Denní horoskop 14.10.2018

Napsala | 14.10.2018

Beran

Počítejte s tím, že vás i váš nejlepší kamarád může opravdu naštvat. Než mu to však začnete vytýkat, uvědomte si, že vám to opravdu nedělá naschvál.

Býk

Luna ve Střelci vám nijak zásadně nevadí. Pár lidí, kteří by si od vás chtěli půjčit, vám sice do cesty postaví, ale vy se od nich přemluvit nenecháte.

Blíženec

Když se rozhodnete jít do kina, nechte film klidně vybírat partnera. Když bude dobrý, budete se bavit. Kdyby náhodou nebyl, nebude to alespoň na vás.

Rak

Luna ve Střelci vám přinese spoustu práce navíc. Vy byste se bez ní klidně i obešli, ale zdravý rozum vám říká, že ji dál už odkládat nesmíte.

Lev

Při Luně ve Střelci kosíte ctitele jako zralé obilí. Svému okolí marně vysvětlujete, že o obdivovatele vůbec nestojíte a že se vám nějak přihodili.

Panna

Věřte si podstatně víc, než jste si věřili dosud. Během dneška se navíc nejednou přesvědčíte, že se vám dobře daří i bez cizích pokynů a rad.

Váhy

Nepřemýšlejte o to, co vašemu partnerovi chybí. Chovejte se naopak tak, aby sám od sebe začal přemýšlet, co má dělat, abyste byli v pohodě a v klidu vy.

štír

S lidmi kolem se nehádejte. Nepochopí vás. Zatímco vy chcete všechno řešit radikálně, mají pocit, že bude lepší, když budete hrát na čas a nic nedělat.

Střelec

Když po někom něco chcete, musíte to taky dát najevo. Jakmile dotyčný usoudí, že vám na tom vlastně ani tak moc nezáleží, přestane se tím zabývat i on.

Kozoroh

Partner má spoustu jedovatých poznámek. Obvykle na ně nereagujete, ale tentokrát vám to nedá. Toho, že vám chtěl zkazit neděli, bude ještě litovat!

Přečíst  Denní horoskop 8.11.2019

Vodnář

Dotazy na to, co se svým dalším životem zamýšlíte, vám připadají neomalené. Naštěstí se po nich zatváříte tak, aby dotyčný pochopil, že dál ptát nemá.

Ryby

To, že se v rámci rodiny někdo s někým opět nebaví, vás vůbec nezajímá. Vy však hrdě komunikujete s oběma stranami a nikým se ovlivňovat nenecháte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..