Denní horoskop 5.12.2019

Napsala | 05.12.2019

Beran

Den se vleče, ale to vůbec nevadí. Večer vám všechno vynahradí. U vás doma se náhodou sejde parta príma lidí, s nimiž se budete moc dobře bavit.

Býk

Poznámky vašeho nadřízeného vás nesmí vyvézt z míry. Tvařte se, jako by se nic nedělo. Nebude to sice tak úplně snadné, ale jinak to opravdu nejde.

Blíženec

Veškeré mikulášské akce proběhnou v pohodě a bez závad. To, že si Mikuláš vzpomene s nějakým malým dárečkem i na vás, vás dožene skoro až k dojetí.

Rak

Na tom, že jste opravdu unavení, vydělají nejvíc vaše děti. Dobře víte, že byste měli být při výchově důslednější, ale nedokážete se k tomu přinutit.

Lev

Mikuláš to letos pojedná neobyčejně štědře. Vy pak ke svému údivu zkonstatujete, že se miláček velice dobře vyzná v tom, co máte opravdu rádi.

Panna

Den je velice příjemný. Ráno sice přijdou nějaké změny, na které musíte okamžitě reagovat, ale to pro vás bude spíše zábava, než nějaký větší stres.

Váhy

I když se vám nechce, měli byste si udělat pořádek v papírech. Důležité jsou zejména ty, které se týkají vašeho majetku. Brzy je budete potřebovat.

štír

Jakmile vám vyletí teplota, na nic nečekejte a odejděte k lékaři. Kdybyste požádali partnera nebo kolegu, aby vás tam odvezl, bude to ještě lepší.

Střelec

Než si z někoho začnete dělat legraci, dobře si to rozmyslete. Dalšího člověka, který je naštvaný, jenom se na vás podívá, už opravdu nepotřebujete.

Kozoroh

Pozor si dávejte na ulici. Kdybyste se dostali do konfliktu se smečkou divokých čertů, příjemné by to nebylo. To, že máte pravdu, by jim bylo jedno!

Vodnář

Z Mikuláše si legraci nedělejte. Když uvidíte děti a mladší příbuzné, jak je nebeská návštěva vyvedla z míry, budete atmosférou večera dojatí i vy.

Přečíst  Denní horoskop 21.10.2019

Ryby

Od svých nadřízených logické jednání nečekejte. Občas můžete mít dokonce pocit, že dělají všechno pro to, aby pořádně zkomplikovali život vám i sobě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..