Denní horoskop 5.11.2019

Napsala | 05.11.2019

Beran

Kdyby to šlo, vyhněte se řízení. Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem máte sklon nejdříve podceňovat nebezpečí a pak se divit, že to tentokrát nevyšlo.

Býk

Místům, která jsou spojená s vaší bývalou láskou a s tím, co jste spolu zažili, se vyhýbejte. Byl by to zbytečný stres, bez kterého se lehce obejdete.

Blíženec

Svému nadřízenému se vyhýbejte obloukem. Nápady, které má, jsou nesmyslné. Vy na to přijdete okamžitě, ale on na vaše argumenty reagovat nebude.

Rak

Nemyslete si, že musíte mít všechno hotové hned dnes. Když se smíříte s tím, že půjde o záležitost dlouhodobější, budete mít daleko víc času i klidu.

Lev

Nic z toho, co se kolem vás děje, vás nijak nezasáhne. Maximálně se budete divit, proč se lidé hádají, když by se spolu mohli tak krásně domluvit.

Panna

I dnešní napěťové aspekty dokážete využít ke svému prospěchu. To, co potřebujete prosadit, podáte tak, že s vámi začnou všichni spolupracovat.

Váhy

Pozor si dávejte zejména za volantem. Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem hrozí, že přehlédnete něco, co vám může nepříjemně zkomplikovat život.

štír

Pokud máte šanci přispět na charitu, udělejte to tak, aby si toho všimly zejména děti. Příkladem je ovlivníte víc, než sáhodlouhým výchovným projevem.

Střelec

To, že vám někdo závidí, vaše jednání nesmí ovlivnit. Nesmí vás ani napadnout, že byste mu ustoupili. Uvědomte si, že problém není váš, ale jeho!

Kozoroh

Je potřeba, abyste vzali do rukou diář a začali plánovat zbytek roku. Může si sice myslet, že na to máte ještě času dost, ale to je jen omyl.

Vodnář

Kvadratura Marse s Plutem se vás přímo netýká. Pozor si však dejte na Váhy a Kozorohy, kteří se chtějí hádat. To, že k tomu nemají důvod, je nezajímá.

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2019

Ryby

Nákupy, na které vyrazíte s miláčkem, budou nejenom nutností, ale i skvělou zábavou. V akci navíc nakoupíte něco hodně dobrého za příznivou cenu!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..