé!

Panna

Pokud se vás partner rozhodne rozmazlovat, měli byste zbystřit. Je docela možné, že to dělá jen proto, abyste později akceptovali jeho návrhy a prosby.

Váhy

Na to, abyste plakali do polštáře, vás neužije. Pokud máte pocit, že se proti vám někdo postavil a zkřížil vám plány, začnete přemýšlet o pomstě!

štír

Sextil mezi Venuší a Uranem otřese vším, na čem jste dosud stavěli. Stačí jeden pohled, abyste zrušili celý dosavadní život a vyrazili jiným směrem.

Střelec

Když se s vámi někdo nechce bavit, vezměte to na vědomí, ale dál s tím nic nedělejte. Bude to daleko lepší, než kdybyste dál zbytečně snažili.

Kozoroh

I vy se můžete zamilovat s intenzitou, která vám vyrazí dech. Pokud se tomu nebudete bránit, už večer poznáte, jak vypadá láska na první pohled!

Vodnář

Ať řeknete cokoli, váš miláček na to bude mít odpověď. Zkuste zatnout zuby a zbytečně se nehádat. Dnes to vydržíte a během zítřka se všechno srovná.

Přečíst  Denní horoskop 29.7.2018

Ryby

V lásce si nemáte na co stěžovat. Všechno jde sice daleko rychleji, než jste zvyklí, ale zase tak, že můžete být po všech stránkách naprosto spokojení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..