Denní horoskop 4.1.2020

Napsala | 04.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Moc dobře vám udělá jakákoli fyzická aktivita. Pokud máte doma zapomenuté brusle, vyrazte na kluziště. S údivem zjistíte, že se bruslení nezapomíná.

Býk

Zatímco dopoledne vás celkem nic nebaví, odpoledne se atmosféra změní. Luna se dostane do vašeho znamení a vám se vrátí radost ze života.

Blíženec

Dopoledne udělejte všechno, co je potřeba. Práce vám jde od ruky a vy jste spokojení. Odpoledne nebo večer si vyrazte na nějaký skvělý akční film!

Rak

Kujte železo, dokud je žhavé! Pokud jste se během týdne s někým seznámili, dnes s ním vyrazte na rande. Na to, abyste předstírali nezájem, není čas.

Lev

Je to k vzteku! Pokud se pustíte do vánočky, Podaří se vám lépe ty, které jste připravovali na svátky. Nejste tak nervózní a na výsledku je to vidět.

Panna

Se vším důležitým počkejte do večera. Luna bude v Býku a vytvoří atmosféru, kdy se vám podaří dosáhnout svého bez velké námahy a v naprostém klidu.

Váhy

Nápady, s nimiž dopoledne přijde miláček, sami vyhodnotíte jako geniální. Když mu řeknete, že vy sami byste na něco takového nepřišli, moc ho potěšíte.

štír

Zatímco přes den je váš miláček velice vstříčný, večer se vůči vám začne vymezovat. Měli byste ho poslechnout. Jeho nápady opravdu stojí za promyšlení!

Střelec

Dopoledne, kdy je Luna ještě v Beranu, seberte své ratolesti a pořádně je prožeňte. Potřebují se pořádně unavit a vybít veškerou přebytečnou energii.

Kozoroh

Povánoční úklid sice rádi nemáte, ale dnes vám nic jiného nezbude. Musíte si ale dát pozor, abyste toho nerozbili víc, než je bezpodmínečně nutné.

Vodnář

Konečně budete mít trochu klidu, kdy si můžete sednout a promyslet své další životní plány. Bude jich tolik, že nebudete vědět, kterým máte začít.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2020

Ryby

Proberte zbylé vánoční cukroví a to přebytečné zamrazte. Zároveň ukliďte poslední zbytky vánoční výzdoby. A sobě kupte ve výprodeji něco moc hezkého!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..