Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 2

By | 21.04.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají dostatečné množství životní energie, jsou to lidé průbojní a ambiciózní. Mají dobrý tak na branku a jejich ambice míří opravdu vysoko. Máte pocit, že Berani nemohou mít žádné tajemství? Ovšem i oni mají své tajemství a to v oblasti lásky a vztahů. Chtějí přesvědčit své okolí a tak trochu sebe, že každý neúspěch ve vztahu není jejich vinou. Oni nic nepokazili, nic neudělali, jsou vlastně oběti. Bohužel je to jen jejich představa, většinou jsou to právě oni, kteří jsou na vině. Něco pokazí, ukončí nebo zničí.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou tak trochu nejistí, nervózní a v životě potřebují dostatek ujišťování, že jsou to lidé, na kterých druhým záleží. Milujete luxus a to ve všech ohledech. Drahé šperky, drahá jídla, oblečení a všechno. Máte pocit, že si to zasloužíte, prostě jste se narodili pro něco lepšího, pro něco luxusnějšího. Před ostatními to neventilujete, protože si budou druzí myslet, že máte nos nahoru.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..