Denní horoskop 4.10.2019

By | 07.12.2020

Beran

Vstup Marse do vašeho partnerského sektoru aktivuje miláčka. Možná budete s nostalgií vzpomínat na dny, kdy měl podle vás málo energie a nic nechtěl.

Býk

Vstup Marse do Vah startuje období, kdy musíte být opatrní na své zdraví. Pozor si dávejte zejména na prochladnutí. Mohlo by mít dlouhodobé následky.

Blíženec

Vstup Marse do Vah zásadně vylepší váš společenský i citový život. Pozvání na rande, neodmítejte. Nemusí to být láska, ale rozhodně to bude zážitek.

Rak

Mars vstupuje do Vah a rodina zvyšuje nároky, které na vás má. I když nechcete, musíte své blízké upozornit, že na práci opravdu nejste jenom vy.

Lev

Mars, který vstupuje do vašeho komunikačního sektoru, vás zbavuje obav. Pokud usoudíte, že je to potřeba, klidně vynadáte i milovanému nadřízenému!

Panna

Člověk, který vám nabízí pomoc, není zdaleka tak velkorysý, jak vypadá. Pravděpodobně chce nenápadně okouknout, jak to děláte a pak s tím začít sám.

Váhy

Vstup Marse do vašeho znamení může přinést první podzimní nachlazení. Když něco takového přijde, nic si nevymýšlejte a zaplujte rovnou do postele.

štír

Potíže jsou s lidmi, kteří se nikdy s nikým nechtějí hádat. Otevřeně proti vám nevystartují, ale rozpoutají intriky, které budete jen těžko zvládat.

Střelec

Kamarádi přijdou s nápadem, který vás okamžitě nadchne. O trochu horší to bude s vaším partnerem. Toho budete muset k přijetí návrhu dlouho přemlouvat.

Kozoroh

Vstup Marse do Vah vás zbaví energie. Toho, že lidem kolem sebe svou aktivitou ublížíte, se bojíte tak, že raději nebudete dělat vůbec nic.

Vodnář

Některé své plány byste měli přehodnotit. Opravdu musíte pokaždé odedřít veškerou tvrdou práci a pak se dívat, jak se výsledkem chlubí někdo jiný?

Přečíst  Denní horoskop 13.4.2019

Ryby

Vstup Marse do Vah vás vyloženě potěší. Miláček konečně přestane počítat to, co se vám nepovedlo, a začne na vás nacházet i nějaké dobré stránky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..