Týdenní horoskopy lásky od 27.02.2017 do 06.03.2017

Napsala | 26.02.2017
Beran: 

Váš miláček se považuje za hvězdu a nechápe, že na stejné zacházení máte nárok i vy. Naštěstí se ve vašem znamení v sobotu točí Venuše, a vy mu už dokážete vysvětlit, že by bylo dobré, kdyby se vztahu panovala alespoň částečná rovnováha. Pokud chcete alespoň zatím zůstat nezadaní, dávejte si pozor v neděli, kdy na vaši svobodu proběhne promyšlený útok.


Býk: 

Série vztahových průšvihů pokračuje. Po uchazečích, které jako všestranně nevhodné vyhodnotili vaši kamarádi, přijde člověk, kterého jako totální průšvih otaxujete vy sami. Potíž je v tom, že jde o tvrdou povahu, která si vaše rozhodné Ne vykládá jako dobře maskované ano. Nakonec mu své mínění vysvětlíte, ale počítejte s tím, že vám to dá spoustu práce a námahy.

Blíženci: 

Jako člověk, který o svobodě a její nutnosti velice rád mluví, byste se podle toho taky měli chovat. Ve chvíli, kdy usoudíte, že vás partner tlačí někam, kam vy jít rozhodně nechcete, jasně si s ním promluvte a vysvětlete, že jsou věci, které nedovolíte ani jemu. Líbit se mu to sice nebude, ale nakonec pochopí, že mu nezbude, než aby vás respektoval a bral vážně.


Rak: 

Na náznaky nereagujte! Chovejte se jako správné kardinální znamení a vyžadujte informace podané tak, aby nemohlo dojít k rozporu nebo dokonce k nedorozumění. Potíže budete mít s miláčkem, který se za slova schovává, a navíc má pocit, že ten, kdo ho miluje, by měl jeho myšlenky bez problémů číst. Vysvětlete mu, proč to tak nechcete, a jen doufejte, že vás pochopí.


Lev: 

Otázek dostáváte hodně, ale to, zda a jak na ně budete odpovídat, je pouze ve vašich rukou. Uvědomte si to zejména ve chvíli, kdy se člověk, kterého jste teprve před nedávnem poznali, začne až příliš okatě zajímat nejen o majetek, který máte, ale i o ten, který vás v budoucnu čeká jako eventuelní dědictví. S člověkem, který si plete lásku s penězi, byste stejně nic dobrého nezažili.

Přečíst  Chřipka je tu, inhalujte s námi


Panna: 

Rozumně byste se měli chovat zejména v pondělí. Pořád ještě se vzpamatováváte z vlivu nedělního zatmění, což znamená, že na všechno, co váš miláček navrhne, můžete reagovat naprosto jinak, než je rozumné. Kdybyste ho nejdříve nechali domluvit, a až na základě toho, co vám řekne, mu sdělili, že s ním v žádném případě nemůžete souhlasit, bude to podstatně lepší.


Váhy: 

Můžete být klidní! Člověk, který se motá kolem vašeho miláčka, to v žádném případě nedělá proto, že by ho chtěl získat pro sebe. Dotyčnému záleží jen na tom, aby v jeho očích vypadal podstatně lépe, než vy. Doufá, že si vaše polovička konečně uvědomí, jakou udělala při výběru partnera chybu tím, že zvolila vás. Vy sice víte, že nic takového nehrozí, ale nahlas to raději neříkejte.


Štír: 

Než se rozhodnete, že své drahé polovičce za něco vynadáte, zjistěte, zda na tom, co se nepovedlo, nemáte taky svůj díl zásluhy. Slunce je vám aktuálně sice příznivé, ale to ještě neznamená, že si váš miláček nechá všechno líbit! Zejména v sobotu hrozí, že vás svými (navíc naprosto pravdivými) argumenty utluče tak, že se mu sami od sebe omluvíte, a budete moc rádi, že jste vůbec přežili.


Střelec: 

Pokud můžete udělat něco, co vašemu miláčkovi ulehčí život, měli byste se do toho bez váhání pustit. Nezapomeňte, že toho má v poslední době opravdu mnoho a jakýkoliv typ pomoci nepředstíraně uvítá. Vy si pak vychutnejte situaci, kdy o svých zásluhách nemusíte ani moc mluvit. Miláček je tím, co jste pro něj udělali, tak nadšený, že vás sám od sebe chválí, kudy chodí.

Přečíst  Kickbox


Kozoroh: 

Slunce je sice v romantických Rybách, ale vy byste měli veškerou pozornost věnovat řešení praktických záležitostí. Udělejte si čas na propočítání domácích výdajů, protože jen tak můžete přijít na to, kde by se dalo ušetřit. Partner vám to vyčítat nebude, protože mu hned zkraje týdne vysvětlíte, že ušetřené peníze věnujete na společný výlet někam, kde vám oběma bude hezky.


Vodnář: 

Vaše přání se sice plní, ale to ještě neznamená, že budete spokojení. Připravte se na tvrdý střet s realitou! Dosud jste si vždycky přáli partnera, který bude samostatný a na vás naprosto nezávislý. Teď ho máte, a zase si říkáte, že by nebylo marné, kdyby se s vámi o svých rozhodnutích alespoň občas poradil a nešel tak důsledně proti všemu, co mu doporučíte vy.


Ryby: 

Měli byste sice bilancovat další rok svého života, ale nějak se vám do toho nechce. Stejně se vám nechce ani do řešení partnerských problémů. Ty se podle vašeho názoru táhnou už dlouho a ještě nějakou chvíli bez řešení vydrží. Vaše úvaha je logická, ale dejte si pozor, abyste nesplakali nad výdělkem. Když nebudete chtít problémy řešit, můžete se záhy dočkat stavu, kdy je miláček vyřeší tím, že z vašeho života vyběhne a ani se nerozloučí…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..