Denní horoskop 5.10.2019

By | 01.03.2020

Beran

Luna v Kozorohu vás vybízí k šetrnosti. Zejména na rodinných akcích byste měli mít na paměti, že i zítra je den, kdy budete peníze potřebovat.

Býk

Sliby, které dnes dostanete, se sice pěkně poslouchají, ale to je asi tak všechno. Radovat se začněte až momentě, kdy bude jasné, že se taky plní.

Blíženec

Luna v Kozorohu vás nutí i k práci, kterou jindy nemůžete ani vidět. Dnes však zaberete tak, abyste večer měli hotovo a mohli se věnovat zábavě.

Rak

Když vyrážíte na nějakou akci nebo třeba jen na procházku, nezapomeňte si vzít foťák. Dojmů, které jím zachytíte, bude víc, než si umíte představit.

Lev

Na dlouhé úvahy o tom, co byste měli nebo neměli dělat, není čas. Momentálně bude lepší, když se rozhodnete, že zase jednou řádně zariskujete!

Panna

Luna v Kozorohu vám dodá sebevědomí. Pokud chcete někoho sbalit, udělá to způsobem, který ve vašich protivnících vzbudí obdiv a závist zároveň.

Váhy

Luna v Kozorohu vás donutí, abyste se naplno věnovali rodině. Nedovolte, aby si děti myslely, že si umíte udělat čas na všechno, ale na ně ne.

štír

Ráno byste si měli přivstat. Díky trigonu mezi Lunou a Uranem dokážete mezi vás a partnera vnést jiskření, co připomíná doby, kdy jste spolu začínali.

Střelec

Prokážete nezvyklou šetrnost. Miláčkovi dokonce řeknete, že přece není potřeba, abyste obědvali venku, když máte dostatek zásobě ve vlastní ledničce.

Kozoroh

Při Luně ve svém znamení nemusíte myslet jenom na práci, ale taky na zábavu. Vyrazte na koncert, do divadla nebo někam, kde si to pořádně užijete.

Vodnář

Neustále přemýšlíte, co jste měli dělat jinak. Pokud usoudíte, že nic, protože vás každý průšvih posunul o kus výš, patříte ke šťastným Vodnářům.

Přečíst  Denní horoskop 6.8.2023

Ryby

Luna v Kozorohu přinese do vašeho vztahu vytouženou stabilizaci. Konečně jste si jistí tím, co k miláčkovi cítíte, i tím, že je to cit pozitivní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..