Osud z naší ruky, aneb chirologie v praxi

Napsala | 16.06.2009

Výklad z ruky]Chirologie, by se také dala specifikovat, jako umění číst z rukou. V různém období, zaujímala chirologie, své místo ve vědomí národů. V pozdějších dobách, se spojovala s astrologií, filozofií a lékařstvím. Cílem chirologie, je sebepoznání a poznání druhých lidí na základě jednotlivých prvků, čar, délek a hrbolů ruky. Ruka je více, než pouhou součástí našeho těla, je to náš obraz a náš výraz, v celé čáře naší osobnosti. Vaše ruka vyjadřuje vaše chování, vyjadřování- gestikulace, osobnost, vyjadřuje váš charakter, schopnosti, sílu. Každá oblast ruky má svůj význam, ať již jde o dlaň, prsty kde můžeme sledovat tok energie, směrem k dlani. Prsty, jsou orgány, které ukazují na naše přání.

Příklad rozboru: pokud máme větší dlaň, než prsty: jste lidé vznětlivý, ale naklonění svým, přáním. Máte rádi pohyb a změny, máte schopnost podnikat.

Převažující palec: jste vůdčím typem, své jednání řídíte podle svých pravidel. Máte rádi pořádek a kázeň, jste osoba uzavřená, autoritativní, důvěřivá.

Převažující prsty: pokud jsou delší než dlaň, jste osoba, která má ráda lidi, společnost, snadno vycházíte s okolím. Jste solidní a plný sebedůvěry, prostě člověk, na kterého se dá spolehnout. Málo si uvědomujete své pocity, což vám přináší trápení.

Z našich rukou četli velmi slavní lidé, naučte se v nich orientovat vy sami a poznávejte sebe i své blízké.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.