Denní horoskop 5.1.2020

Napsala | 05.01.2020

Beran

I když se vám nechce, musíte se věnovat likvidaci vánoční výzdoby. Nezapomeňte všechno správně uložit a důkladně popsat. Za rok si tak ušetříte práci.

Býk

Baví vás všechno, co dělá domov domovem. V kuchařce si najdete recept na tříkrálový koláč a hned ho upečete. Založíte tím novou rodinnou tradici.

Blíženec

Hádkám s miláčkem se raději vyhýbejte. Při dnešní harmonické Luně v Býku bude sice okouzlující, ale taky daleko tvrdohlavější, než bývá obvykle.

Rak

Neztrácejte čas tím, že budete vymýšlet náročná a komplikovaná jídla. Posbírejte to, co jste během svátků dali do mrazáku a udělejte si z toho hostinu!

Lev

Hlavně nic nepřehánějte! To, že je potřeba, abyste jako rodina šetřili, musíte s dětmi probrat. Je ale zbytečné, aby z toho byla celovečerní přednáška.

Panna

Čeká vás velice zajímavý a dost náročný rozhovor s dětmi. Musíte je přimět k něčemu, do čeho se vám ani trochu nechce, ale co se udělat prostě musí.

Váhy

Vneste si pořádek do malých dluhů, které u vás mají kamarádi. To, že vám je vrátí, je sice nejisté, ale alespoň budete vědět, komu nemáte půjčovat.

štír

Neshody, které mezi vámi a partnerem byly, vymizely. Oba jste pochopili, že jste ve stavu, kdy nejsou vhodné hádky, ale kdy se potřebujete dohodnout.

Střelec

Vyrazte s dětmi na tříkrálový průvod nebo jinou podobnou atrakci. Vám se to bude jenom líbit, ale vaše ratolesti tím budou nepředstíraně nadšené!

Kozoroh

Když vás miláček pozve na oběd, berte to z jeho strany jako milé a romantické gesto. Hlavně mu nevysvětlujte, že je po svátcích a že se musí šetřit.

Vodnář

To, že je vám někdo na první pohled sympatický, ještě neznamená, že z toho něco bude. Zatímco berte jako zábavu, jejíž hodnotu určí až čas.

Přečíst  Denní horoskop 23.7.2020

Ryby

Mluvíte víc, než obvykle, ale mluvíte k věci. Dnes musí i ti, kteří vás moc rádi nemají, zkonstatovat, že to, co říkáte, má hlavu i patu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..