Šungit

Napsala | 26.09.2016

Šungit]Slyšeli jste už někdy o šungitu? Pokud ne, je na čase vás s ním seznámit. Šungit je dvě miliardy let stará hornina, tvořená z uhlíku. Jeho jediným nalezištěm je Karélie v Rusku.

Tato hornina je neobyčejná pro své unikátní složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti. Má záhadný původ, ale její využití je široké. Pravděpodobně pochází z vesmíru, jak spadlý meteroit.

Šungit se považuje za léčivou horninu a má řadu takových vlastnosti. Dokáže léčit, ale také rušit geopatogenní zóny a upravovat vodu.


Šungit dokáže dezinfikovat a čistit nebo nabíjet vodu. Obohacuje jí o své stopové prvky a mění její energeticko-informační strukturu. Dokáže z vody vytáhnout těžké kovy, mikroby, železité přísady a organické sloučeniny. Zároveň z vody vytahuje i elektromagnetické záření.

Hornina obecně zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává sílu a energii a má léčivé a hojivé účinky, proto se doporučuje ji mít doma v prostoru, kde by mohla pomoci svému okolí.

Tato hornina má absorpční a baktericidní schopnosti a díky tomu dokáže vyčistit vodu od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor. Výborně dokáže z vody vytáhnout dusičnany a amoniak, kovy, nekovy, streptokoky, bakterie, mikroorganismy a dokáže zničit původce cholery.

Voda už byla mnohokrát zkoumána a zjistilo se, že dokáže uložit minulost. To znamená, že vše co se s vodou kdy stalo, jaké látky obsahuje a obsahovala, to vše je v ní uloženo.

Šungitu se může říkat také destrukturátor, protože dokonale z paměti vody odstraňuje informaci právě o těchto látkách. Dokáže tedy měnit energeticko-informační strukturu vody. Vodu dokáže obohatit o stopové prvky, které jsou zcela zásadní pro lidský organismus.

Ze šungitu se často používá pyramida. Používá se ponořená do vody, kdy vodu dokáže aktivovat a dělá z ní tak unikátní lék. Stačí i malá pyramida, kterou postavíme do skleněné lahve a zalijeme pitnou vodou. Poté stačí láhev s pyramidou dát na světlé místo a počkat čtyřicet osm až sedmdesát dva hodin, než se voda očistí a nabije. Poté se může voda používat k vnitřnímu použití. Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat. Aby léčebná voda vytvořená díky šungitu měla léčivé účinky, měla by se pít třikrát denně.

Tato speciálně upravená voda díky šungitu má blahodárné účinky na celý organismus. Zlepšuje celkový stav organismu, odstraňuje nervové napětí a dodává organismu novou energii a sílu. Terapie vodou upravenou šungitem má rychlejší účinky než působení samotné pyramidy.

Šungitová voda se používá také v kosmetice, kdy pomáhá ošetřovat pokožku, vypnout ji a vyhlazuje drobné vrásky a pomáhá léčit akné.

Tato voda pomáhá také k lepším vlasům. Zlepšuje jejich celkovou kvalitu a pomáhá na lupy. Voda se používá také pro léčebný výplach a kloktání při bolesti v krku, ústní dutině, v nose a při paradentóze. Účinné je i její inhalování při nachlazení a angíně, chřipce či bronchitidě.

Zdravé také jsou šungitové koupele, které zklidní, odstraní stres, únavu, harmonizují organismus a hojí drobné trhlinky, ranky a pomáhají také na jizvy, spáleniny kůže a ekzémy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.