Denní horoskop 31.7.2020

Napsala | 31.07.2020

Beran

To, že není ráno partner v úplně dobré náladě, neřešte. Jste si jistí, že vy s jeho rozmarem nemáte nic společného, a jen čekáte, s čím přijde.

Býk

Zachovejte si smysl pro humor! Večer, kdy se Luna dostane do Kozoroha, nebudete mít k jeho uplatnění tolik příležitostí, ale přesto to s ním bude lepší!

Blíženec

Vůbec nechápete, o co vašemu partnerovi vlastně jde. Zkuste mu vysvětlit, že byste oba byli daleko spokojenější, kdyby nenaznačoval, ale mluvil jasně.

Rak

Dejte si pozor na způsob, jakým s partnerem komunikujete. Když začne mít pocit, že ho do něčeho tlačíte, naštve se a z principu se proti vám postaví.

Lev

Před večerním odchodem z domova nezapomeňte na roušku pro sebe i pro partnera. Můžete mít sice pocit, že to je k ničemu, ale to na věci nic nemění.

Panna

Hned po návratu z práce svolejte rodinu a předestřete jí své víkendové plány. Budou tak dokonalé, že se proti nim nikdo neodváží aktivně vystoupit.

Váhy

Nepříznivé zprávy vás z míry nevyvedou! Naopak! Postarají se vám o novou porci energie, kdy začnete přemýšlet, jak by se situace dala napravit.

štír

Zatímco dopoledne je hektické a plné změn, odpoledne probíhá v klidu a v pohodě. Dokonce se můžete těšit na telefonát, který vám zvedne náladu.

Střelec

Některé záležitosti spějí k definitivnímu řešení. To, jak to dopadlo, vás sice nadšením nenaplňuje, ale pořád je to lepší než to, co bylo dosud.

Kozoroh

Odpoledne, kdy se Luna přesune do vašeho znamení, se z vás stane poradce pro veškeré kuchyňské práce. Všichni zavařují, a vy jím máte radit, jak na to!

Vodnář

Ráno si dejte pozor na to, co říkáte partnerovi. Při doznívající energii opozice mezi Lunou a Venuší, by to sice bylo pravdivé, ale taky nelaskavé.

Přečíst  Denní horoskop 21.4.2019

Ryby

Zejména dopoledne počítejte s velkou chutí na sladké. Není potřeba, abyste se jí bránili. Vaše tělo i mysl jednou naplno a potřebují kvalitní palivo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..