Denní horoskop 5.12.2018

Napsala | 05.12.2018

Beran

Na večírcích si dávejte pozor na alkohol. Neřekli byste pod jeho vlivem sice nic, co není pravda, ale následky vaší upřímnosti by byly zničující.

Býk

To, čeho se bojíte, dopadne ještě lépe, než jste se vůbec opovážili doufat. Neptejte se, co se děje. Místo toho si vychutnávejte pocit štěstí a úlevy.

Blíženec

Musíte být neobyčejně pozorní! Opatrní buďte zejména při manipulaci s otevřeným ohněm. Při mikulášské nadílce adventní věnec raději zhasněte.

Rak

Na klidný večer u rodinného krbu se netěšte! Kamarádům s malými dětmi vypadne Mikuláš a vy ho budete muset zaskočit. Dopadne to neobyčejně dobře.

Lev

K lidem, kteří mají k platbě velice volný vztah, přistupujte opatrně. To, co vám říkají, zní sice zajímavě, ale nikdo vám nezaručí, že vám nelžou.

Panna

Při kvadratuře mezi Sluncem a Neptunem si hlídejte peníze. Pokud to jen trochu jde, raději se vyhýbejte všem transakcím, prováděným přes internet.

Váhy

Kromě dětí nadělí letos Mikuláš plnou punčochu i vám. Je vidět, že máte pozorného partnera, který chce, abyste byli taky spokojení a šťastní.

štír

Dětem musíte být oporou. Když se bojí Mikuláše, neutahujte si z nich. Dejte jim najevo, že jste s nimi a že je nedáte. Je to jistota, kterou potřebují.

Střelec

Den je v pořádku, ale večer si dávejte pozor na alkohol. Kdybyste pod jeho vlivem začali svádět Mikuláše nebo anděla, bylo by doma zbytečné dusno.

Kozoroh

Nezdá se vám, že jste ke svému okolí zbytečně jedovatí? Lidé kolem vás si sice pár ironických poznámek zaslouží, ale přehánět byste to s nimi neměli.

Vodnář

Máte neskutečné štěstí. Všechno stihnete na poslední chvíli. Na jednom úřadě se nad vámi dokonce smilují a o pár minut si prodlouží pracovní dobu.

Přečíst  Denní horoskop 24.4.2019

Ryby

Při kvadratuře mezi Sluncem a Neptunem si dávejte pozor. Hlavně nedohánějte za každou cenu dopravní prostředky. Dříve nebo později pojede další.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..