Denní horoskop 4.8.2019

Napsala | 04.08.2019

Beran

S partnerem se nehádejte. Dopoledne by všechno proběhlo podle vašich představ, ale odpoledne byste se spolu pohádali hůř, než si umíte představit.

Býk

Mezi vámi a vaším kamarádem to nepřehlédnutelně jiskří. Všem můžete sice namlouvat, že jste jen přátelé, ale všem je taky jasné, že to tak není.

Blíženec

O tom, co vás opravdu zajímá a co je pro vás důležité, se začněte bavit až v podvečer. Luna bude ve Vahách a vy získáte všechno, co potřebujete.

Rak

Děti nabourají veškeré vaše zbývající letní plány. Dosud se tvářily, jako by s vámi jely rády, ale teď budí dojem, jako by se vám jenom obětovaly.

Lev

Vyhýbejte se lidem, kteří vás na první pohled přitahují. Pokud se jim nevyhnete, hrozí, že opět zopakujete chybu, které jste už tolikrát litovali.

Panna

Podaří se vám všechno, s čím byly dosud problémy. O svém vítězství však nikomu nevyprávějte. Na to, abyste začali oslavovat, bude později času dost.

Váhy

Odpoledne a večer, kdy je Luna ve vašem znamení, se vám dá jenom závidět. Všechno, čím jste se trápili, se srovná a vy se znovu svobodně nadechnete.

štír

Když přijdou děti s tím, že se s vámi potřebují o něčem poradit, máte na co být pyšní. Je to důkaz, že jste je vychovali nejlépe, jak se jenom dalo.

Střelec

Odpoledne, kdy je Luna ve Vahách, si udělejte čas na kamarády. Když vám volají, že se s vámi musí sejít, můžete si být jistí, že je to opravdu potřeba.

Kozoroh

Než začnete mluvit o odpoledním programu, zeptejte se dětí. Pak zjistíte, že nemusíte nic vymýšlet, protože ratolesti už dávno rozhodly za vás.

Přečíst  Denní horoskop 25.8.2018

Vodnář

Krásné bude zejména odpoledne a večer. Díky Luně ve Vahách se s partnerem bez problémů domluvíte i na tom, co vám zatím dělalo jen velké potíže.

Ryby

S partnerem mluvte i o tom, co vás vlastně ani tak moc nezajímá. Získáte tak spoustu zajímavých informací, k nimž byste se jindy nepropracovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..