Denní horoskop 5.5.2020

Napsala | 24.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Miláček se ukáže jako skutečný charakter. Když se doma stane něco, co jste nečekali a co vás vyvede z míry, vezme vinu za incident velkoryse na sebe!

Býk

Práce je hodně, ale to vám žádné problémy nedělá. Po namáhavém dni si užijete večer, kdy budete poprvé po dlouhé době sami se sebou spokojení.

Blíženec

Ještě jednou uvažujte o svém partnerství. Když usoudíte, že to mezi vámi není ideální, ale že jde o vztah, který má potenciál, je všechno v pořádku.

Rak

Hlavně si dejte pozor, abyste zbytečně neporušovali nějaké předpisy. Kdybyste platili pokutu kvůli rychlosti nebo podobné banalitě, bude to hloupé.

Lev

Všechno, s čím jste měli včera starosti, se najednou vyřeší. Nedá se říct, že byste měli čistou hlavu, ale většina věcí bude najednou jednodušší.

Panna

Když to bude potřeba, naučíte se spoustu věcí, o kterých jste neměli ani tušení. Dnes však zjistíte, že to není zdaleka tak těžké, jak jste se báli.

Váhy

Večer si udělejte čas na svého partnera. Když říká, že přijde s překvapením, které vám vyrazí dech, můžete si být jistí, že se mu to opravdu podaří!

štír

Pokud si někdo myslí, že vás dostane příslibem nejrůznějších výhod, které ze vztahu s ním budete mít, má smůlu. Vy takové manipulaci nepodlehnete.

Střelec

Pracovní neshody se najednou řeší. Dokonce se dozvíte, že jste měli od začátku pravdu. Jindy by vás taková pochvala potěšila, ale teď je vám to jedno.

Kozoroh

Trigon mezi Lunou a Venuší zásadně zmírní vaše reakce. Rozhodnete se, že se vyhnete konfliktům a rozporuplné záležitosti raději vyřešíte smírně.

Vodnář

Harmonická Luna ve Vahách vám zajistí skvělé nápady. Konečně pochopíte, kde jste dosud dělali chybu, a rozhodnete se, že to dál už budete dělat jinak.

Přečíst  Denní horoskop 14.8.2019

Ryby

O svých financích musíte začít uvažovat jinak. Dosud jste na úspory velký důraz nekladli, ale teď je potřeba, abyste zásadně změnili názory!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..