Denní horoskop 4.7.2019

Napsala | 04.07.2019

Beran

Luna ve Lvu zásadně obohatí váš společenský život. Partnera pro jistotu upozorněte, že z práce jdete rovnou na party a že se spolu sejdete až tam.

Býk

Uvažujte o zřízení spořicího účtu. K rezervě, kterou už máte a která v případě potřeby bude sloužit celé rodině, tak přibude další, která bude jen vaše.

Blíženec

Při Luně ve Lvu byste neměli sedět doma. Využijte pozvání kamarádů, kteří pořádají letní party, a vyrazte si popovídat s lidmi stejné krevní skupiny.

Rak

Při Luně ve štědrém Lvu přestáváte šetřit. Když uvidíte něco, co se vám opravdu líbí, nebudete váhat, ale sáhnete třeba i hodně hluboko do kapsy.

Lev

Zachovejte si zdravé myšlení a chladnou hlavu. Když přijde kamarád s návrhem na skvělý výdělek, nepropadejte nadšení, ale důkladně se vyptávejte.

Panna

Než vyrazíte na dovolenou, snažte se o lokalitě, do které jedete, zjistit co nejvíce informací. Všechny získané informace vám budou velice užitečné.

Váhy

Na poslední chvíle na vás spadne nějaká nečekaná práce. Udělejte ji, ale také se nezapomeňte svou prací pochlubit. Skromnost se opravdu nenosí.

štír

Budete fungovat jako průvodce starších příbuzných. Máte sice dost svých starostí, ale taky víte, že to, co neuděláte v tomto směru vy, neudělá nikdo.

Střelec

Pocit, že si se svým partnerem nerozumíte, si nepřipouštějte. Když nebudete litovat času na důkladné vysvětlování, velice rychle všechno pochopí.

Kozoroh

Pozor si dávejte na dodržování pitného režimu. Obvykle s hydratací vážné problémy nemíváte, ale dnes, kdy je Luna v ohnivém Lvu, byste je mít mohli.

Vodnář

Luna v partnerském sektoru vás nutí, abyste k partnerovi přistupovali zcela jinak, než dosud. Dokonce přemýšlíte, zda nemá pravdu a vy se nepletete.

Přečíst  Denní horoskop 7.5.2019

Ryby

I když zítra začíná prodloužený víkend, v práci to nepozorujete. Počítejte s úkoly, které musíte ještě dnes odevzdat a s nimiž vám nikdo nepomůže.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..