Denní horoskop 31.7.2018

Napsala | 21.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Navázání kontaktu s lidmi, kteří mohou mít přímý vliv na vaši budoucnost, proběhne bez závad. Dokonce vám slíbí, že vám se vším nezištně pomůžou.

Býk

Řada úspěchů bez přerušení pokračuje. Tentokrát byste se však měli zaměřit na práci na kariéře. Řekněte, co chcete, a čekejte, až vám to dají…

Blíženec

Nezapomeňte si zkontrolovat účet a to, zda z něj odešly všechny platby. Pokud ne, napravte situaci co nejrychleji. Vyhnete se zbytečným nepříjemnostem.

Rak

Ráno vám jde všechno na ruku. Všech šancí, které přijdou, však musíte využít rychle a bez váhání. Na další kolo byste čekali marně. Konat se nebude.

Lev

Počítejte s tím, že se všechno posouvá a nic neplatí. Naštěstí vám to nevadí. Volný čas, který vznikne díky neuskutečněné schůzce, využijte pro sebe!

Panna

Zkontrolujte, zda vám řádně odešly všechny platby, které máte v trvalých příkazech. Pokud zjistíte, že něco chybí, pátrejte, co se vlastně stalo.

Váhy

Na své jasné a jednoznačné otázky vyžadujte jasné a jednoznačné odpovědi. Když se najde někdo, kdo uhýbá, přitlačte ho ke zdi a odpověď z něj dostaňte.

štír

S lidmi, kteří vám slíbili pomoc v jisté ožehavé záležitosti, raději nepočítejte. Mají sice dobrou vůli, ale okolnosti se postavily proti nim.

Střelec

Nabídky na výhodnou koupi čehokoli důkladně zvažte. Trvejte na prohlídce. Pak možná taky zjistíte, že nebudete nic kupovat, protože to nestojí za to.

Kozoroh

O tom, co cítíte, mluvte nahlas a beze studu. Partner bude nejdříve překvapený, ale pak vám dá najevo, že ho váš upřímný přístup překvapil i dojal.

Vodnář

Zachovejte si zdravý rozum! Když se lidé kolem vás hádají, v žádném případě se do toho nepleťte. Situace je daleko složitější, než to vypadá.

Přečíst  Denní horoskop 30.3.2019

Ryby

Dopoledne si dávejte pozor na lidi, co po vás něco chtějí. Ti, co vás o pomoc nebo intervenci žádají div ne se slzami v očích, ji vlastně nepotřebují.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..