Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 1

Napsala | 04.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sny jsou tak trochu pořád tajemné. Někdo říká, že je to odraz toho, co v životě řešíme, co nás trápí, jiný zase poukazuje na to, že jde o touhy, sny a přání, která máme hluboko ve svém nitru a nechceme je prozradit nikomu okolo. Lidské nitro je věc, kterou asi jen tak někdo neprobádá, i když se o to mnozí snaží. Každý člověk je jiný, ovlivňuje jej element, znamení, hodina narození, výchova, vlastní povahové rysy. Každý je originál, jako originál jedná, mluví a myslí.

Sny a znamení

Možná jste to ani netušili, ale znamení, respektive doba, ve které jste se narodili, vám může ovlivňovat také vaše sny. Co se vám v noci zdá? Příjemné sny, ve kterých vystupujete jako hlavní hrdinové, kteří vše zachrání? Nebo naopak se vám zdají samé tajuplné sny? Budíte se v noci hrůzou, zpocení a vyděšení, protože se vám zdají hotové horory? Sny jsou velmi zvláštní, zdají se vám denně, ale jen zlomek si pamatujeme!

Jak sní ohnivá znamení?

Zde patří Beran, Lev a Střelec. Jsou to lidé aktivní a dobrodružní, proto mohou jejich sny být velmi často akční s pořádnou dávkou adrenalinu. Může se jim často zdát, že bojují o svůj holý život, že se snaží zachránit nejen sebe, ale také okolí. Daleké cesty, adrenalin, sporty, zážitky, to je všechno, co se jim promítá do snů. Zajímavostí je, že se jim tyto sny zdají dobrovolně.

Respektive je to pro ně velmi příjemné vzrušení a vytrhnutí z reality. Jiní by se v noci nebo nad ránem probudili zpocení a vyděšení, ohnivá znamení jsou po ránu spokojená. Touží po dobrodružství, takže ve svých snech nejednou zachrání sebe, své okolí, blízké, partnery. Je za tím možná také touha po obdivu a uznání, kterého se jim nemusí vždy dostávat v hojné míře. Po ránu se probudí svěží a spokojení, s novou chutí do života!

Přečíst  Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..