Denní horoskop 22.2.2019

Napsala | 22.02.2019

Beran

Na plese nebo na večírku si nezapomeňte miláčkovi koupit lístek do tomboly. Jde o drobné gesto, které ho potěší daleko víc, než si umíte představit.

Býk

Lunu ve Vahách využijte na nákup nové večerní toalety nebo společenského obleku. To, co koupíte, vytvoří základ vašeho oficiálního šatníku.

Blíženec

Party, na niž jste se těšili, se neuskuteční. Můžete si vybrat, zda se rozčilíte, nebo zda si řeknete, že klidný večer doma vlastně není vůbec špatný.

Rak

Vezměte na vědomí signály, které k vám vysílá vaše tělo. Dává vám najevo, že si opravdu potřebuje odpočinout, a chce, abyste mu to umožnili.

Lev

Čas si udělejte zejména na sourozence. Když vám volají a chtějí se s vámi ještě dnes sejít, můžete si být jistí, že se nejedná o žádnou banalitu.

Panna

Při výpravě na víkend si důkladně zkontrolujte, zda máte všechno, co potřebujete. Týká se to zejména klíčů, všech dokumentů a hlavně potřebných léků.

Váhy

Ve vztazích nic neměňte. Vše, co byste udělali, by vyvolalo dominový efekt, který by vás vedl k důsledkům, s nimiž jste při svých úvahách nepočítali.

štír

Nikde není psáno, že musíte všechno dělat jen vlastníma rukama. Když si seženete někoho, kdo to za přiměřenou cenu udělá za vás, klidně toho využijte.

Střelec

Večer si dávejte pozor na to, co říkáte. Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem toho můžete říct opravdu hodně, ale rozumné bude jen máloco.

Kozoroh

Pokud vás někdo odmítá, nic si z toho neděláte. Doba, kdy jste takové situace prožívali dramaticky a ještě se jimi trápili, jsou naštěstí už za vámi.

Vodnář

Pozvání na ples se neodmítá. Chtít se vám sice nemusí, ale když uvidíte prosebné oči svého partnera, mávnete rukou, a začnete se strojit do večerního.

Přečíst  Denní horoskop 25.10.2018

Ryby

Dobře si vybírejte člověka, kterému se chcete svěřovat. Kdybyste se při dnešních aspektech rozhodli, že to zvládnete sami, bude to daleko rozumnější.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..