Denní horoskop 31.3.2020

Napsala | 31.03.2020

Beran

Placení daní vám sice radost nedělá, ale jiná cesta není. Když však porovnáte vaše dnešní daně s těmi loňskými, zjistíte, že to vlastně není tak zlé.

Býk

Nastanou okolnosti, které vás přinutí, abyste některé své ctižádostivé plány vzdali. Jindy by vám to vadilo, ale teď si říkáte, že je to vlastně dobře.

Blíženec

V práci čekejte zvýšenou nervozitu. Bude to sice hodně nepříjemné, ale vy to zvládnete. Navíc je vám jasné, že už zítra bude všechno daleko lepší.

Rak

Konec měsíce vybízí k oslavám. Zvládli jste všechno, co bylo potřeba. Teď si můžete konečně oddechnout. Co kdybyste šli večer do kina?

Lev

S partnerem se raději nehádejte. Při konjunkci Marse se Saturnem můžete mít sice stokrát pravdu, ale ve slovním souboji přesto nemáte na výhru šanci.

Panna

Konjunkce Marse se Saturnem stabilizuje vaše právní vztahy. Pokud jste dnes chtěli dát výpověď, rozhodnete se, že to ještě o pár týdnů odložíte.

Váhy

Člověk, který vám zavolá a chce se sejít, vás nezve na rande, ale potřebuje s vámi probrat něco praktického. Bude chvíli trvat, než se s tím smíříte.

štír

Zejména odpoledne, kdy jste pod vlivem konjunkce Marse se Saturnem, musíte vážit všechno, co říkáte. Na velký průšvih stačí jenom jedno slov navíc.

Střelec

Vzhledem k současným konstelacím bude lepší, když nebudete utrácet. Kdybyste si to nezačali vyčítat sami, zcela jistě by vám to vytknul váš partner.

Kozoroh

Konjunkce Marse se Saturnem z vás vytváří neoficiální autoritu. Když někdo opravdu neví, co má dělat, obrátí se na vás a pořádá o pomoc nebo o radu.

Vodnář

Když vám instinkt říká, že jsou věci, v nichž byste neměli riskovat, poslechněte. Obvykle na intuici moc nedáte, ale dnes byste měli učinit výjimku.

Přečíst  Denní horoskop 15.9.2019

Ryby

Kamarády poslouchejte víc, než míváte ve zvyku. Když vás před něčím varují, můžete si být jistí, že jde o záležitost, jíž byste pozornost věnovat měli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..