Denní horoskop 13.4.2019

Napsala | 13.04.2019

Beran

Ráno si hlídejte styl, kterým mluvíte. Když budete zbytečně protivní a kousaví, můžete čekat, nepříznivou reakci. To k porozumění moc nepřispěje.

Býk

Sami sebe nepoznáváte! Luna ve Lvu vás obdařuje vysoce nadprůměrnou dávkou lenosti. Práce je kolem sice dost, ale vy se k ní nedokážete přinutit.

Blíženec

Kvadratura mezi Sluncem a Plutem se vás netýká, ale zato silně ovlivňuje vaše okolí. Když se začnou hádat víc, než je zdrávo, musíte zakročit!

Rak

Ať uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, kdo k tomu bude mít spoustu zbytečných komentářů. Nakonec usoudíte, že bude lepší, když to zvládnete sami.

Lev

Dopoledne, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, pochopíte, co vlastně od života chcete. Teď je jen potřeba, abyste ve svých předsevzetích vytrvali.

Panna

Lidí, kteří se k vám přijdou svěřovat, je hodně. Pro vás je to užitečné. Cizích starostí máte plnou hlavu a své vlastní tím pádem nemáte čas řešit.

Váhy

Nepřehánějte! To, co vnímáte jako vztahovou krizi, je ve skutečnosti jen řetěz nedorozumění. Vsaďte na rozumnou komunikaci a vraťte vztah do normálu.

štír

Ve vztazích jdete z extrému do extrému. Nesmíte se tedy divit, že vás partner nechápavě pozoruje a ani netuší, co by měl pro vaši spokojenost udělat.

Střelec

Luna ve Lvu vás obdaří neskutečnou velkorysostí. Dokonce dokážete mávnout rukou i nad tím, co je pro vás jindy zdrojem spousty zbytečných starostí.

Kozoroh

Z trapasů, které se vám dnes přihodí, si nic nedělejte. Z toho, co dnes vypadá jako průšvih století, bude časem veselá historka na rodinné sedánky.

Vodnář

Jsou věci, které nestihnete, i když se budete snažit. Naštěstí se nenajde nikdo, kdo by se vám to odvážil vyčítat. Ví, že by to dobře nedopadlo.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2019

Ryby

Je sice sobota, ale to pro vás nic neznamená. Zatímco si ostatní ráno přispávají, vy kmitáte a snažíte se vnést do své zanedbané domácnosti pořádek.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..