Pořízení měsíčního kamenu – může pomoci kdekoliv

Napsala | 07.07.2018

Měsíční kámen je něco, bez čeho se spousta lidí neobejde. Má široké využití, někoho může v uvozovkách „jen zdobit“, jiný zase věří na jeho sílu a pomoc. Ať už je to pro vás jakkoliv, pokud si pořídíte měsíční kámen, neuděláte určitě žádnou chybu. A to ani tu stylistickou, protože mohou být velmi vhodně zakomponovány do šperků.

Co je to měsíční kámen?

Má různé typy, k těm základní patří adulár nebo raibow. Své jméno dostal díky tajemné hře světla uvnitř kamene, krásně září. Paprsky světla se lámou a odráží se následně ve vrstvách, které se nachází uvnitř kamene. Barvy měsíčního kamene jsou bílá, mléčná až našedlá. Některé typy mohou mít pastelové barvy. Jejich naleziště je v Indii, Barmě a na Srí Lance. Dále to jsou destinace jako Austrálie, USA, Brazílie, Madagaskar a podobně.

Měsíční kámen a jeho využití

Měsíční kámen má spoustu možností využití. Vkládá se často do šperků, protože přináší zajímavé odlesky a je tak velmi oblíbeným kouskem. Je například také ochráncem mateřství, pomáhá ženám překonat stud a také strach z početí. U žen, které právě menstruují, pomáhá mírnit nepříjemné křeče v břiše. Říká se, že chrání těhotnou ženu a údajně také napomáhá přirozenému a samovolnému porodu. V přechodu tlumí návaly horka i hormonální nerovnováhu. Jeho významný vliv sahá do esoteriky.

Měsíční kámen a esoterika

Je velmi oblíben v léčitelství a esoterice, protože má léčivé účinky. Lidé jsou jim fascinováni po staletí a znovu přichází do módy a je oblíben. Jde o kámen ženy a matky, podporuje ženské vlastnosti a umí pomoci při různých nemocech. Umí podporovat ženské vlastnosti jako nesobecká láska, intuice, uklidní mysl, která je rozbouřená a agresivní. Umí podpořit radosti, celkově pomáhají k lepšímu úsudku a celkové harmonii.

Přečíst  Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..